GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cookie ile Mike The Miz arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 41 ve 50 arasında 154
  1. Mike The Miz
    17-08-2018 22:24
    Mike The Miz
    Parasını veriyorlar olum. Zarara amerika mı giriyor biz mi
  2. Cookie
    17-08-2018 22:23
    Cookie
    Geçen yıl bunlar İphone övüp hava atıyorlardı. "BENİM AYFONUM VAR AĞLA" diyen adamın telefon kırması komik. Sen mi ürettin? Yo sen üretim yapmadın. Elin adamı yaptı.
  3. Mike The Miz
    17-08-2018 22:22
    Mike The Miz
    Alman arabasıyla o yollardan geçiyorlar. Birşey olunca bayraklarını yakıyorlar haydi canım yaksana arabanı kim tutar seni?
  4. Cookie
    17-08-2018 22:21
    Cookie
    O yoldan reis olmasa geçemezsin diyeni var. Ben alıştım artık. Yol yapmayı ustalık sanıyorlar. Elin adamı araba üretir, biz yol yaparak geliştiğimizi zannederiz.
  5. Mike The Miz
    17-08-2018 22:19
    Mike The Miz
    Ülkenin tapusunu halk neden verir böyle bir adama? Sırf yol yaptığı için mi?
  6. Cookie
    17-08-2018 22:18
    Cookie
    Kapımız her zaman açık reis . Ama bu adamın amacı ne? Bir başkan nasıl bile bile bu ülkeyi böyle berbat bir hale getirebilir? Helal olsun ne diyeyim.
  7. Mike The Miz
    17-08-2018 22:17
    Mike The Miz
    Kazan da kurtar kendini yakında ben de gelirim.
  8. Mike The Miz
    17-08-2018 22:17
    Mike The Miz
    Bu halime şükredemem ben, Şükrede şükrede batıyoruz. Din ile siyaseti karıştıran birisi hala iktidardaysa bu ülkeye format şart.
  9. Cookie
    17-08-2018 22:14
    Cookie
    İyi bir üniversite kazanacağım Allah'ın izni ile. Daha sonra çıkıp gideceğim. Geliştiğimizi zanneden adamlar Koyu AKP'li. Gelişen bir yanımız yok. Ekonomi iyi diyorlar üretim yapmıyoruz. Samanı ithal ediyoruz. İller batıyor. Avrupa'nın üzerinde bir ön yargı oluştu...
  10. Mike The Miz
    17-08-2018 22:12
    Mike The Miz
    Bizim hiçbir zaman yüzümüz gülmeyecek hacı.

Forum Yasal Uyarı