GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

TalhaKanar ile Stayin' Alive arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 8 arasında 8
  1. Stayin' Alive
    03-04-2020 07:40
    Stayin' Alive
    Herkesin aksine ben belli bir seviyeye geleceğine inanıyorum. Babasından aldıysa bir şeyler tabii.
  2. TalhaKanar
    02-04-2020 23:36
    TalhaKanar
    Title vs Mask maçı çok çok tatlı bir maçtı. 15 dakikalık izlemesi kolay.
  3. Stayin' Alive
    02-04-2020 23:34
    Stayin' Alive
    Jericho ile çıktığı maçlar ile Eddie ile 97'de çıktığı maç arasındayım hala. Üçlü işte bunlar.
  4. TalhaKanar
  5. Stayin' Alive
    13-01-2020 10:01
    Stayin' Alive
    İzledim de yazmayı unuttum. İnceleme yapmak için izliyom. Yazarım akşam evde.
  6. TalhaKanar
    13-01-2020 09:29
    TalhaKanar
    Bilgi için teşekkürler.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=308870 Hala tek bir maç bile izlemedin mi?
  7. Stayin' Alive
    12-01-2020 22:33
    Stayin' Alive
    Karakter için talepte bulunuyorsun. Ondan sonra senden bir haftalık şov takibi ya da karaktere göre örnek promo isteniyor. Ya da hiçbiri istenmeden kabul görüyor. Karakterin debut yaptıktan sonra promo kesmeye başlayabiliyorsun. Şovları takip etmek de işin önemli kısmı. Karakterin push alacaksa senin takip ve promo kesme sıklığına bağlı oluyor bu. hiç birini yapmazsan bir süre sonra karakterin boşa çıkarılıyor. Alacağın karaktere de göre push alma meselesi değişebilir. Şovlardaki maçlar genelde sağlam maçlar olur bir pişmanlık da yaşamazsın bu konuda.

Not : Ölmek üzere olan bir karakteri alma. ThinkLumi aldı. Adam gerçekte sabah öldü. RPG'de bir saat önce tekrar öldü.
  8. TalhaKanar
    12-01-2020 22:24
    TalhaKanar
    Hocam bu RPG olayı hakkında bilgi verebilirr misin?

Forum Yasal Uyarı