GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Güreş Hakkında (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=35)
-   -   GTR Maç Reytingleri - Genel Konu (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=189973)

GüreşTürkiye 20-06-2017 17:34

GTR Maç Reytingleri - Genel Konu

http://pm1.narvii.com/6452/ad24588a8...827e457_hq.jpg

CageMatch'de yüksek reyting alan maçlara bakarken aklıma bir fikir yattı ve bunu bizim forumda uygulamaya karar verdim. (kesinlikle düşünülmeyecek bir fikir bu) Büyük şirketlerin PPV'larındaki maçları puanlayıp onu tek bir konu altında toplayabiliriz ve ileride bir arşiv olarak kalabilir forumda. Böylece en çok hangi maç beğenilmiş ya da en kötü maç hangisi üyeler tarafından seçilmiş olur. İlk PPV'muz MITB olacak onun konusunu açacağım şimdi sıkıntı değilse. Şovlarını değerlendireceğimiz şirketler ise WWE, NJPW, ROH,TNA, PWG ve PROGRESS olacak. (ilgi düzeyine göre seçtim eklenmesini istediğiniz varsa belirtebilirsiniz.) Konular 2 gün kalacak ve ortalama alacağı puanlar genel konuya yani bu konuya geçirilecek. Elinize kuvvet ne diyeyim. :D

Genel Liste

Abyss & Jeremy Borash vs. Josh Mathews & Scott Steiner - Slammiversary XV ; 9,5
Sonjay Dutt (c) vs. Low Ki - Slammiversary XV ; 8,5
Angelina Love & Davey Richards vs. Alisha Edwards & Eddie Edwards - Slammiversary XV ; 8,4
Latin American Exchange (Ortiz & Santana) (w/Konnan) (c) vs. Drago & El Hijo del Fantasma vs. Garza Jr. & Laredo Kid vs. Naomichi Marufuji & Taiji Ishimori - Slammiversary XV : 7,5
AJ Styles vs Shinsuke Nakamura vs Baron Corbin vs Sami Zayn vs Kevin Owens vs Dolph Ziggler MITB Match - MITB 2017 : 7,5
The Usos vs New Day - MITB 2017 : 7,1
Alberto El Patron (c) vs Lashley (c) - Slammiversary XV : 7
Ethan Carter III vs. James Storm - Slammiversary XV : 6,2

Carmella vs Becky Lynch vs Natalya vs Tamina vs Charlotte MITB Match - MITB 2017 : 5,9
Chris Adonis & Eli Drake vs. DeAngelo Williams & Moose - Slammiversary XV : 5,8
Jinder Mahal vs Randy Orton - MITB 2017 : 5
Rosemary (c) vs. Sienna (c) - Slammiversary XV : 5
Lana vs Naomi - MITB 2017 : 3,1
Breezango vs The Ascension - MITB 2017 : 3

DoctorMK 20-06-2017 17:36

Daha önce uygulanmaya çalışılmış ama devamı gelmemişti sanırım. Umarım bu sefer tutar konu.

Bad Influence 20-06-2017 17:54

Oooo concept stealer- the plagiarism starter reis de gelmiş. Şaka bir yana güzel bir iş çıkaracağını biliyorum, Sabre'ın kilitleri gibi olsun inşallah.

The Villain Boss 20-06-2017 19:18

Başarılı bir uygulama da, puanlama yapan izleyici sayısında eşitlik olmadığı için sonuçlar da çok farklı olacak.

Momseny 20-06-2017 19:36

Alıntı:

The Villain Boss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2752775)
Başarılı bir uygulama da, puanlama yapan izleyici sayısında eşitlik olmadığı için sonuçlar da çok farklı olacak.

O fark etmiyor ya. Mesela Okada vs Omega'ya 10 kişi 10 verse listeye 10 olarak girecek. Fakat atıyorum Lesnar vs Joe'ya 50 kişiden 1'i 9 verse o listeye 10 olarak giremeyecek. Kişi sayısı değil ortalama önemli yani.

Bad Influence 20-06-2017 19:39

Alıntı:

Momseny Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2752823)
O fark etmiyor ya. Mesela Okada vs Omega'ya 10 kişi 10 verse listeye 10 olarak girecek. Fakat atıyorum Lesnar vs Joe'ya 50 kişiden 1'i 9 verse o listeye 10 olarak giremeyecek. Kişi sayısı değil ortalama önemli yani.

Diyar'ın dediğinden anladığım şu. Bir kişinin haterlığı veya fanlığı bazı maçlarda daha çok etkileyecek ve puanlama adillikten sapacak.

Momseny 20-06-2017 19:41

Alıntı:

Bad Influence Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2752827)
Diyar'ın dediğinden anladığım şu. Bir kişinin haterlığı veya fanlığı bazı maçlarda daha çok etkileyecek ve puanlama adillikten sapacak.

İzleyici sayısında diyor ama anlattığım gibi anlaşılıyor. Hem onlar sadece bizim forumda değil her yerde var. Mesela CageMatch'de adamın biri Money In The Bank'e sinirlenmiş gitmiş WWE'ye 0 ortalama vermiş.

Bad Influence 20-06-2017 19:43

Alıntı:

Momseny Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2752834)
İzleyici sayısında diyor ama anlattığım gibi anlaşılıyor. Hem onlar sadece bizim forumda değil her yerde var. Mesela CageMatch'de adamın biri Money In The Bank'e sinirlenmiş gitmiş WWE'ye 0 ortalama vermiş.

Aşırı haterlıkları saymazsan gene engel olursun az da olsa. Jericho'ya 5-5-4-1 veren vardı, silindi ama silinmese saymayacaktım zaten.

Headlock Master 20-06-2017 19:44

Aklıma bu proje gelmişti ama havada kalır diye girmemiştim. Takipteyim.

Styles Clash 20-06-2017 20:00

Uygulama güzel ama Strong'un ring içine 5 geliyorsa sırf gıcıklık olsun diye Okada vs Omega maçlarına düşük puan atacak olanlar çıkacaktır. Neyse umarım amacından çıkmaz ya. Umarım bu sefer gerçekten puanlama yapacak arkadaşlar forum içi polemiklerden uzak, olgun ve bilinçli bir şekilde puanlama yapar da bir şeyin de içine edilmiş olunmaz diyorum sadece.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:54.