GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

collarbone ile Mr.Pacman arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 60
  1. collarbone
    19-04-2019 01:14
    collarbone
    hakkı yenmediği sürece atlamıyorum zaten
  2. Mr.Pacman
    18-04-2019 22:44
    Mr.Pacman
    Bakma onlara bu arada, şu an ona laf atanların %65'i nedeni bilmiyor -2015'te neden desteklediklerini bilmemeleri gibi- takma. Trend olmuş diye laf atıyorlar.
  3. collarbone
    18-04-2019 21:11
    collarbone
    paige olayinin kasitli oldugunu iddia eden net kotu dusunceli gerizekalidir. arka alanda olan olaylarin ic yuzunu bilemeyiz ama ben de bi konuya sasha-alexa soguklugundaki bad girl'un sasha oldugunu dusunuyorum yazmistim.
  4. Mr.Pacman
    18-04-2019 21:08
    Mr.Pacman
    İste bu ve Paige olayı vs. kasıtlı ise çekilecek insan değil ama bu kanıtlanamaz o yüzden nötr olduğum biri. Zamanında NXT'de iken 10 numaraydı da çok bozuldu hem kendisi hem medya hem WWE tarafından
  5. collarbone
    18-04-2019 21:03
    collarbone
    great balls of fire'da bi tane booking disi tekme atmisti alexaya, yani oyle diyollaadi bilemiyorum
  6. Mr.Pacman
    18-04-2019 20:33
    Mr.Pacman
    Beni yanlış anlama dediğim üzere ben saçmalamadıkça ona karşıt değilim, fanı da değilim. Ona karşın tek atarım diva vs. tiplere karşın daha sert güreştiği söyleniyordu (Alexa, Paige) bunun da kanıtı olmadığından tam bir yorum yapmadım, ama beni yanıltırsa karşıma alırım. En doğru şey ayrılınca onun 1-2 röportajını izlemek.
  7. collarbone
    18-04-2019 20:26
    collarbone
    onlar da sesini cikarsalarmis diyesim geliyor valla napim. ben absurt bir sey yapmadikca sashanin tarafindayim, ha cikar ayrildiktan sonra punk gibi zirvalar o zaman ben de kizarim
  8. Mr.Pacman
    18-04-2019 19:42
    Mr.Pacman
    Tmm, harcandığının farkındayım zaten şu anki Sasha Bayley hikayesi beni de Raw'dan-NXT'de olanlar falan yok, takım olup ayrılma muhabbetleri- soğutan bir konuydu da o kadar ciddi mi? Yani kabul ben de sevmiyorum da şirkette ondan da kötü booklanıp sesini çıkarmayan ya da trip atmayan çok fazla insan var/vardı. Onlara kıyasla biraz fazla değil mi?
  9. collarbone
    18-04-2019 18:58
    collarbone
    Sasha gercekten Ikoniklere kemeri kaptirdigi icin trip atmiyor, aksine arkadaslarinin boyle bir basari yakaladigi icin mutlu oldugunu dusunuyorum. Sasha'nin derdi daha uzun zamandir var. Oynadigi karakterin hic edilmesi, yakaladigi firsatlarin cabucak elinden alinmasi, 2015te seyircinin en sevdigi kadinken bunu tam tersi haline getirmeleri vs
  10. Mr.Pacman
    18-04-2019 18:50
    Mr.Pacman
    Tripte neden haklı ki? Ya anlamadığım şu Peyton ve Billie özünde iyi güreşçiler. Indy sahasında vs. de iyi geçmişleri vardı. Onlardan kemeri almaları en uygun kişilerdi bence...

Forum Yasal Uyarı