GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Mark Henry Seveni ile Imperium arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 260
  1. Mark Henry Seveni
    22-09-2021 22:13
    Mark Henry Seveni
    Ben de şu an soğuğum ama peşin hüküm de vermeyeceğim sonuçta genç destek olmak lazım. Ben Bron Breaker'ı beğeniyorum reis.
  2. Imperium
    22-09-2021 21:45
    Imperium
    Ben hiç ısınamadım.
  3. Mark Henry Seveni
    22-09-2021 21:37
    Mark Henry Seveni
    Çok büyük bir sorumluluğu taşıyor reis. Mark Henry'den iyi mi kötü mü hep tartışılacak ve karşılaştırılacak o yüzden hep zorlu geçecek kariyeri. Yetenek olarak kendinden bekleneni iyi yapıyor ancak tarz olarak ciddi bir şekle girmesini daha çok isterim çünkü çok sempatik değil bence. İyi bir heel yaratabilir, potansiyel var. Kişisel olarak Mark Henry'e benzemesi beni rahatsız ediyor ama karakterini gösterirse zamanla ona da desteğimizi veririz. Benim bir güreşçiyi sevmem için ring içi kadar ringin dışında, soyunma odasında ve dış dünyada da karakterini kanıtlaması gerek.
  4. Imperium
    22-09-2021 21:24
    Imperium
    NXT kasa Mark abim hakkında ne düşünüyorsun?
  5. Imperium
    20-09-2021 01:21
    Imperium
    Vallahi aynen öyle bu ekibe bu kemer şart şart...
  6. Mark Henry Seveni
    20-09-2021 01:20
    Mark Henry Seveni
    Bu Rampage hemen onlara kemeri yapıştırsınlar reis.
  7. Imperium
    20-09-2021 01:15
    Imperium
    Adam Cole ve YB ellerini açmış bu kemeri bekliyor dört gözle zaten.
  8. Mark Henry Seveni
    20-09-2021 01:14
    Mark Henry Seveni
    Valla çok iyi olur ya. Trios kemerinin eli kulağında zaten. Hemen gelsin duyursun.
  9. Imperium
    20-09-2021 01:07
    Imperium
    Trios kemerini keşke teddy duyursa ne müko olur var ya.
  10. Mark Henry Seveni
    20-09-2021 01:06
    Mark Henry Seveni
    AEW gibi Tag Team hastası bir şirketin Teddy ile uyumu 10/10. Mark babam ile menajer güreşçi ikilisi olmasalar da iyi bir abi kardeş ekip olur gençleri desteklerler. Güzel olur.

Forum Yasal Uyarı