GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   AEW Tartışma Alanı (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Dynamite Spoiler | Tanrının Yeryüzündeki Gölgesi Ve Yardakçıları Ringde (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=299806)

Deathmatch Classic 10-10-2019 04:32

Dynamite Spoiler | Tanrının Yeryüzündeki Gölgesi Ve Yardakçıları Ringde

İlk maçın ardından Jericho'nun müziğini duyuyoruz. Yanında geçen hafta ona yardım eden arkadaşları getirmiş. Mikrofonu alıyor eline, AEW'nun TNT kanalındaki en iyi açılışı yaptığından bahsediyor. Bu sırada benim gözüm Ortiz'de kendisi diline hakim olamıyor tenis maçı gibi izler gibi izliyorum dilini bir o yanda bir bu yanda, Mortal Kombat'taki Reptile karakterinden bir farkı yok. Jericho sırasıyla arkadaşlarını tanıtıyor, Guevara, Ortiz ve Santana'dan sonra Jake Hager'i tanıtıyor bu sırada seyircilerden ''We The People'' tezahüratları yükseliyor. Jericho bir dakika amca oğulları o olay artık eskidi ve zaten aptalcaydı diye bozuyor seyircileri. Stable'ın ismini ''Inner Circle'' olarak tanıtıyor. Kendilerine artık bu şekilde hitap edecekmişiz. Biraz da Cody'e kaydıktan sonra ekip ringden ayrılıyor. Biz de sıradaki maçımıza geçiyoruz.

Windham Lawrence Rotunda 10-10-2019 11:25

Jericho’nun WWE’ye salvoları inceden inceden devam ediyor. Inner Circle fena bir ekip oldu yalnız ya, bayağı tuttum ben.

King Of Beards 10-10-2019 12:33

Jericho çok iyi promo kesti. Sevdim segmenti.

The Lone Wolf 10-10-2019 12:54

Sabaha kadar konuşsa dinleyebilirim. Muazzam promo.

Mr.Pacman 10-10-2019 13:20

Promo güzel, isimler güzel de pek kimya göremiyorum maalesef. Sammy ve LAX Meksika'lı de Hager sırıtıyo... İsimleri seviyorum da epey random duruyorlar. Umarım ilerde uyum oluşur da bakış açım değişir.

Birazvodka 10-10-2019 13:36

Alıntı:

Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3911062)
Promo güzel, isimler güzel de pek kimya göremiyorum maalesef. Sammy ve LAX Meksika'lı de Hager sırıtıyo... İsimleri seviyorum da epey random duruyorlar. Umarım ilerde uyum oluşur da bakış açım değişir.

Katılıyorum. Biraz zorlama bir ekip oldu. Kısa süre içerisinde Cody'lerle kavgaları bittiğinde kendi aralarında Jake Hager & Jericho vs. diğer üçlü olarak ayrılmaları daha uygun olur. Böyle bir promo lazımdı. İyi segmentti.

Falcon Arrow 10-10-2019 20:15

Jericho'nun kestiği promo muazzamdı, Le Champion reis. Yalnız stable bence de sırıtıyor gibi. Hager'a ne olacağını merak ediyorum şu anda iş bitirici eleman rolünde oynuyor, yanına uzun vadeli bir menajer lazım. Jericho olmayacağına göre kim olur acaba merak ediyorum eğer kafalarında Lesnar tarzı bir karakter yaratma planları varsa.

Lopeziola 10-10-2019 20:22

Jericho'nun promosu iyiydi.

OhMyMind 10-10-2019 20:38

Her bir dakikasından ayrı zevk aldım. Muhteşem ötesiydi. Jericho neden ilk şampiyon oldu bir kez daha anlamış olduk.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:12.