GüreşTürkiye | WWE Türkiye

GüreşTürkiye | WWE Türkiye (https://guresturkiye.net/forum/index.php)
-   Güncel Sorular (https://guresturkiye.net/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   NXT'den Birisi RR Kazanabilir Mi? (https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=349011)

Aschentef 13-01-2021 05:59

NXT'den Birisi RR Kazanabilir Mi?

https://www.wwe.com/f/styles/wwe_lar...02ff431607.jpg

NXT'den bir güreşçi sizce Royal Rumble'ı kazanabilir mi? Böyle bir şey yaşanmasını ister miydiniz?

Severus 13-01-2021 06:25

Aslında Adam Cole tam da bu galibiyeti almak için uygun durumda ama böyle bir olayın gerçekleşeceğini hiç sanmıyorum. Görmek isterdim ama. İlginç olurdu.

efe1231 13-01-2021 07:05

Ripley alır alabilecek seviyede.

No Way 13-01-2021 20:09

Eh... O vizyona WWE'nin sahip olduğunu düşünmüyorum.

#1CMPunkFan 13-01-2021 20:13

O durumun ekmeğini zamanında yemek sadece Sheamus'a nasip oldu. Sanmıyorum ki kısa sürede multi-push alan bir karakter çıksın.

mh051020 13-01-2021 20:22

Muazzam bir ana kadro debut'su olurdu. Adam Cole aslında bayağı uygun bu senaryo için.

The Insane Icon 14-01-2021 16:27

Pek sanmıyorum. Ama gerçekleşme fikrine karşı çıkmam.

The Peep's 15-01-2021 14:53

Alıntı:

#1CMPunkFan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 4459358)
O durumun ekmeğini zamanında yemek sadece Sheamus'a nasip oldu. Sanmıyorum ki kısa sürede multi-push alan bir karakter çıksın.

Sheamus aslında evet. ADR, NXT'de bulunmadı ama o da çaylakken Rumble kazananlardan. Şimdi Vince bu silahı kullanabilecek güce sahip mi? Yoksa reyting kaygısı sebebiyle garanti bir isme mi oynar? Görelim.

#1CMPunkFan 15-01-2021 15:59

Alıntı:

The Peep's Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 4461174)
Sheamus aslında evet. ADR, NXT'de bulunmadı ama o da çaylakken Rumble kazananlardan. Şimdi Vince bu silahı kullanabilecek güce sahip mi? Yoksa reyting kaygısı sebebiyle garanti bir isme mi oynar? Görelim.

Yeni bir isimden ziyade mevcut main roster'den saygı değer bir isim olan Ziggler'i görmek isterim ben. Belki o tren Kofi ile yakın zamanda kaçtı (berbat bir süreçti bana kalırsa, Kofi'den dolayı değil aldığı pushun gerekçesi ile, samimi değildi.) ama yine de bir daha böyle bir şey olacaksa Ziggler olsun isterim. Geleceğin HBK'si Bro değil Ziggler'dir. Ah bir de Heel durum üzerine yapışmasa... Adamı izlediğim ilk günder beri Heel. Kısa bir süre turn yapar gibi oldu oda turn değildi zaten. Bu ne istikrar. (Sprit Squad dahil) Ver bu adama yeni bir attire, yeni bir gimmick yeni bir theme bak tadından nasıl yenmiyor. Husky Harris'e nasıl yakıştı.

Ama cevap illa bir NXT starı olacaksa geçmişe saygımızdan dolayı Cole derim. O adamın tek talihsizliği az süt emmiş olmak. Biraz daha iri yarı olsa göz doldururdu. Performans bazlı değil işte entertainment olayı malesef.

The Peep's 15-01-2021 20:08

Alıntı:

#1CMPunkFan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 4461194)
Yeni bir isimden ziyade mevcut main roster'den saygı değer bir isim olan Ziggler'i görmek isterim ben. Belki o tren Kofi ile yakın zamanda kaçtı (berbat bir süreçti bana kalırsa, Kofi'den dolayı değil aldığı pushun gerekçesi ile, samimi değildi.) ama yine de bir daha böyle bir şey olacaksa Ziggler olsun isterim. Geleceğin HBK'si Bro değil Ziggler'dir. Ah bir de Heel durum üzerine yapışmasa... Adamı izlediğim ilk günder beri Heel. Kısa bir süre turn yapar gibi oldu oda turn değildi zaten. Bu ne istikrar. (Sprit Squad dahil) Ver bu adama yeni bir attire, yeni bir gimmick yeni bir theme bak tadından nasıl yenmiyor. Husky Harris'e nasıl yakıştı.

Ama cevap illa bir NXT starı olacaksa geçmişe saygımızdan dolayı Cole derim. O adamın tek talihsizliği az süt emmiş olmak. Biraz daha iri yarı olsa göz doldururdu. Performans bazlı değil işte entertainment olayı malesef.

Ya iki ismin de kariyeri bahtsızlıkla dolu bence zaten. Nerden tutsan elde kalıyor.

Colde sürpriz yaparsa bu beni çok mutlu eder. Bırak kazanmayı F4'e bile okeyim. :eyv

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:24.