GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

TalhaKanar ile Westron arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 7 arasında 7
  1. Westron
    21-12-2019 17:19
    Westron
    O zaman yanlış anlasilmayi düzeltmiş olduk hocam, asıl sen kusura bakma asıl ben seni yanlış anlamışım gerçekten.
  2. TalhaKanar
    21-12-2019 16:57
    TalhaKanar
    Yo yo.. Sen çok yanlış anladın. Rahatsız filan olmadım. Estağfirullah hocam.. Kusuruma bakma.
  3. Westron
    21-12-2019 16:38
    Westron
    Eğer rahatsizsan oraya oy verilmesinden kaldirabilirim?
  4. Westron
    21-12-2019 16:37
    Westron
    Dostum benim yönündem de değil bir tek, siz sanıyorsunuz arkadaşlarım dışında kimse ilgilenmez diye, ben uzaktan analiz yapabilen insanım ve kimin kim olduğunu cözebilirim, slammy oyunu verdiğim çoğu kişiyi tanımam bile, gerçekten yemin ederim o gevezeligi senin kötülüğüne istemedim eğer kötülüğünü isteseydim bir kere seni oraya oy vermezdim.
  5. TalhaKanar
    21-12-2019 16:31
    TalhaKanar
    Ne??? Sataşmak ve ben? Bir iki defa neden böyle bir secim yaptığını anlamaya yönelik yazmışımdır o kadar. Yoksa sataşmam.
  6. Westron
    21-12-2019 16:22
    Westron
    Farkında değildin ama ne zaman yorum atsam bir konuya, benim görüşlerime zit olup sürekli satastigin için seni oraya koymak istedim, iyi işte ödül alırsın en azından yeğenim.
  7. TalhaKanar
    21-12-2019 15:32
    TalhaKanar
    Ne gevezeliğimi gördün yav?

Forum Yasal Uyarı