GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Sinema & Televizyon (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=142)
-   -   Şahsiyet Tartışma Konusu (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=221045)

Lucifer 21-08-2018 00:54

Alıntı:

The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3425450)
Abo ama şimdi değil. Kesin izleyeceğim ama.

1 ve 12.bölüm harika. Ama aradaki bölümlerde belki aksiyonu az bulabilir, bazı sahnelerde sıkılabilirsin. Ben de HALUK BİLGİNER hariç bazı sahnelerde sıkıldığım oldu doğrusu. Beklentin acayip yüksek olmasın. Haluk Bilginer konusunda olabilir tabii ama diğerleri konusunda olmasın derim. dogri

collarbone 29-04-2019 01:28

Aklıma Feyza Hanım'ın öldüğü sahne geldi. Arada geliyor böyle. Açıp izleyip ağlayacağım şimdi.

Çıraks 29-04-2019 01:44

Alıntı:

collarbone Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3736830)
Aklıma Feyza Hanım'ın öldüğü sahne geldi. Arada geliyor böyle. Açıp izleyip ağlayacağım şimdi.

Çok seviyordum o kadını ya. En çok onun ölümüne üzüldüm yan karakterlerden.

War Machine 10-05-2019 03:04

Az önce 5. bölümü bitirdim. Mükemmel ilerliyor. Kamera açıları, sahnedeki renklerin hareketliliği, oyunculuk, senaryo, konu... Her şey mükemmel. Onur Saylak'ın eli değmiş sonuçta.

Wolfpac 10-05-2019 04:35

Burçlar ve memleket ile alakalı bi sahne vardı, ba-yı-la-cak-sı-nız.

Free The Flame 21-01-2020 14:36

İ-NA-NIL-MAZ.

Gerçekten muhteşem, daha ilk bölümünü izlemiş bulunmaktayım. Resmen düştüm yani. Kamera açıları-geçişler, renkler/tonlamalar/efektler, oyunculuklar, hikaye falan filan hepsi çok iyiydi. Sonraki bölümü izlememek için kendimi zor tutuyorum. Bu dizi, kendisine atfedilen bütün övgüleri hak ediyor.

Bu kadar içine çeken bir diziye uzun zamandır rastlamıyordum. İyi geldi.

Edit; En son His Dark Materials'da bu denli kaliteli bir jenerik görmüştüm. Ay Yapım'ı çok hafife almışım.

Edit 2; Müzikleri övmeyi unutmuşum. Onlar da muazzam, haberiniz olsun.

The Vuslat 21-01-2020 16:19

Alıntı:

King Balor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 4000628)
İ-NA-NIL-MAZ.

Gerçekten muhteşem, daha ilk bölümünü izlemiş bulunmaktayım. Resmen düştüm yani. Kamera açıları-geçişler, renkler/tonlamalar/efektler, oyunculuklar, hikaye falan filan hepsi çok iyiydi. Sonraki bölümü izlememek için kendimi zor tutuyorum. Bu dizi, kendisine atfedilen bütün övgüleri hak ediyor.

Bu kadar içine çeken bir diziye uzun zamandır rastlamıyordum. İyi geldi.

Edit; En son His Dark Materials'da bu denli kaliteli bir jenerik görmüştüm. Ay Yapım'ı çok hafife almışım.

Edit 2; Müzikleri övmeyi unutmuşum. Onlar da muazzam, haberiniz olsun.

İlk bölümden bir şey anladın mi ya? Ben ilk izlediğimde birinci bölümden sonra ??? modundan çıkamayip ne izledim ben ya diyordum 4 5e kadar böyle sürdü hatta bu sonradan Kambura sahneleriyle anlıamıştım neyin ne olduğunu.

Free The Flame 21-01-2020 16:24

Alıntı:

The Vuslat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 4000660)
İlk bölümden bir şey anladın mi ya? Ben ilk izlediğimde birinci bölümden sonra ??? modundan çıkamayip ne izledim ben ya diyordum 4 5e kadar böyle sürdü hatta bu sonradan Kambura sahneleriyle anlıamıştım neyin ne olduğunu.

Yani evet, bölüm bir hayli soru işareti bıraktı. Kendi kendime az çok cevaplamaya çalıştım bunları. Olayı çözdüm diye düşünüyorum, ama çok da emin olamıyorum tabi ki. Düşündüğümün tam aksine şeyler de olabilir bunlar.

Ama emin olduğum bir şey var, o da dizinin çok ustaca bir prodüksiyona sahip olduğu. Her anlamda söylüyorum bunu. Beni de hayli tatmin etti bu. :)

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:23.