GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Viper Strike ile Windham Lawrence Rotunda arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 41 ve 50 arasında 344
  1. Viper Strike
    13-05-2020 00:12
    Viper Strike
    Kanka s.a bu zina ile nasıl bir yaptırım var anayasada
  2. Windham Lawrence Rotunda
    09-05-2020 06:40
    Windham Lawrence Rotunda
    aga boşanma, icra-iflas vs. ile uğraşıyorsan bir de iyi bir çevre kazandıysan paramparça edersin
  3. Viper Strike
    09-05-2020 06:05
    Viper Strike
    Bu avukatlar vergi sıralamasında 9. olacak kadar iyi kazanıyor mu ya cidden şaşırdım
  4. Windham Lawrence Rotunda
    08-05-2020 19:46
    Windham Lawrence Rotunda
    Yoo ben sormak istediğini anladım ama konu saptı birdenbire. :d Ha o baroların yaptığı açıklamaya o baronun üyesi olan bazı avukatların katılmıyor olması ihtimali de var, o yüzden baronun böyle bir açıklama yapması doğru değil o ayrı mevzu.
  5. Viper Strike
    08-05-2020 17:53
    Viper Strike
    Kanka diyanetin sözlüğünde geçmiş hutbe olarak geçmemiş hutbe de haram olduğu da dile getirilmiş ama o sözlükte öyle bir şeyin geçmesi çok skandaldır kişilerin yalan yanlış bilgilerle islamdan soğutmaktadır islama zarar vermektedir. Böyle bi Sanırım son konulardan haberin yok ondan bundan bahsettim sandın. Sonuç olarak ben şunu anlamıyorum böyle bir barosunuz ve hukuki olarak bir çok bilginiz var neden böyle skandal çağlar ötesinden gelen sesler olarak nitelendirip alalen bir kesimin dini değerlerini aşağılıyorlar ben bunu anlamıyorum ve sence bu barolar mantıklı bir oluşum mu yoksa yanlış mı
  6. Windham Lawrence Rotunda
    08-05-2020 17:37
    Windham Lawrence Rotunda
    Benim dediğim sadece son eşcinsel polemiği ile alakalı değil. Aynı Diyanet, 9 yaşındaki bir kız çocuğunun evlenmesini de meşru kıldığı hutbeler verdi. Şu an böyle bir kurumdan ne kadar sağlıklı kararlar, açıklamalar, hutbeler çıkabilir? Benim sıkıntım bununla tamamen.
  7. Viper Strike
    08-05-2020 17:29
    Viper Strike
    Mide bulandırıcı olan yer neresi ? yani başkan yanlış bir şey dememiş dediği yüzde yüz doğru. Zaten müslümanlar için geçerli bu dedikleri kaldı ki baronun yaptığı skandal açıklama olan “İnsanları, müminleri ‘çağlar ötesinden gelen ses bir kesimin dini değerlerine aşağılaması normal bir şey değil.
  8. Windham Lawrence Rotunda
    08-05-2020 17:21
    Windham Lawrence Rotunda
    Diyanete binaen yaptığı açıklamadan bahsediyorsundur diye tahmin ediyorum. Yüzde yüz haklılar yani, Diyanet birkaç yıldır böyle mide bulandırıcı açıklamalar yapıyor. 21. yüzyılda olduğumuzun farkında olan ve ona göre hareket eden bir başkanın getirilmesi şart. Atatürk’ün getirdiği bu makamın bu denli kirletilmesi hiç hoşuma gitmiyor ek olarak.
  9. Viper Strike
    08-05-2020 05:32
    Viper Strike
    Ve bu son ankara barolarının yaptığı açıklama hakkında da ne düşünüyorsun
  10. Viper Strike
    08-05-2020 05:32
    Viper Strike
    Barolar hakkında ne düşünüyorsun

Forum Yasal Uyarı