GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Sinema & Televizyon (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=142)
-   -   Şahsiyet Tartışma Konusu (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=221045)

collarbone 10-05-2018 00:50

ya muhteşem.

collarbone 10-05-2018 23:12

Bir gün Türk dizi tarihinin zirvesi diye anılacak.

collarbone 11-05-2018 19:29

ÇILDIRIYORUM

collarbone 14-05-2018 01:46

7-8-9'u da devirdik. 12. bölümün final olacağına dair iddialara inanmak istemiyorum, her ne kadar hikayenin gidişatı bunu mümkün kılsa da. İzlerken muazzam keyif alıyorum bu diziyi. Hatta o kadar beklediğim Dip'i izlerken bile bu kadar keyif almıyorum desem yalan olmaz. Köpeköldüren Hayran Kulübünde yer almak istiyorum ya. 9. bölüm sonundaki sahne muazzamdı. Agah'ın hastalığının hikayeyi etkilemesini seviyorum. Feyza Hanımı eski evine getirmesi bombaydı. Yine bir önceki bölümde bombalı çantayı almak için geri dönmesi keza öyle. Yavaş yavaş karışıyor işler Agah Bey için. Nevra'nın müdürünün Nevra'ya yanık olduğunu öğrenince şaşırdım, ya daha önce belli etmediler ya da unuttum. Agah'ın kızıyla Cemil'in birlikteliği hoşuma gitmiyor ama Agah'ın öldürmek için gittiği evde kapıyı kızının açması güzel sahneydi. Haluk Bilginer kedi kostümünün içinde bile oyunculuğunu yansıtıyor ya helal olsun. Oyunculuk demişken Cansu Dere'ye bile alışmışken dizi içinde Şebnem Bozoklu'ya bir türlü alışamadım. Kendisini komedide severim ama diziye yakıştığını düşünmüyorum açıkçası. Ve geçen gün Onur Saylak'ın IG hesabına girince düşündüğüm ilk şey, Şebnem Bozoklu'nun projede olmasının sebebi Saylak'ın arkadaşı olması oldu.

Hümeyra'nın rolünün ısrarla bitmemesi beni çok mutlu ediyor. Sıfır replik ile muazzam oyunculuk sergiliyor. Eski kadınlar bir başka. Şenay Gürler ve Müjde Ar da döktürüyor. Şenay Gürler gerçekten ülkenin en güzel kadınlarından biri, hala ve bu hiç değişmeyecek gibi görünüyor.

İffet göndermesi diyorum ve susuyorum. :saygı

Money Makerz 10-06-2018 16:34

Dizi efsane yani muhteşem. Daha 3. bölümdeyim ama keyfin doruklarını yaşıyorum izlerken. Oyunculuklar, çekim açıları felan efsane. En son bu hissi Breaking Bad'de yaşamıştım.

collarbone 10-06-2018 16:40

Hala izleyemedim son üç bölümü. Duramıyorum.

collarbone 10-06-2018 23:11

10-11'i izledim ama finali erteleyeceğim ya bir günde veda etmek istemiyorum. Kambura'nın iğrenç geçmişi gün yüzüne çıktıkça etkisi o kadar artıyor dizinin.

Feyza Hanım'ın ölümü, 6. bölümün tamamından sonra beni şu ana kadar en çok etkileyen sahne oldu. Agah'ın işlediği bütün cinayetlere rağmen ne kadar iyi ve çaresiz bir insan olduğunun altı Haluk Bilginer'in muhteşem oyunculuğu sayesinde çok güzel çizildi. Boğazı kocaman düğümlüyor ve yutkunmayı engelliyor bu zat-ı muhteşemin.

Money Makerz 13-06-2018 15:51

Muazzam diziydi, bitirdim az önce. İzlemeyi düşünenler tereddüt etmeden puhutv > şahsiyet yolunu izlesin.

collarbone 14-06-2018 23:43

Bitti :( Bugüne kadar diziyle ilgili övülecek her şeyi övdüm herhalde konu altında. O yüzden tekrara düşmeden, bu dizi benim için Türk dizi tarihininde zirvesinde yer alıyor deyip gidiyorum.

Aschentef 22-07-2018 01:20

İçinde Haluk Bilginer'in olup, kötü olacak bir yapım yok herhalde. 2 bölümünü izledim. Kalan bölümleri izleyip detaylı bir yorum yapacağım.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:12.