GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Promo (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=187)
-   -   RPG: Oğlanlarımı Veirn La (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=310663)

DoctorMK 22-01-2020 02:09

RPG: Oğlanlarımı Veirn La

Dalton Wants It Now! Dalton Castle tüm ihtişamı ile girişte dikilirken moralinin bozuk olduğunu görüyoruz. Ringe ilerliyor ve bir mikrofon aldıktan sonra konuşmaya başlıyor.

"Selamlarımla! Ben Dalton Castle, Tavuskuşu Gezegeni Hükümet Başkanı ve Tüm Galaksilerin Tavuskuşu'su! Buraya artık herkesin duymaktan sıkıldığı şeylerden bahsetmeye geldim. Ancak kim ne kadar sıkılırsa sıkılsın umrumda değil. BEN OĞLANLARIMI İSTİYORUM! Oğlanlarımı geri alabilmek adına elimdeki en büyük şanslardan birisi Money in the Bank çantasıydı. O çantayı ele geçirdiğimde Dünya Gezegeni üzerinde hatrı sayılır bir güç ve itibarı arkama alıp Oğkan Gaspçısı Frederick Babinski'ye savaş açabilecektim... Ama şu an bunu yapmam tamamen nafile olur çünkü alçak Frederick Babinski beni kendi silahlarımla vurabilecek kadar ahlaksız bir adam. Evet oğlanlarımı üzerime salarsa onlara zarar vermeyeceğimi ve bu savaşı kaybedeceğimi biliyor. Ama çanta olsaydı, o çantanın bana sağlayacağı ayrıcalıklar sayesinde daha tek bir lazer ateşlenmeden Frederick Babinski'yi göz altına alabilirdim. Ve bu şansı elde edebilmek adına eski dostum Bray Wyatt'tan yardım istedim. İkimiz arasındaki kadim dostluğa güvenerek ondan koyunlarını Money in the Bank maçıma göndermesini ve yapılacak olan hilelere karşı bana yardımcı olmasını istedim. Ama hepinizin bildiği gibi... İlk olarak haksız çıkmadım. Maçta büyük bir haksızlık oldu Jimmy Jacobs nereden geldiği belli olmayan bir iple çantayı yukarı çekti ve kazanmış oldu. Kendisi yerdeyken çantayı yukarı çekerek nasıl kazandığını anlamadım ama bunu da çözümleme aşamasındayım. Her neyse... Bray Wyatt ondan istediğim yardım elini bana uzatmadı ve oğlanlarıma duyduğum hasrete bir süre daha katlanmak zorunda kaldım. Ve bu gidişle daha da katlanmak zorunda kalacağım gibi duruyor çünkü koskoca GWA arenasında yapılan haksızlıklara benden başka ses çıkaran kalmamış ki benim bu büyüklükte alçaklıkları tek başıma engelleme şansım maalesef ki yok."

Dalton Castle mutsuz bir şekilde dolanıyor ringde.

"AMA BU BENİM PES EDECEĞİM ANLAMINA GELMİYOR! Ne demiş Görünmez Adam... "Never give up!" Evet ben de pes etmeyeceğim çünkü bu kez dünyaya geliş amacımı gerçekleştirmeden yuvama dönmemeye yemin ettim. Bu da tüm dünya insanlarına kalıcı mutluluğu aşılamak. Bunun yolu da tüm dünya gezegeninin her karışına ulaşan GWA'in tepesine oturmaktan geçiyor. Bu yolda şüphesiz ki en büyük destekçilerim Oğlanlarımdı ve onları planımın ilk parçası da hala onları yanıma almak. Görünüşe göre Bray Wyatt'tan, koyunlarından ve yanındaki 2 oğlanından bana hayır yok. Bu durumda yeni müttefikler aramam gerekecek. Bana kim yardımcı olabilir diye düşünürken, bir yandan da rakiplerimi analiz etmek adına GWA'i izliyordum ve bir de ne göreyim! Bir iyilik meleğine rastladım. Karşısına çıkan herkese koşulsuz ve şartsız yardım eden, benim kadar ve hatta benden bile iyi bir adam gördüm! Evet doğru kişiyi düşünüyoruz Dünya Gezegeni! RODERICK STRONG! Kendisini GWA ekranlarında ilk gördüğüm anda kafamda şimşekler çaktı ve bu adamın oğlanlarımı geri almama yardım edebilecek adam olduğunu anladım. Ve bunun içinde kendisinden yardım isteme kararı aldım. Roderick Strong... Seni buraya davet ediyorum güzel ve iyi adam! Gel ve bana bir iyilik yap!"

Dalton Castle heyecanla beklemeye koyuluyor.

Ben Kero 22-01-2020 22:51

RPG: dalton castle'a yardım

Next Level! Roderick Strong, Dalton Castle'ın çağrısına cevap veriyor. Seyircilerin karışık, çoğunluğu yuhalama olan tepkileriyle girişte gözüküyor. Seyircilere elini uzatarak ringe gelse de çoğu seyirciden karşılık alamıyor. Strong ringi bir tur dolaştıktan sonra merdivenden ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Neden böyle yaptığınıza dair hiçbir fikrim yok. Ben hepiniz için oradan oraya koşuyorum, kendime bile vakit ayırmıyorum ancak aldığım karşılık.. pardon doğru, karşılık bile alamıyordum. Düşünüyorum, düşünüyorum ancak gerçekten bir türlü anlam veremiyorum. Çocuklarla yardım ediyorum, yaşlılara yardım ediyorum, yolda kalmış insanlara yardım ediyorum. Önüme gelen herkese yardım ediyorum, bakın yardım çağrılarına bile koşar oldum. Bu arada selam Dalton, sana birazdan geleceğim. Önce bu toplulukla halletmemiz gereken sorunlar var. Ben iyilik yapmaya devam edeceğim, Roderick Strong herkesin yardımına cevap verecek. Sizler de bu iyilik meleğinin çabalarını boşa çıkarmayacaksınız, bunu biliyorum. Sizleri çok seviyorum, hepinizi çok seviyorum. Bütün insanları seviyorum, bütün insanlar da beni seviyor. Henüz böyle olmasa da git gide bana ısınacaksınız, bu kadar pozitif enerji yayan bir insana karşılıksız kalmayacaksınız. Değil mi? Bu imkansız. Düşmek kötü bir şey değildir, elbet herkes düşecektir. Sorun kalkamamaktır, kalkmamaktır. İşte burada devreye Roderick Strong giriyor! Sizin kalkmanıza yardım ediyor, size uzanan el oluyor. Siz de onun elini sımsıkı tutun ki eskisi gibi dimdik ayakta durabilesiniz. İşte bana elini uzatan bir insan, tam olarak karşınızda. Dalton Castle benden yardım istedi ve ben de onun bu çağrısını yanıtsız bırakmadım, asla kimseye yapmayacağım gibi. Nasılsın dostum? *Dalton Castle'dan pek olumlu bir yanıt alamıyor ama Strong ona gülümsüyor.* Merak etme güzel insan, Strong senin için burada. Castle çok iyi bir insan ve oğullarını kaybetmiş, bu yüzden çok üzgün. Galaksilerarası bir problem önümde duruyor, böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum. Strong acilen bir şeyler yapmalı, Dalton Castle'ı ayağa kaldırmalı. Bir yolu olmalı, bir yolu olmalı.. düşün Strong düşün!

Roderick Strong ringde hızlı adımlarla dört dönerken Castle'da umutlu bir şekilde onu izliyor. Strong bir anda duruyor ve Castle'a gülümsüyor. Ardından koşarak arka alana dönüyor, kameralar otoparka gidiyor ve Strong'un arabasına binerek arenayı terk ettiğini görüyoruz.

DoctorMK 22-01-2020 23:58

Dalton Castle Strong'un arkasından umutlu bir şekilde bakıyor. Daha sonra tekrar konuşmaya başlıyor.

Dünya gezegeni halkı... Roderick söylediklerinde maalesef çok haklı. Mesela benim de bu gezegende tek bulunma amacım yardıma muhtaç insanlara yardım etmek, mutluluğa, bir gram sevince muhtaç insanlara mutluluk dağıtmak. Bu uğurda canımdan çok değer verdiğim oğlanlarımın canlarını bile tehlikeye attım. Sırf siz mutlu olasınız diye! Oğlanlarım da yüksek görev bilinçleriyle sizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadılar. Ama siz ne yapıyorsunuz?! Oğlanlarımı kaybettiğim, onları bir daha göremeyeceğiniz için sevinç çığlıkları atıyorsunuz... Bu, bu inanılması güç bir şey. İnsan ırkının ruhunda gerçekten büyük bir nankörlük yatıyor ama zamanı geldiğinde bunun da üstesinden geleceğime inancım tam. İşte o zaman sevgili dostum Roderick ve benim gibi halk kahramanlarının değerini daha iyi bilecek ve kendinize yapılan iyilikleri gerçekten hak eden bir ırk olacaksınız!

Dalton Castle'ın Roderick Strong'un fedakarlığı karşısında gözleri doluyor. Bunda insanların onu sinirlendirmesinin de etkisi var tabii. Kenardan bir sandalye rica edip oturuyor ve sessiz bir şekilde Roderick Strong'u bekliyor.

Ben Kero 23-01-2020 01:52

RPG: dalton castle'a yardım - ikinci bölüm

Roderick Strong'u arabayla Dortmund sokaklarında Dalton Castle'ın oğlanlarını ararken görüyoruz. Arabasıyla sokakta yürüyen gençlere durumu izah ediyor ve onlara Dalton Castle'ın oğullarını görüp görmediklerini soruyor. Bunu çoğu kişi ters karşılayıp Strong'a deli gözüyle bakarken bazı Almanlar ise söylediklerini dili bilmediklerinden dolayı anlamıyor bile. Strong uzun arayışlar sonucunda bir ara sokakta 5 adet üstü başı dağınık gencin sohbet ederek kaldırımda oturduğunu görüyor. Arabayı yanlarına çekiyor.

Roderick Strong: Merhaba gençler, sokakta kalmışa benziyorsunuz. Yoksa siz onlar mısınız?

Genç: Kimiz? Ve sen kimsin or*spu çocuğu?

Roderick Strong: Sakin ol dostum, senin gibi bir delikanlının ağzına böyle şeyler yakışıyor mu? Dalton Castle'ın kaybolan oğulları? Sizleri onun yanına götürmeliyim, sizsizlikten yataklara düşmesine ramak kaldı. Ben de ona yardım etmeye çalışıyorum, bu tabii ki size de yardım oluyor. Roderick Strong muhteşem bir insan, bir taşla iki kuş vuruyor! Aynı anda altı kişiye yardım edebiliyor.

Gençlerden birisi, başta Roderick ile konuşan gencin kulağına bir şeyler fısıldıyor. Genç sırıtarak Roderick'e dönüyor.

Genç: Bizi bulduğun için sana minnettarız ahbap, sonunda kavuşacağız. Onu çok özledik.

Roderick Strong arabasında Dalton Castle'ın oğullarını bulduğuna çılgınlarcasına sevinirken arabanın kilidini de açıyor ve gençler arabaya biniyorlar. Roderick Strong son sürat arenaya geri dönüyor ve otoparka park ediyor. Gençler etrafa hayran gözlerle bakarken Strong gençleri soyunma odasına götürüyor. Önceden hazırladığı Dalton Castle'ın oğullarının kıyafetlerini onlara veriyor ve giymelerini söylüyor. Gençler soyunma odasında üstlerini değiştiriyor ve Strong'un yanına dönüyorlar.

https://upload.wikimedia.org/wikiped...dortmund_4.jpg

Kameralar Signal Iduna Park'ı dışarıdan çekiyor ve ardından arenaya dönüyor. Roderick Strong tek başına girişte gözüküyor, Dalton Castle heyecanla oturduğu yerden ayağa kalkıyor ancak yanında kimsenin olmadığını görünce üzgün bir şekilde geri oturuyor. Roderick Strong elindeki mikrofonla konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong: Hey, hey! Üzülme Dalton, kendini topla çünkü sana bir değil.. iki değil.. üç değil.. dört değil.. tam beş adet sürprizim var! Unutma ki Roderick Strong asla pes etmez, ne kadar çaba gerektirirse gerektirsin ondan yardım isteyen birine derman olmadan ona geri dönmez. Oğullarını buldum Dalton!

Dalton Castle heyecanlı gözlerle tekrar ayağa kalkıyor, ringin en ucundaki iplere kadar geliyor Bu sırada birinci oğlan Roderick Strong'un yanına geliyor.

Roderick Strong: İşte birinci oğlan, küfürbaz oğlan! Bunun ağzı çok bozuk Dalton, buna bir çeki düzen vermen gerekiyor. Ben onunla konuşurken bana demediği kalmadı ancak ben onu tabii ki affettim, ancak başkaları benim kadar iyi karşılamayabilir ve oğlunun başının derde girmesini istemem. Acilen Küfürbaz Oğlan'a terbiye eğitimi vermelisin ve onu topluma, insanlığa layık biri haline getirmelisin.

Roderick Strong, Küfürbaz Oğlan'ı ringe doğru yollarken ikinci oğlan geliyor.

Roderick Strong: İşte benim sana büyük hediyem, İyiliksever Oğlan! Aralarında en sevdiğim bu oldu, iyi bir oğlan yetiştirmişsin Dalton. Muhteşem birisi, bana çok benziyor. İnsanlara yardım etmekten hiç çekinmiyor, bana anılarını anlattı ve aslında onu yanımda tutmak çok isterdim. Belki onu benim yanıma geri yollarsın ne dersin, ama biraz hasret gidermeniz için onu da sana yolluyorum. Hadi İyiliksever Oğlan, git ve özlem gider.

Roderick Strong üçüncü, dördüncü ve beşinci oğlanı çağırıyor.

Roderick Strong: İşte bunlar da o ağzından düşürmediğin, çok özlediğini her seferinde söylediğin Olay Yeri İnceleme Oğlan, Adil Oğlan ve Yatak Oğlan! Onları sana tanıtmakla uğraşmayacağım çünkü sen onları benden iyi tanıyorsun ve yardımı bekleyen milyonlarca insana yetişmem gerekiyor. O yüzden seni oğlanlarınla baş başa bırakıyorum, teşekkür konusunu da daha sonra konuşuruz canım dostum. Roderick Strong yardım için Dortmund'daydı ve dostuna yardımını esirgemedi. Dortmund sokaklarında sanırım yardıma muhtaç çok fazla insan varmış, sokaklarda gezerken bunu da fark etmedim değil. Merak etme Almanya, merak etme Dortmund çünkü Roderick Strong burada!

Roderick Strong üç oğlanı da Dalton Castle'ın yanına yolluyor ve ringe gözleri dolu gülümseyerek bir süre baktıktan sonra arka alana dönüyor. Dalton Castle ve 5 oğlanı ringde baş başa kalıyorlar.

DoctorMK 24-01-2020 15:38

Dalton Castle olanlara inanamamış bir şekilde bakıyor. Daha sonra ringden ayrılan Roderick Strong'un arkasından ağlamamak için kendini zor tutuyor ve oğlanlarına dönüyor. Parmaklarını şıklatıyor ama oğlanlarda hareket yok...

"Ah benden o kadar uzun süre uzakta kaldınız ki komutlarımı bile unutmuşsunuz. Merak etmeyin oğullarım, her şey tekrar eskisi gibi olacak. Gelin sarılalım!"

Dalton Castle kollarını açıp oğlanlara koşarken bir anda suratına yumruk yiyor! Bu küfürbaz oğlan!

"Senin a****a korum a*k gayi dur lan durduğun yerde!"

Dalton Castle şok olmuş bir şekilde yerde yatıyor. Olanlara inanamıyor. Şimdi diğer oğlanlar Küfürbaz Oğlan'ın işaretiyle Dalton Castle'ı yerde bayılana kadar tekmeliyorlar. Daha sonra üzerindeki mücevherleri söküp seyircilerin arasından kayıplara karışıyorlar.

Tüm olanların üzerine Dalton Castle kendine geliyor ve giden oğlanların arkasından öylece, gözleri dolu dolu bakakalıyor...

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:04.