GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   AEW PPv Tartışma Konuları (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=201)
-   -   Revolution Spoiler | Takımlar Şampiyonluğu (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=314294)

Aschentef 01-03-2020 11:21

Revolution Spoiler | Takımlar Şampiyonluğu

AEW World Tag Team Championship
Kenny Omega and Hangman Page vs. The Young Bucks

Sırada AEW Takımlar maçımız var. Maçla ilgili promo izliyoruz. Kenny Omega biraderim... Memnun gibisin halinden. İlk olarak Young Bucks girişini gerçekleştiriyor hemen ardından şampiyonlar geliyor.

Hangman Page maçta akıyor adeta. Seyirci bu maçta daha fazla aktif durumda. Maçın sonunda Young Bucks tam Omega'nın işini bitirecekken Hangman Page izin vermiyor. Bucks kardeşlerden birisini ringin dışında masaya Powerbomb ile gömüyor. Diğerini ise ringin içinde gömüyorlar ama tuş gelmiyor. Maçın son bölümlerinde seri kick outlar izliyoruz. Hangman Page akmaya devam ediyor ve Buckshot Lariatlar patlatarak maçı takımına kazandırıyor.

AJKOY2J 01-03-2020 11:31

Şovun açık ara en iyi maçıydı. Hem ring içi hem de hikaye anlatımı olarak üst seviyeydi. Duyguyu harika geçirdiler. Hop oturup hop kalktım maçı izlerken. Sonunu da çok beğendim, bu storyline devam etmeyi hak ediyor. İleriki şovlarda maçın yıldızı Hangman Page'in bize neler izleteceğini merak ediyorum.

Edit: Matt Jackson'ın hakkını yemeyelim, o da hayvan gibi iyi rol kesti.

cmpunk 01-03-2020 11:36

Alıntı:

AJKOY2J Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 4041317)
Şovun açık ara en iyi maçıydı. Hem ring içi hem de hikaye anlatımı olarak üst seviyeydi. Duyguyu harika geçirdiler. Hop oturup hop kalktım maçı izlerken. Sonunu da çok beğendim, bu storyline devam etmeyi hak ediyor. İleriki şovlarda maçın yıldızı Hangman Page'in bize neler izleteceğini merak ediyorum.

Edit: Matt Jackson'ın hakkını yemeyelim, o da hayvan gibi iyi rol kesti.

Katılıyorum. Young Bucks baya da boo aldı aslında. Maç içinde Hangman Page bi ara Kenny'e ihanet edecek diye beklemedim değil.

Bu 4'lünün olduğu maç içini konuşmaya gerek yok zaten. Şovun en iyisiydi.

The Lone Wolf 01-03-2020 12:06

Muazzam. WWE dışında bir şirket izleyeceksiniz açın şu maçı izleyin. Elbette maçtan önce hikayenin promosuna falan bakın. Harika bir hikayeyi harika bir maç ile sundular. Net 5 yıldız verilir. Omega onca hareketten sonra kickout atınca PWG DDT4'daki Bucks vs Steen & Generico maçına ışınlandım. Yılın maçlarından birisi oldu şimdiden. Hikaye nasıl devam edecek çok merak ediyorum.

ErDiBiase 01-03-2020 12:29

Harika hikaye, aynı kalitede maç. İnanılmaz ya. AEW başladığında Hangman Page yeterince iplenmiyordu seyirciler tarafından. Sadece yetenekli bir güreşçi olarak görülüyordu belki. Şu geçtiğimiz 2 ayda Hangman'ı yıldız yapmayı başardılar. Kenny ve Page'in koruaması doğru karardı bence. Gerçekten çok çok iyi maç ya. İZLEYİN ŞU ŞİRKETİ ABİ KUDURUYORUM LKDMKFDLGD.

Bu arada heel turn yapması gereken Hangman değil bence. Özellikle Kenny'e ihanet ederek yapmamalı. Hikaye nereye evrilecek merak ediyorum. 5 yıldız, 10 puan.

Alphaangel 01-03-2020 12:38

Aew ilk kurulduğunda bile birçok elite üyesi hep Page’i övüp onun şirketin yüzü olabileceğinden bahsediyorlardı ki zaten kemere bu kadar yaklaşması da bunun bir göstergesiydi. Şu an ki storyline harika gidiyor ben bir Omega fanı olarak 2-3 yıl sonra gerçekleşecek bir Kenny Omega heel turnu istiyorum ancak çok mümkün görünmüyor. Maça gelecek olursak harika maçtı Meltzer babam bol bol yıldızları saçar bu maça.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Free The Flame 01-03-2020 12:44

Hikayesi gerçekten iyiydi, ama maç içindeki şu spotfestimsi güreş tarzı beni biraz uzaklaştırdı maçtan.

Birazvodka 01-03-2020 14:07

Ben de spotfest seven biri değilim. O yönden beğendiğimi söyleyemem ama maç içi storytelling güzeldi. Hangman Page'i face iken hiç sevmiyordum. Böyle daha özgür karakter ona yakışıyor.

Not Your Dope 01-03-2020 14:16

Maç, öncesiyle içeriğiyle ve sonrasıyla gecenin ama olayı kalitesindeydi. Gerçekten maçı izlerken heyecan tavan yaptı bende. Umarım daha çok böyle maç izleriz.

Deathmatch Classic 01-03-2020 15:03

Ya maçın sıcaklığından dolayı mı böyle söylüyorum bilmiyorum ama bana şu ana kadar yılın maçıymış gibi geldi bu. Young Bucks'ın maçın başında babyface olarak başlayıp sona doğru yavaşça çirkefleşme süreci çok iyi işlendi. Hikaye anlatımı gerçekten 'Elit' düzeydeydi. Zaten spot güreşi severim, ring içi beni fazla fazla tatmin etti. Maç içerisinde hem Kota Ibushi'ye hem de Marty Scurll'a ufak bir selam da çakıldı :d. Hangman'in One-Winged Angel'ı vurması ve Kenny Omega'nın Golden Trigger'ı tekte atması güzel bir yerimden zıplattı beni, gecenin 5'inde buna ihtiyacım vardı. Omega'nın Cleaner halini özlemişiz hafiften bir hissettik dün gece.

Hikayenin nereye gideceği kestirilemez bir hal almaya başladı. Önceden Hangman'in heel turnune kesin gözle bakardım fakat an itibariyle şirkette en çok cheer alan güreşçi kendisi, heel olur ve bu cheerler devam ederse karakteri zedelenir. Young Bucks ise face iken boo aldı dün gece, belki bu olay hikayenin gidişatını değiştirebilir Bucklardan bir heel turn görebiliriz, dün maç esnasında bize küçük bir Heel Bucks Preview'ı izlettiler zaten. Ya da daha fenası bir double turn bile görebilecek durumdayız şu an :d. Marty Scurll'un hikayeye katılması da olasılıklar arasında neticede kendisini kısıtlayan bir durum yok. Emin olduğum tek şey bu senaryoda sadece Kenny'nin masum kalacağı.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:50.