GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Tartışmalar (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=144)
-   -   RPG: Sizce DOR'da Gelecek Vaat Edenler Kimler? (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=49545)

Reckless Behaviour 24-02-2014 00:57

Alıntı:

Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 905523)
Sami Zayn. Hatta Cody'i de ekleyelim onun kankisini de ekleyelim. Dev abiler (Kane) ve hızlı adamları (MCMG) da ekleyelim. Carlito ve Masters'ı da. Ve ve ve Rated R Superstar Edge [MENTION=3912]The Difference[/MENTION]

Sağolasın kanka :göz .

The Hellraiser 24-02-2014 01:01

Alıntı:

The Fighter Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 905525)
Adamlar işi biliyor.Devamı ben kemeri kaldırırken ötsün yanımda.

Ben face kalmak için kemeri bıraktım sen farkındasındır inşAllah :D Ayrıca şampiyon olmana üzülmedim aksine sevindim :) Zaten DOR'da desteklediğim 4 kişi var biri Ana Roster'a gitti(Hero) öbürü sen,Wyatt ve Edge( [MENTION=3912]The Difference[/MENTION] unuttum knka kusura bakma :D )

The Fighter 24-02-2014 01:09

Alıntı:

Christmas007 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 905533)
Ben face kalmak için kemeri bıraktım sen farkındasındır inşAllah :D Ayrıca şampiyon olmana üzülmedim aksine sevindim :) Zaten DOR'da desteklediğim 4 kişi var biri Ana Roster'a gitti(Hero) öbürü sen,Wyatt ve Edge( [MENTION=3912]The Difference[/MENTION] unuttum knka kusura bakma :D )

Bilmiyorum artık neden bıraktın.Bu arada benimde gelecek vaad eden kimse yok gözümde.Bir ben varım adam akıllı.

Main Eventer 24-02-2014 16:25

Alıntı:

Caribbean Cool Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 905140)
Sizin ultra heel promolarınız kadar olamaz. Hele Rey'in son promoda kadın taraftara hakaret etmesi ve Michael Cole'a 619 yapması ilginç fikirlerdi.

Teşekkürler. :saygı Senin Battle Royal promon bayağı iyiydi eğer o tarz uzun promolar kesersen bireysel olarak başarı elde edebileceğini düşünüyorum.

RealChamp 24-02-2014 16:59

Luke Harper,Curt Hawkins ve Chris Hero.

StraightEdgePunk 24-02-2014 17:49

Alıntı:

RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 905058)
Benim değişkenlik gösteriyor bu sıralamalarım. İlk 5 sıralaması yaparsam eğer:

1. Sami Zayn
2.Bray Wyatt
3.Alex Shelley
4.Chris Masters
5. (Eğer ki kendini geliştirirse iyi bir şekilde) Batista.

Teşekkürler peki ne konuda geliştirebilirim önerilerin var mı ?

RebelVoice 24-02-2014 18:38

Alıntı:

StraightEdgePunk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 906295)
Teşekkürler peki ne konuda geliştirebilirim önerilerin var mı ?

Şöyle diyebilirim, tam da senin gibiydim ben eskiden. Tecrübeli bir isim ile feuda girersen, otomatik olarak insan promolarını güzelleştiriyor. Birde, bol bol Batista'nın kariyerini ve promolarını oku.

dwayde 24-02-2014 18:40

Alıntı:

RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 906446)
Şöyle diyebilirim, tam da senin gibiydim ben eskiden. Tecrübeli bir isim ile feuda girersen, otomatik olarak insan promolarını güzelleştiriyor. Birde, bol bol Batista'nın kariyerini ve promolarını oku.

Batista'da ne promosu abi ya hehe

RebelVoice 24-02-2014 18:42

Alıntı:

dwayde Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 906456)
Batista'da ne promosu abi ya hehe

Ben HHH ile öyle yapmıştım ya hehe.

StraightEdgePunk 24-02-2014 18:58

Alıntı:

RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 906446)

Ben eski haline benziyorsam gelecek halimde baya kemer alacağım o zaman. :vay :-D Teşekkürler fikirler için öyle yapacağım. Şuan Bray Wyattla feudlayım. Promoları olağanüstü onun. :D

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:12.