GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   AEW Tartışma Alanı (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Dynamite Spoiler l Takımlar Şampiyonluğu Maçı (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=310727)

CakeVis 23-01-2020 03:29

Dynamite Spoiler l Takımlar Şampiyonluğu Maçı

Adam Page girişini yapıyor. Lucha Bros'a yenildikleri maç ekrana geliyor o sırada. Page'in ardından da Kenny Omega girişini yapıyor. Şampiyonlarımız SCU'da girişini yapıyor. Güreşçiler tanıtılıyor ve maça geçiyoruz. Chain Wrestling ile başlıyor maç. Page'den Frankie'ye arka arkaya yumruklar geliyor. Frankie Sky'a tag veriyor. Page'de Omega'ya tag veriyor. Omega Sky'a Shoulder Block yapıyor fakat Sky Kip-Up yapıyor. Omega Page'ye tag veriyor ve Sky'a Chop vuruyor Page. Frankie tag alıyor ve Page'ye Body Slam ve ardından Leg Drop yapıyor. SCU takım hareketi yapıyor. Tuşa gidiyor fakat ikide kalıyorlar. Tekrar Frankie ringe giriyor. Frankie German Suplex yapıyor. Tuşa gidiyor fakat Omega hemen tuşu bozuyor. Page'den Frankie'ye Lariat geliyor. Frankie Backstabber'ın ardından Killswitch yapıyor ve tuşa gidiyor fakat ikide kalıyor. İki takım da üyelerine tag veriyor. Sky ve Omega ringde. Omega Sky'a Hurricanrana yapıyor. Tuşa gidiyor fakat ikide kalıyor. Omega Page'yi ringe çağırıyor. Omega Senton yapıyor. Page Standing Moonsault yapıyor. Tuşa gidiyorlar fakat ikide kalıyorlar . Omega V-Trigger deniyor fakat Sky kaçıyor. Köşeye çıkan Omega'ya hızlıca koşup Hurricanrana yapıyor Sky. Sky Omega'yı kaldırıyor ve TKO yapıyor. Tuşa gidiyor fakat Page tuşu bozuyor. Frankie Page'ye rampada Cutter yapıyor. Sky Hurricanrana yapıyor Omega'ya tuşa gidiyor fakat ikide kalıyor. Tekrar iki takım tag veriyor. Page ve Frankie ringde. Page Discus Lariat yapıyor ve tuşa gidiyor fakat ikide kalıyor. Page Frankie'yi köşenin üstünden tutup atıyor. Omega tagi alıyor. Sky'ı etkisiz hale getiriyor ve ardından . Sky ringe giriyor fakat Snap Dragon yapıyor Omega. Omega V-Trigger yapacakken Sky geliyor ve Omega'yı engelliyor. SCU imza hareketlerini yapıyor ve tuşa gidiyor fakat Page Sky'ı ittirerek tuşu bozuyor. Page'den ilk başta ringdeki Frankie'ye ve sonra ringin dışındaki Sky'a Discus Lariat vuruyor. Ringe yuvarlanarak giriyor ve tekrar Frankie'ye Discus Lariat vuruyor. Young Bucks ile kutluyorlar galibiyeti.

Kazananlar : Yeni Takım Şampiyonlarımız Adam Page ve Kenny Omega.

Deathmatch Classic 23-01-2020 03:31

Bu ikilinin senaryosu üzerine o kadar çok teori ürettim ama bunu gerçekten tahmin edememiştim. Ters köşe olduk.

Not Your Dope 23-01-2020 03:43

Bu ikiliye kemer yakıştı. Fakat ilk önce hangi taraf diğerine saldırır merak konusu. Heel Page görmeyi isterim açıkcası.

Deathmatch Classic 23-01-2020 05:24

Gecenin en iyi anını da bu konu vesilesiyle şuraya bırakayım.

basaranflair 23-01-2020 13:11

Bu maçta heel turn bekliyordum ama ikilinin hikayesini derinleştirmek için gayet iyi oldu bence kemer koruma maçında heel turn görürüz.

The Lone Wolf 23-01-2020 20:31

Uzun vadeli senaryoları severim. Page adım adım Elite'ten uzaklaşıyor. BTE bölümlerini izlemiyorum fakat kesin orada da işliyorlardır bunu.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:16.