GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cyber ile The Peep's arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 9 arasında 9
  1. Cyber
    13-02-2020 16:57
    Cyber
    Peki, kolay gelsin.
  2. The Peep's
    13-02-2020 16:49
    The Peep's
    Evet bunun konuyla mesaj yazacak derecede bi alakası yok ve iyi niyetli bir yorum olarak görmüyorum.
  3. Cyber
    13-02-2020 16:45
    Cyber
    "Ekşisözlük'te gördüğüm başlıklara benziyor." Demek konuyu baltalamak mı oluyor?
  4. The Peep's
    13-02-2020 16:40
    The Peep's
    İyi de bu konuyu baltalayan bir yorum, bende kaldırdım. Normal olarak yönetimdeki bazı arkadaşlara olan tepkinin farkındayım, kendileriyle ayrıca konuştum.
  5. Cyber
    13-02-2020 16:37
    Cyber
    Ben sadece o başlık için o yorumu attım. Şu an ki modların yönetim şeklinden memnuniyetsiz olan tek kişinin ise ben olduğumu hiç sanmıyorum.
  6. The Peep's
    13-02-2020 16:34
    The Peep's
    Şaka bir tarafı yok ki. Yorumunun "forum çok bozdu yea", "forumun ekşi sözlük olması" tarzından farkı yok.
  7. Cyber
    13-02-2020 16:31
    Cyber
    Spor bölümünde olanları (ve hala olmaya devam edenleri) bir kenara bıraktık ama en azından diğer konularda sırf hoşunuza gitmedi diye mesaj silmekten ve üye banlamak ve uyarmaktan kendinizi ve diğer modları alıkoymanızı öneririm. Bulldogy'e aşırı Fenerbahçe fanatiği diye kızardık ama adam en azından şakadan anlardı. Yeni modlarda o da yok.
  8. The Peep's
    13-02-2020 16:18
    The Peep's
    Belli bir yaştan sonra yersiz samimiyet, alaycı espriler alınganlık oluşturuyor heralde.
  9. Cyber
    13-02-2020 16:18
    Cyber
    Gayette konuyla alakalı bir mesajdı. Espiride kaldıramıyorsunuz artık.

Forum Yasal Uyarı