GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Sinema & Televizyon (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=142)
-   -   Şahsiyet Tartışma Konusu (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=221045)

Straight Edge Societh 25-03-2018 20:55

Jenerik MUH TE ŞEM. Daha ilk bölüm bitti. Dizi hakkında fazla açıklayıcı değil ancak izleyiciyi içine çekmeye yetecek düzeyde.

DarylDiXoN 12-04-2018 18:28

Bionic Redneck 13-04-2018 16:41

Dizi bu akşam yayınlanacakmış.

collarbone 14-04-2018 02:06

4. bölümü izledim şimdi. Özlemişiz yahu, şu 3 bölüm yayınlayıp 3 hafta bekleme olayı iğrenç bir şey.

Yine çok güzel müzikleri olan, değişik bir bölümdü hatta ilk üç bölümün önüne geçti diyebilirim. Tiyatro sahnesine bayıldım. Nihayet Müjde Ar'ı izleyebildik. Çok güzeldi. Final sahnesi merakımı aşırı kamçıladı ama 5. ve 6. bölümü daha sonra izleyeceğim. Üç bölümü hemen bitirince olmuyor.

Lunatic Phenomenal 14-04-2018 14:10

4 5 6'yı izledim. Çok güzel bölümlerdi. Agah beyin psikolojik sorunları, cinayetlere bakış açısı, gözlüklü polis ile Ateş arasındaki iş birliği ve Deva ile arkadaşlarının 6.ıncı bölümün sonunda yaptıkları çok güzel ve merak uyandırıcı. Dizi güzel ilerliyor da haftada 1 bölüm yayınlanmalı ya. 3 hafta bekleyip üç bölümü de bir solukta bitirmek çok koyuyor bana. Öbür bölümleri sonra izleyemem yani ben. Neyse, dizi çok güzel ilerliyor.

collarbone 14-04-2018 23:53

İzlemeyecektim ama 5. bölümü de izledim. Dizi her bölümde derinleştikçe daha da güzelleşiyor. Ekşi'ye atılan teorilere baktım az önce, aklıma yatanlar olmadı değil. Bakalım nasıl ilerleyecek.

collarbone 17-04-2018 00:12

6. bölüm şimdiye kadarki en iyi bölümdü bence. Deva ve arkadaşlarının seri katile fan club kurması, Agah'la Naz'ın kavgası, Nevra'nın annesinin lolipopçuları üstü kapalı tehdit etmesi, Ufuk'un itirafı, Kambura'da geçen her sahne, bölüm baştan sona harikaydı. İzlerken gerçekten zevk aldım. Sıradaki bölümleri beklemek zulüm gibi gelecek şimdi.

Ufuk'u canlandıran şahsın oyunculuğunu gerçekten çok beğendim. İtiraf sahnesinde tüylerimi diken diken etti.

Ve Haluk Bilginer'in telefonu açamadığı sahnedeki oyunculuğu resmen bir resitaldi. Sen ne büyük bir üstatsın ya..

Ayrıca Hümeyra'yı tekrar görmek çok mutlu etti. Rolünü o kadar güzel oynuyor ki gerçekten Alzheimer mı tövbeler olsun dedirtiyor. Ne de güzel şiir okudu.

Kill Steen Kill 02-05-2018 19:09

Kumar Zimmerman 02-05-2018 19:11

İlk 3 bölümü inanılmaz derecede hoşuma gitmesine rağmen bir türlü devamını getiremedim. Bu sorunu hep yaşıyorum çok sinir bozucu. Güzel bir diziye başlıyorum hiç bir sıkıntı yok her şey güzel ilerliyor derken bir anda diziyle aramdaki bağ kopuyor, izlememeye başlıyorum. Kaç tane dağ gibi dizi heba oldu bu yüzden. Nedendir ki bu acep?

collarbone 02-05-2018 21:00

Oooohhhhh yine enfes 3 bölüm bekliyor bizi.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:34.