GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Kjetill ile Controlled Frenzy arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 14
  1. Controlled Frenzy
    07-05-2021 10:56
    Controlled Frenzy
    Tuy dikti arteta hocam. Yakisti valla
  2. Kjetill
    06-05-2021 23:23
    Kjetill
    Ne güzel elendik valla..
  3. Controlled Frenzy
    13-04-2021 13:28
    Controlled Frenzy
    kral allah yapti wwe romani ya zor gibi malesef
  4. Kjetill
    13-04-2021 13:13
    Kjetill
    Adam 5-6 yıldır ne zaman tam şimdi kaybedecek desem yanıltıyor beni
  5. Controlled Frenzy
    13-04-2021 13:11
    Controlled Frenzy
    Kim guvenmedi ki kral ya. Bitirdi bizi roman...
  6. Kjetill
    13-04-2021 13:05
    Kjetill
    İddiada Edge'e güvendim üzdüler xlasklgşisgjk
  7. Controlled Frenzy
    13-04-2021 09:35
    Controlled Frenzy
    lan bu renk ne ahahhasshhs
  8. Controlled Frenzy
    08-04-2021 23:22
    Controlled Frenzy
    abi cedrici kaydırıyor oraya tierney gidince ama cedric nere tierney nere.. bu arada tierney takımdaki açık ara en iyi oyunculardan biri ya. hastasıyız çocuğun.

odegaard gider realden de bu cimriler basabilir mi parayı? ben emin değilim...
  9. Kjetill
    08-04-2021 23:17
    Kjetill
    odegaard'ın gelmesi çok iyi oldu ya. real'de daha 17 yaşındayken takip ediyordum. arsenal'a gelmesine çok sevinmiştim. ceballos'tan istenen katkının kat kat fazlasını veriyor. umarım real mbappe veya haaland'ı alma girişiminde bulunur da kaynak yaratmak için odegaard'ı da bize satarlar. ayrıca zidane odegaard'ı kadroda istemiyormuş sanırım.

ya benim anlamadığım koca sezonu tek bir sol bekle geçiriyoruz.. tierney de sık sık sakatlanıyor zaten
  10. Controlled Frenzy
    08-04-2021 23:11
    Controlled Frenzy
    abi zaten ben ucl'de de anlamıyordum grupta paso bvb napoli , bir yerde bayern , ucl uel fark etmeden her yerde olympiakos ve türk takımları. kuralar basic bizdeki ya.. ligde bi ara feciydik allahtan odegaard az topladı orayı...

Forum Yasal Uyarı