GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

ETR ile Mr.Pacman arasındaki tüm konuşmalar
Görülen Ziyaretci mesajı 1 ve 10 arasında 13
  1. Mr.Pacman
    09-02-2019 15:39
    Mr.Pacman
    ok.
  2. ETR
    09-02-2019 15:39
    ETR
    Gece bir şeyler eklerim reis.
  3. Mr.Pacman
  4. Mr.Pacman
    05-11-2018 19:24
    Mr.Pacman
    Star Wars sever misin ya da Revenge Of The Sith izledin mi bilmiyorum ama şu videoyu izlmeni tavsiye ederim. Video da senin yeni Ospreay karakterinde er ya da geç kullanabileceğini düşündüğüm kısımlar var. Bence bi göz at:
  5. ETR
    10-10-2018 18:01
    ETR
    Önemli değil knka.
  6. Mr.Pacman
    10-10-2018 17:56
    Mr.Pacman
    Ciddiyeti zaten genelde koyarım, orada sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Çok teşekkür ederim yardım ettiğin için knk.
  7. ETR
    10-10-2018 17:44
    ETR
    Öncelikle Ricky ve Taya'nın konuşması tam ayarında olmuş o kısmı beğendim. Johnny Mundo gelince Ricky'nin çok heyecanlanması ve bayılmasıda güzel detay, Taya'nın Ricky'nin bayılışına sevinmeside minik ama tatlı bir detay. Kötü yan olarak Johnny ile olan kısım biraz kısa kalmış gibi geldi bana. Ama konuşma gösterisi olduğunu var sayarsak yinede idare edebilir. Johnny'nin gerçekteki gimmicki gibi egosu belli oluyor. Ama Johnny gerektiğinde ciddi halede dönebilen bir insan kendi gimmickinde. İleriki zamanlarda zaman zaman bu tip eğlenceli şeyler koyabilirsin güzel olur ama Johnny'nin ciddiyetini promolarda korumaya çalışmalısın bence. Genel olarak başarılı olmuş dediğim gibi sadece ufak eksiklikler var.
  8. Mr.Pacman
    10-10-2018 09:21
    Mr.Pacman
    Kanka benim gibi LU'cusun. LU bilginle şunu okur musun? Çünkü ya çok iyi ya da çok kötü oldu. Nazik olmana gerek yok. %100 dürüst ol.
    https://guresturkiye.net/forum/showt...18#post3506518
  9. Mr.Pacman
    01-10-2018 15:55
    Mr.Pacman
    Kanki LU'ya dönecem de bana özet geçer misin noluyo? Melissa vs Katrina, Ivelise Joey-Ryan, Matanza Wold Wide Underground ve Rickynin bebeği nedir. Ve son olarak Dario'ya benzeyen evsiz kim.
  10. ETR
    04-09-2018 19:00
    ETR
    Yok, Adalet 2 filminden esinlendim bu karakteri.

Forum Yasal Uyarı