GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Yeni İbbTv Logosu (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=296967)

YUKO 11-09-2019 11:58

Sömürüsüz güzel bir çalışma olmuş, umarım ara ara değiştirirler.

Last Chance 11-09-2019 11:59

Alıntı:

Vileanger Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3888313)
Bunu bir sıkıntı gibi ifade etmişsin bence. Geçici bir tasarım da olabilir İmamoğlu ve çalışkan ekibi en iyi şekilde renovasyonlarını gerçekleştirecektir görsel olarak.

Bir logo hakkında başka ne konuşulabilir? Bu paylaşımın altına ya "Çok güzel olmuş" şeklinde yazılır ya da "Beğenmedim, basit olmuş" diye yazılır. Logonun orijinalliği konuşulur, tasarımının güzelliği konuşulur veya hangi yer içinse ona olan uygunluğu, ahengi konuşulur. Logo üzerine yapılabilecek konuşmalar bundan ibarettir. Kendin de söylediğin gibi geçici olabilir. Çünkü kalıcı oluşa uygun bir logoyu sen de ortada göremiyorsun. Ben de buna uygun olarak gayet basit bir şekilde kopyala+yapıştır+düzenle mantığı olduğunu ortaya koydum. Görsellerde ilk çıkan resimlerden alınan her bir şey için yapılacak şey budur.

Bütün bunları izah etmemi gerektirecek bir yüzeyselliğe mahkum olmadığını düşünüyorum.

fetiborn41 11-09-2019 12:21

Biraz fazla gaza bastın İmamoğlu, hala bu ülkede düşüncelerini desteklemeyen bir %50 var. Bence o cami logosunu kaldırmadan önce biraz daha destur çekseydin.

Bogi 11-09-2019 14:20

Alıntı:

Last Chance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3888319)
Bir logo hakkında başka ne konuşulabilir? Bu paylaşımın altına ya "Çok güzel olmuş" şeklinde yazılır ya da "Beğenmedim, basit olmuş" diye yazılır. Logonun orijinalliği konuşulur, tasarımının güzelliği konuşulur veya hangi yer içinse ona olan uygunluğu, ahengi konuşulur. Logo üzerine yapılabilecek konuşmalar bundan ibarettir. Kendin de söylediğin gibi geçici olabilir. Çünkü kalıcı oluşa uygun bir logoyu sen de ortada göremiyorsun. Ben de buna uygun olarak gayet basit bir şekilde kopyala+yapıştır+düzenle mantığı olduğunu ortaya koydum. Görsellerde ilk çıkan resimlerden alınan her bir şey için yapılacak şey budur.

Bütün bunları izah etmemi gerektirecek bir yüzeyselliğe mahkum olmadığını düşünüyorum.

İmamoğlu çalışıyor hepsini değiştirir sen kafanı takma yorma kendini böyle "kopyala+yapıştır" şeyleri düşünmeye. Seri başladı gerisi de gelir İNŞALLAH.

DarylDiXoN 11-09-2019 14:22

The Lone Man 11-09-2019 15:03

Alıntı:

Last Chance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3888319)

Forumun çoğu bu arkadaşımız gibi düşünmüyor, ben de genel olarak kendisiyle aynı fikirde değilim ama kimse de bu arkadaş gibi düzgün bir üslupta konuşmuyor. Bazı yorumları gördüm. Eleştirdikleri çomar tayfanın yaptığı yorumlardan farklı yorumları yok. Bolca hakaret, saygısızlık ve küçük görme var.

OhMyMind 11-09-2019 15:08

Alıntı:

The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3888403)
Forumun çoğu bu arkadaşımız gibi düşünmüyor, ben de genel olarak kendisiyle aynı fikirde değilim ama kimse de bu arkadaş gibi düzgün bir üslupta konuşmuyor. Bazı yorumları gördüm. Eleştirdikleri çomar tayfanın yaptığı yorumlardan farklı yorumları yok. Bolca hakaret, saygısızlık ve küçük görme var.

İnsanlar artık karakterlerine göre değil de siyasi fikirlerine göre yargılandığından ötürü bu durum böyle ne yazık ki. Değişmesi biraz zaman alacak.

chicagolu mutsuz 11-09-2019 15:13

En azindan çakma Başakşehir ambleminden kurtulmuşlar. Eskisi bana hep o sözde futbol takımını çağrıştırıyordu. Ayrıca logo üzerinden dini mesajlar verilmesi de pek hoşuma gitmiyordu. Onun için yeni logoyu çok beğendim.

Chicago Made 11-09-2019 15:30

Bu logoyu benim gibi başlangıç seviye grafiker bile yapar. Trilyon falanda istemem, bir ev bir araba yeter. :vay2:D

Xenophobia THE Simurgh 11-09-2019 15:43

Logo rezalet ama kimsenin saygılı olduğu falan yok, daha önce hakaretlerini biz biliyoruz. Trollüğğ beceremeyince iyi çocuk moduna kuruluyor. :d

Bu arada harbiden berbat. Değiştirmek için değiştirmeyin.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:12.