GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   RAW Tartışma Alanı (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Raw Spoiler l Geri Dönen Canavara 24/7 Şoku (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=309990)

CakeVis 14-01-2020 04:15

Raw Spoiler l Geri Dönen Canavara 24/7 Şoku

Şampiyon Brock Lesnar avukatı Paul Heyman ile girişini yapıyor.
Paul Heyman : Bayanlar , Baylar ve Kentucky'deki garip şeyler. Ben olmadan benim ismimi söyleyemiyorsunuz bile. ''Seyirciler ''You Suck'' tezahüratı atıyor.'' Ringi terk ediyorlar. Seyircilerden büyük bir tepki var. Paul Heyman müvekkilinin berbat olmadığını dile getiriyor. Ringe geri giriyorlar ve Lesnar kemerini kaldırıyor.
Paul Heyman : Baştan başlıyoruz. Bayanlar ve baylar benim adım Paul Heyman. Ve ben WWE Şampiyonu Brock Lesnar'ın avukatıyım. Benim müvekkilim Lesnar 1 numaradan Rumble'a giriş yapıcak ve Rumble'ı kazanacak. Bu bir tahmin değil ben yaşanacakları söylüyorum. Size bir şeyi temizce söyleyebilirim. Brock Lesnar bütün WWE evrenini fethedecek ve geri kalan 29 kişi benim iddialarımın geleceği vaat ettiğini anlayacak.
Ve bir müzik duyuluyor. R-Truth geliyor.
R-Truth : Paul beni buraya çağırdığın için teşekkür ederim. Benim çocukluk kahramanım Cena bana asla pes etmemeyi öğretti. Sizin 24/7 şampiyonunuz kendini resmen Royal Rumble maçına katıyor. Ve bu maçta seni eleyeceğim Paul.
Paul Heyman : Ben bu maçta değilim . Sen ben ile değil Brock Lesnar ile yüzleşeceksin.
R- Truth : Peki benim hatam . Sizin 24/7 şampiyonunuz resmen Royal Rumble maçından çekiliyor. Truth iddiaları sevmez. Brock'un beni Sloux Falls City'e götürmesini istemiyorum.
Paul Heyman: SLOUX FALLS CITY DEĞİL ! SUP-LEX CITY ! Kimse seni sevmiyor. KİMSE
R-Truth : Sana tek bir sorum var Brock ? ''WHAT'S UP ''

Lesnar Truth'a Clothesline ve arkasından F-5 yapıyor ve ardından Lesnar ve Heyman ringden ayrılıyor.

srtfreakin 14-01-2020 06:37

Çok eğlenceli segmentti. Harikaydı yani yorum yok. Sadece Lesnar'dan suplex beklerdik 1 F-5'la işi bitirdi suplexe de üşenir oldu tosuncuk.

basaranflair 14-01-2020 10:36

Cidden güzel segment oldu R-Truth gayet iyi böyle segmnetlerde muazzamdı.

Re7olutioN 14-01-2020 10:49

Kemeri de alsaydın be kral.

mosyopatiayak 14-01-2020 12:21

Komik segment. Ancak RAW şu an Rollins'i heel yapmanın acısını yaşıyor. Ne olursa olsun şu an bu adama karşı durabilecek en büyük face Rollins'di. Elde Owens ve Orton dışında karşısına konabilecek kimse olmayınca Lesnar şova bile gelse 2 haftadır boş boş muhabbetlere sokuyorlar böyle.

Yerin7Kat6 14-01-2020 14:37

Zamanında ana kemere oynayan R-Truth'u bu halde görmek...

Devil 14-01-2020 15:13

Alıntı:

Yerin7Kat6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3994474)

R-Truth kaç yıldır böyle zaten, bugünün özelliği ne?

The Awesome Killer 14-01-2020 16:19

Alıntı:

Yerin7Kat6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3994474)

Halihazırda böyle olan R-Truth'un zamanında ana kemere oynaması...

Westron 14-01-2020 16:25

Bi ara Lesnar'ın 7/24 kemerini de alacak sandım.

C.Cage 14-01-2020 17:13

Lesnar'ın kemere bakıp seyircilere bakması çok şey anlatıyor çook.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:43.