GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   iMPACT Wrestling Tartışma Alanı (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   IMPACT! Spoiler | Kenny Omega Alanda (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=346596)

Aschentef 09-12-2020 07:15

IMPACT! Spoiler | Kenny Omega Alanda

Josh Mathews boş otobüse giriyor. Ortalıkta kimse yok. Bir süre sonra Don CAllis ve Kenny Omega ortaya çıkıyor. Oldukça şıklar. AEW Dünya Şampiyonluğu alanda. Don Callis AEW Şampiyonluğunun isim plakasının törensel değişiminin AEW televizyonu yerine burada olacağını söylüyor. Kenny Omega IMPACT seyircisine bir hediye vermek istiyormuş ve Don callis bunu yapmaya başlıyor. Josh Mathews bu yaşananlar için ne kadar süredir çalışmakta olduğunu soruyor Don Callis'e. Don Callis onu takmıyor ve plakayı değiştirmekle daha çok ilgileniyor.

Omega, Tough Enough birinci sezonda Matthews'ın "Ambrose ile yakın" olduğuna dikkat çekiyor. Altını özellikle çiziyorum Ambrose dedi. Don Callis şimdi Jon Moxley'in isim plakasını fırlatıyor ve buna ihtyaçlarının olmadığını söylüyor.

Callis şimdi soruya cevap veriyor. Bunun 27 yıl önce Golden Sheik tarafından güreşçi olarak eğitilmeye başlandığı zaman başladığını söylüyor. Callis'in, Kenny'nin amcası Golden Sheik ile bir resmini görüyoruz. Callis, Sheik'in onunla ilgilendiğini ve Kenny Omega daha 10 yaşındayken tanıştıklarını söylüyor. Callis, Kenny'ye Sheik'in baktığı gibi baktığını söylüyor. Kenny'nin hayatında her zaman görünmez el olduğunu söylüyor

NJPW muhabbetlerine giriyorlar. Kenny Omega IWGP Heavyweight Şampiyonluğunu kazandığında Don Callis'in NJPW yorumcusu olması planın bir parçasıymış. Tüm bunlar Impact'e gelme planının bir parçasıymış. Tony Khan'ın onu evine davet etmesi, Kenny Omega'nın turnuva maçları ve şampiyonluk maçı hepsi planın parçasıymış. Kendisinin ve Kenny'nin aile olduğundan bahsediyor ve güreşteki çoğu insanın bunu anlamadığını söylüyor. Tarihi değiştirdiklerini ve bunu iki kez yaptıklarını söylüyor. Callis, bazılarının tarihi bir kez değiştirdiğini, ancak kimsenin bunu iki kez yapmadığını söylüyor. Omega yaptıklarını "Golden Screwjob" olarak adlandırıldığını ve Montreal'den beri güreşteki en büyük yaramazlık olduğunu söylüyor.

Callis bunu o şekilde görmüyor. Bunu tarihin akışını doğru bir şekilde ayarlamak olarak görüyor. Bu zamana kadar hep istedikleri şeye sahip olduklarını söylüyor. Tarihteki en büyük güreşçi AEW Dünya Şampiyonu. Bunu birlikte başarmışlar. Bunu en özel yapanda buymuş. Bazı insanlar maç yapmayı sever. Bazıları anıları, bazıları ise tarih yazarlar. Josh, Omega'ya mirasını lekeleyip lekelemediğini soruyor. Mathews'a biraz kızdığını söylüyor ve nereden geldiğini (WWE) düşündüğünde bu küstahlığa sahip olmasının ona benzediğini söylüyor. Mirasını lekelemiş gibi mi hissediyor? Bunun cevabı hayırmış. Herkes onun şampiyon olmasını istedi ve buna ihtiyacı varmış.

Tarzı ne olursa olsun tüm zamanların en iyi maçlarını yapmış. Yaklaşık 17 veya en iyi 20 AEW maçında, Meksika, Japonya, Birleşik Krallık, Zimbabwe'deki en iyi maçlar çıkarmış. Josh, ona daha iyi davranmaya başlamalıymış. Josh, neden Impact diye soruyor. Omega ata biniyormuş gibi yaşamıyor ve farklı stiller içinde yaşamayı sevdiğini söylüyor. Daha sonra ise asıl nedene geçiyor. Çocukken bir koleksiyoncu olduğunu ve çizgi roman biriktirdiğini söylüyor. Bırakmak zorunda kalmış çünkü ne kadar harcarsa harcasın, kaç tane nadir kitap toplarsa toplasın, en nadide olanı asla alamamış. Artık yeni bir hobisi varmış. X-Men #1 AAA Şampiyonluğu koleksiyonun içinde. Spider-Man #1 ekleyebilirmiş ve bu belki IMPACT Şampiyonluğu olabilirmiş. Burada harika bir şampiyonların olduğunu söylüyor. Güreşin kendisine sağladığı yaşam tarzını seviyor ve AEW Ünvanına sahip olduğu sürece boş zamanlarında eğlenmeye ihtiyacı varmış. Ama şimdilik Jacksonville'e gitmeleri gerekiyormuş. Yarın için daha da iyi planlanmış bir şeyleri daha varmış. Omega büyük duyuru için AEW şovunu hedef gösteriyor. Konuşmalarının sonlarında Lex Luger muhabbetleri dönüyor. En sonunda goodbye, and good night, BANG! çakıyor. Callis buradan çıkmaları gerektiğini söylüyor ve gitmek için kalkıyorlar. Omega "O kötü biri değil" diyor. Beraber alandan ayrılıyorlar.

Severus 09-12-2020 07:27

Bütün konuşmayı çevirmişsin kardeş tebrik ediyorum. Daha büyük bir şey beklerdim ama asıl olaylar önümüzdeki haftalarda olacak belli. Golden Sheik ile bağlantısı üzerinden de hikaye için bir altyapı yaptılar.

Onur 09-12-2020 10:06

Aynı çeviriyi YouTube kanalında da beklerim (kim bakıyorsa). Eline sağlık.

Kjetill 09-12-2020 12:06

Full olmasa bile 2 kez izledim. Sonradan eklenen bir olay için yapılabilecek en mantıklı şeylerden biri yapıldı. Dynamite için heyecanımız daha da arttı hem.

Straight Edge Societh 09-12-2020 12:29

Bu son görünüm olmayacak bence.

The Insane Icon 09-12-2020 14:11

Yani açıkçası ben bir tık sönük buldum ama aslında fazlası olsaydı da anlamsız olurdu. Bu hikayenin bir kaç hafta daha süreceği belli oldu, o yüzden bütün kartları ilk hafta oynamak gereksiz bir hata olurdu. Röportaj havasında geçti, ben bir face to face falan bekliyordum ama dediğim gibi, acelemiz yok. Heyecanımızı arttırmaları, tek şovda gazımızı almalarından çok daha iyidir.

The Sinister Scotsman 09-12-2020 14:42

Bayıldım promoya resmen. Kemerdeki nameplate'i değiştirmeleri, WWE'ye ufak dokunuşlar, Callis'in menajerinin Omega'nın amcası olduğunu ve her şeyin 27 yıllık bir planın parçası olduğunu anlattığı konuşması, Omega'nın Cleaner olarak başlayıp Collector olarak bitirmesi, atmosfer falan şahaneydi. Umarım Ocak ayında Omega'yı Hard to Kill'de güreşirken izleme imkanımız olur. Ben bundan fazlasını beklemiyordum zaten, ropörtajdan maksimum verimi aldım.

Ozzie Kendrick 09-12-2020 16:16

Rich Swann'ın da bu olaylara dahil olacağı aşikar. Gidişat şu an iki şirket için de gayet iyi ama keşke Impact Wrestling John Matthews'u arkaplana saklasa da konuşmasından bir şey anlayabileceğimiz birileri gelse.

Aschentef 10-12-2020 01:27

Konuşmanın gazını tekrar aldım. Battle Cry eşliğinde AEW chantleri atıyorum. Omega ayıkla bizim şu reyting işini.

Hell's Gate 14-12-2020 11:26

Helal abi sana çok iyi çevirmişsin, yalnız Omega tekrar gelir yani.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:28.