GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Listeler (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=189)
-   -   RPG: İntergalaktik Kara Liste (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=310446)

DoctorMK 19-01-2020 14:13

RPG: İntergalaktik Kara Liste

AŞAĞIDA GÖRECEĞİNİZ LİSTE TÜM GALAKSİLERİN YÜCE TAVUSKUŞU'SU DALTON CASTLE TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR. LİSTEDE GÖRECEĞİNİZ İSİMLER İSE ONURSUZ, HAYSİYETSİZ VE TERBİYESİZ DAVRANIŞLARI YÜZÜNDEN DALTON CASTLE TARAFINDAN BU LİSTEYE EKLENEREK HANGİ GALAKSİYE GİDERLERSE GİTSİNLER HUZURSUZ VE MUTSUZ BİR YAŞAMA MAHKUM EDİLMİŞLERDİR.

İNTERGALAKTİK KARA LİSTE

1-FREDERİCK BABİNSKİ
EKLENME SEBEBİ: Dalton Castle ile oturduğu kumar masasında hile yaparak Dalton Castle'ın tüm oğlanlarına ve oğlan edinme haklarına el koymuştur.

2-BRAY WYATT
EKLENME SEBEBİ: Gaz lambası aracılığıyla kendisiyle iletişim kuran ve Money in the Bank 2020 şovunda yardım isteyen ve karşılığında dünyaları teklif eden Dalton Castle'ın bu teklifini reddetmeyerek bir anlamda kabul etmiş, ancak buna rağmen Money in the Bank'te bu anlaşmaya uymayarak sonsuza kadar lanetlenmiştir.

3-KILLI ADAM (A.K.A. BRODIE LEE)
EKLENME SEBEBİ: Bray Wyatt'ın oğlanlarına karşı çıktıkları takım şampiyonluğu maçında Dalton Castle'ı ringde yalnız bırakarak kamyonunu kurtarmaya gitmiş ve maçın kaybedilmesine sebep olmuştur.

Aschentef 19-01-2020 14:17

2-BRAY WYATT

saygıdeğer dalton bey, bray wyatt kendine yardım edemedi. üstüne eşi dostu tarafından yardım göremedi. sana nasıl yardım etsin?

Mr.Pacman 19-01-2020 14:27

Alıntı:

Aschentef Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3999220)
2-BRAY WYATT

saygıdeğer dalton bey, bray wyatt kendine yardım edemedi. üstüne eşi dostu tarafından yardım göremedi. sana nasıl yardım etsin?

Kendinden mi bahsettin sen?

Free The Flame 19-01-2020 14:47

Roderick Strong da girsin. Dalton Castle'dan daha fazla konuşuluyor. Bu kabul edilemez!

DoctorMK 19-01-2020 14:49

Alıntı:

King Balor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3999235)
Roderick Strong da girsin. Dalton Castle'dan daha fazla konuşuluyor. Bu kabul edilemez!

Kendisinin davranışlarını gözlemliyorum. Haftaya onun hakkında da bir basın açıklaması yapacağım.

Free The Flame 19-01-2020 14:51

Alıntı:

DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3999236)
Kendisinin davranışlarını gözlemliyorum. Haftaya onun hakkında da bir basın açıklaması yapacağım.

Beklemedeyiz.

Ben Kero 19-01-2020 14:57

Alıntı:

DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3999236)

ÖLECEEEMMM QHSGAJDHLSHXKWGS

AlperMizanin 19-01-2020 15:59

Mevlam nasip etmez inşallah bu listeye girmeyi.

Mr.Pacman 19-01-2020 16:04

Charles Robinson'un açtığım konudan dolayı listeye eklenmesini istiyorum.

DoctorMK 20-01-2020 00:14

Alıntı:

AlperMizanin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3999285)
Mevlam nasip etmez inşallah bu listeye girmeyi.

Asla.
Alıntı:

Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3999291)
Charles Robinson'un açtığım konudan dolayı listeye eklenmesini istiyorum.

Değerlendirilecek.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:28.