GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Spor Bülteni (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Formula 1 | Tartışma Konusu (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=223364)

Pipebomb434 02-09-2018 21:05

Alıntı:

Cigaretta Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3450677)
Ufak bir yağmur ihtimaline karşın bunun yapıldığını düşünmüyorum. Ferrari Hamilton'ın olası erken pitine karşı panik yapıp haddinden önce Rai'yi pite çekti. Mercedes pit ekibinin bu sırada yaptığı pit blöfünü unutmamak lazım. Zaten bunu gördüğüm an Bottas'ın fren görevi göreceğini anlamıştım. Rai bu hatayı düzeltmek için fazla kasınca Hamilton taze lastiklerle yarışı almış oldu.

Hiç böyle düşünmemiştim. Evet haklısın.
Ama tüm suç Vettel'de ya, çok kızgınım ona bugün için. Bottas ve Hamilton ne güzel birbirlerini destekliyorlar, Vettel takım arkadaşının arkasında gitmeye 1 tur bile dayanamıyor. Takım arkadaşımı geçeceğim diye en büyük rakibine hayvan gibi boşluk bırakıyor. Dün pole'ü Raikonen alınca da keyifsizdi zaten Vettel.

Hatta ne 1 turu ya, 1 viraj bile dayanamıyor. Şimdi özetini izliyorum da, ilk virajda geçmeye çalıştı Raikonen'i. Aga bir sakin ya..

Richie Sambora 02-09-2018 21:28

Bu sezona kadar hiç şüphe duymamıştım ama bu sezon Vettel ile olmayacağının farkına vardım kendimce. Bakü, Hockenheim, Monza. Üç tane yarışı elleriyle verdi. Böyle büyük takım pilotu olmaz, bu kadar acemice hatalar yapılmaz. Ferrari en son griddeki en iyi araç olduğunda şampiyon da olmuştu Kimi ile.

Bir lafım da Hamilton'a. Bu yarış özelinde değil ama paçandan akan balları toplasak arılara bir daha iş düşmez yiğidim.

Cigaretta 02-09-2018 21:29

Alıntı:

Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3450683)
Hiç böyle düşünmemiştim. Evet haklısın.
Ama tüm suç Vettel'de ya, çok kızgınım ona bugün için. Bottas ve Hamilton ne güzel birbirlerini destekliyorlar, Vettel takım arkadaşının arkasında gitmeye 1 tur bile dayanamıyor. Takım arkadaşımı geçeceğim diye en büyük rakibine hayvan gibi boşluk bırakıyor. Dün pole'ü Raikonen alınca da keyifsizdi zaten Vettel.

Hatta ne 1 turu ya, 1 viraj bile dayanamıyor. Şimdi özetini izliyorum da, ilk virajda geçmeye çalıştı Raikonen'i. Aga bir sakin ya..

Bu telaşını hiç anlayamadım ben de. Acaba Ferrari 2. pilotluk için Rai gibi bir ismi seçmekte mi yanlış yaptı? Bugün Bottas'ın neler yaptığını gördük Hamilton için. Rai ile Vettel arasında bunun tam tersi bir rekabet var gibi.

Pipebomb434 02-09-2018 21:31

Alıntı:

Cigaretta Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3450728)
Bu telaşını hiç anlayamadım ben de. Acaba Ferrari 2. pilotluk için Rai gibi bir ismi seçmekte mi yanlış yaptı? Bugün Bottas'ın neler yaptığını gördük Hamilton için. Rai ile Vettel arasında bunun tam tersi bir rekabet var gibi.

Evet öyle. Raikonen'in yerine Leclerc gelebilirmiş gelecek sezon.

Cigaretta 02-09-2018 21:34

Alıntı:

Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3450737)
Evet öyle. Raikonen'in yerine Leclerc gelebilirmiş gelecek sezon.

Buz Adam'ın kırmızı ile son bir yarış galibiyetini izlemeyi çok isterim. Gelecek sezon için Leclerc daha uygun bir isim olur bence Vettel için.

Controlled Frenzy 03-09-2018 19:40

Ballı falan denmiş Hamilton'a , adamın daha ne yapması lazım ya , Monza'da yaptıkları yetmiyor mu abi ya ? bir de çarptı falan diyorlae Vettel'e bazıları , allah Ferrari'cilere sabır , strateji , akıl ve 2 Hamilton ayarında pilot versin =))

Pipebomb434 11-09-2018 10:30

Seneye Sauberciyiz.

MertLesnar 11-09-2018 10:38

Son yarışta Bottas ne kilitledi ya.

Cigaretta 12-09-2018 14:22

Rai'nin Sauber'e, Leclerc'in Ferrari'ye geçişi kesinleşti bugün itibariyle. Ferrari adına doğru bir hamle olduğunu düşünüyorum.

Pipebomb434 16-09-2018 10:15

Bugün Verstappen kazanacak.

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:40.