GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Lunatic Phenomenal ile World Class Maniac arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 415
  1. Lunatic Phenomenal
    05-03-2020 20:52
    Lunatic Phenomenal
    bro naber? sen beyaz zenciler diye bir kitap okumuştun di mi, ben bu kitabı fuarda sahaf kısmında görüp not etmiştim tam yarım saat sonra dönüp alacağımda kitabı bulamadım. sen de varsa acaba kitabı bana göndersen kargoyla?
  2. World Class Maniac
    22-01-2020 23:28
    World Class Maniac
    şov önerisi diye lafın gelişi demişim ya, noah'da yaptığım gibi headline maçlara bakmayı planlıyorum sadece. ne kadar iyi olduğundan bağımsız olarak 2020'de yoshitatsu izlemek gibi bir niyetim yok yoksa
  3. Lunatic Phenomenal
    22-01-2020 23:25
    Lunatic Phenomenal
    ben hep maç üzerinden gidiyorum ya, zaten ajpw şov halinde izlenecek bir şirket değil. illa istiyorsan 2019 champion carnival tag 16yı önereyim.
  4. World Class Maniac
    22-01-2020 23:23
    World Class Maniac
    kamikaze marşı dinlerken ajpw izlemek istedim sebepsiz, şov önerisi isteyecektim
  5. Lunatic Phenomenal
    22-01-2020 23:08
    Lunatic Phenomenal
    len hıyar ben ajpw takip ediyom noldu
  6. Lunatic Phenomenal
    12-01-2020 23:38
    Lunatic Phenomenal
    ne diyorsun alpi bak uslu çocuk olursan mistico senin rüyana girer hadi bakim uyku saati
  7. World Class Maniac
    12-01-2020 23:32
    World Class Maniac
    kartel savaşları ne zaman cmll/aaa şovlarına yansıyacak da lucha libre'den kurtulacağız be birader
  8. Lunatic Phenomenal
    12-01-2020 23:27
    Lunatic Phenomenal
    ULAAAA LAAAA DETMEÇ BİTTİ LA LUCHA LIBRE BUNDAN SONRA SOBERANO JR MASKE BDSM
  9. World Class Maniac
    26-06-2019 01:06
    World Class Maniac
    iyi geceler gardaşım, biraz dışarıda sürtelim...
  10. Lunatic Phenomenal
    26-06-2019 01:03
    Lunatic Phenomenal
    elimde iki kitap var onlar bitsin alırım herhalde, çünkü şu dönem arkadaşlardan şuradan buradan gelen hazır kitap önerisi hiç yok. teşekkürler öneri için gardaşm

Forum Yasal Uyarı