GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

The Peep's ile Reigns is Back arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 127
  1. The Peep's
    10-03-2020 00:41
    The Peep's
    Bir grubun içinde üç beş tane şarlatan olabilir. Ama bunun üzerine tüm kadınlara nefret yorarsak yanlış yaparız. Sağ duyulu olun.
  2. Reigns is Back
    09-03-2020 15:59
    Reigns is Back
    Kadınlara değer veririm Peygamberimiz olsun Atatürk olsun her zaman kadının öneminden bahsetmiştir benim bahsettiğim kişiler erkek düşmanı olanlar. Pkklı sekine cansızın resmini açanlar.
  3. The Peep's
    09-03-2020 01:40
    The Peep's
    Yani bu topraklarda nefret duyulacak en son şey feminazi olsa gerek =) Anayasal haklar altında koruması olmasa kadınlara mahkemede eşit şahitlik verilmeyecek, eşit miras paylaştırmayacak milletiz. Birazcık kendimize gelelim. Kadınlara değer verip kadınımızı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk gibi koruyalım.
  4. Reigns is Back
    09-03-2020 01:33
    Reigns is Back
    Faşist bir gün olduğunu dülünüyorum aslında günde suç yok ama feminazi ve meriçler her 8 martta çirkinlik yapıyorlar
  5. The Peep's
    09-03-2020 01:29
    The Peep's
    Yani neden boş bulunduğunu düşündün ki.
  6. Reigns is Back
    09-03-2020 01:17
    Reigns is Back
    Abi bugün kafamıza esenleri yazma konusuna 8 mart gününü boş bulduğuma dair mesaj yazdım ohmymind nickli üye çocuk mqiuamelesinde bulundu ve ben kendisine cevap vermediğim halde 8 mart ile ilgili yazdığım mesaj silindi sorun bu da değil sorun bu ve birkaç meriç arkadaşın her defasınds kendilerinden olmayanşata saldırması
  7. The Peep's
    09-03-2020 01:11
    The Peep's
    Sorun nedir?
  8. Reigns is Back
    09-03-2020 00:57
    Reigns is Back
    [B][/Bforum admini olduğun için sana sordum. Ohmymind nickli üye sırf bu mesajımdam ötürü bana çocuk muamelesinde bulundu
  9. Reigns is Back
    09-03-2020 00:53
    Reigns is Back
    Abi 8 martı boş bulduğumu yazdım bu suç mu?
  10. The Peep's
    28-02-2020 19:49
    The Peep's
    Evet.

Forum Yasal Uyarı