GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

The Peep's ile America's Hardcore Icon arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 84
  1. America's Hardcore Icon
    04-10-2016 18:39
    America's Hardcore Icon
    Eyvallah sanada.
  2. The Peep's
    04-10-2016 18:35
    The Peep's

Hocam Allah kolaylık versin.
  3. America's Hardcore Icon
    04-10-2016 17:38
    America's Hardcore Icon
    Ben artık alıştım internet olmamasına. Bu süre içinde kısıtlı internetle yaşamayı da öğrendik sağolsun. O yüzden böyle devam edicek. Foruma rahat rahat girebiliyorum zaten. Tek sıkıntı şovları izleyememek ve gördüğüm bir video'yu gönül rahatlığıyla açamamak ama yapacak birşey yok. Wrestlemania gibi önemli şovları internet cafeden izliyorum . Bir anda altyapı yaptırmaya karar vermediği sürece böyle devam.
  4. The Peep's
    04-10-2016 17:26
    The Peep's
    Reis 25 bayram geçti önümüz bayram da değil.
  5. The Peep's
    04-10-2016 17:25
    The Peep's
    Hocam milleti filan örgütle beni öldürdü bu mesele taaa buralardan.
  6. America's Hardcore Icon
    04-10-2016 17:21
    America's Hardcore Icon
    Bina'nın hiç telefon altyapısı olmadığı için bina sahibinin gitmesi gerekiyor.Biz bireysel yapamıyoruz. Bina sahibinin dilekçe vermesi lazım. Bina sahibinin dayım olması da sıkıntı. Yabancı biri olsa tepki koyardık ama dayım olunca pek birşey söylemiyoruz. Sadece hatırlatmakla kalıyoruz. Her bayram geldiğinde halledeceğini söylüyor ama nafile. Yaşlılık belirtilerini görüyoruz her bayram.
  7. The Peep's
    04-10-2016 17:17
    The Peep's
    Hocam bireysel filan bağlat ya. Bina sahibine çökelim Allah aşkına bu nasıl ızdırap.
  8. America's Hardcore Icon
    04-10-2016 13:43
    America's Hardcore Icon
    Aynen.Bina sahibi hiç ilgilenmediği için böyle de devam eder.Ben alıştım artık olmamasına böyle mobil ile girerek idare ediyorum.
  9. The Peep's
    04-10-2016 05:19
    The Peep's
    Hocam ama yeter 5 yıldır internet bağlanacak?
  10. America's Hardcore Icon
    04-10-2016 05:06
    America's Hardcore Icon
    Evde hala internet olmasada mobil internetimi pc'ye baglayarak giriyorum. Bir kac aydir boyle yapmaya basladim.Forumda rahat bir sekilde takilabilsemde sovlari izleyemedigim icin pek yorum atasim da gelmiyor ama grafik ile ugrasiyorum daha cok.Oda yeterli benim icin suan.Gelismeler boyle.

Forum Yasal Uyarı