GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Christopher Keith Irvine ile World Class Maniac arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 17
  1. Christopher Keith Irvine
    07-06-2018 00:30
    Christopher Keith Irvine
    Aynen şöyle düşünüyorum bare aga sosyal medyada okulda gibi olmayalım diye herhalde bu tavrım rahatlık ferahlık olsun.
  2. World Class Maniac
    07-06-2018 00:29
    World Class Maniac
    duvardan konuşurken o kadar kasmana gerek yok ya. ama devrik cümlelerin var arada. daha doğrusu konuşma dili ile yazıyorsun, yazı dili ile değil. okurken de yazı dili daha oturaklı oluyor. zamanla alışılır
  3. Christopher Keith Irvine
    07-06-2018 00:27
    Christopher Keith Irvine
    Ya bide açıkçası en büyük endişem dikkat ediyorum. Ama internette genellikle yazım kurallarına serkej davranan insanım onun adapte olmam için sınırlarımı zorluyorum mesela senle konuşurken bile random şekli gülme vs atmamak için de kendimi zor tutuyorum.
  4. World Class Maniac
    07-06-2018 00:25
    World Class Maniac
    tatile modundayız artık ya, en uygun vakitte bekliyoruz o halde
  5. Christopher Keith Irvine
    07-06-2018 00:23
    Christopher Keith Irvine
    Aslında var. Kara mizah tarzı hem güldürme hemde bilgi aktarma gibi bir proje de okul vs pek fırsat bulamıyorum.
  6. World Class Maniac
    07-06-2018 00:22
    World Class Maniac
    sen de bir gün gel karala bir şeyler, biz senden kapalım kapacağımızı
  7. Christopher Keith Irvine
    07-06-2018 00:18
    Christopher Keith Irvine
    Tabi canım hiç kimse anasından güreş ile doğmadı yeni bilgileri öğrenmek lazım ki,en önemlisi öğrendiklerini doğru aktarman ki,bunu üstünden gelen birisin valla umarım çalıştığın projeleri en iyi şekilde üstesinden gelirsin. Jericho oldumu da sakin kafayla daha verimli yazacağından eminim.
  8. World Class Maniac
    07-06-2018 00:16
    World Class Maniac
    çok teşekkür ediyorum, forumdaki tüm üyelerin bir bilgi birikimi var. istediğin herkesle kaynaş, herkesden bir şeyler kapacaksındır mutlaka. jericho hakkında bir şeyler yazacağımın garantisini veremem ama asla asla dememek gerek. şu sıra wwe dışında birtakım aksiyonların içinde bulunuyor, belki bir derleme atarım onunla alakalı
  9. Christopher Keith Irvine
    07-06-2018 00:13
    Christopher Keith Irvine
    Tamda seni özetleyen bir cevap harbi güreş hakkında bilgili üst düzey insanlar ile konuşmak güzel birgün umarım Jericho makalesi yazarsın da keyifle okurum.
  10. World Class Maniac
    07-06-2018 00:07
    World Class Maniac
    açıkçası güreş camiasında pek önemi yoktu kendisinin. tabi güreş tarihine trajik hikayelerden biri olarak kazındı ne yazık ki. kendisine özel bir makale yazmayı düşünmedim, genelde normal güreşçilerden farklı gördüğüm isimler hakkında yazıyorum. pek ilgi gelmiyor ama arada duvarımdan içeriklerimin takip edildiğini okuyunca bir mutlu oluyorum tabi. teşekkür ediyorum

Forum Yasal Uyarı