Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2014, 17:43   #1
In Memory of Tugay K.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5537
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 133823
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 133823

Standart Güreş Tarihinde Bugün: 27 Haziran, 2011 - CM Punk Pipebomb Yapar!

WWE Monday Night Raw
Bölüm: 944.

R-Truth'un saldırısından sonra ringde John Cena yerde yatmaktaydı. CM Punk ise, Stone Cold tişörtü giymiş ve spiker masasının oradan eline mikrofon almış entry-zone'a doğru yönelmiş idi. CM Punk, entry-zone'da oturmuş ve Modern Era tarihinin en iyi promo'sunu keserek Pipebomb yapmış idi. CM Punk, o gün önemli şeylere yüklenmiş ve uzun zamandır aradığı hakkı alamadığı için bir volkan gibi patlamıştı.

CM Punk: John Cena, orada rahatsızca yatarken belki söyleyeceklerimden rahatsız olabilirsin umarım da olursun ama şimdi beni dinlemeni istiyorum. Üç hafta sonra WWE kemeri ile ayrılmadan önce, içimde biriktirdiğim pek çok şey var ve içimi dökerek bunlardan kurtulmak istiyorum.

Senden nefret etmiyorum John, senden hoşlanmıyor da değilim. Seni arka alandaki çoğu lanet olası insandan bile daha çok seviyorum. Sadece senin en iyi olma düşünceni sevmiyorum. Çünkü öyle değilsin. En iyi olan benim. Ben dünyanın en iyisiyim. Benden daha iyi olduğun bir şey var. O da Vince McMahon'ın kıçını öpmek! Vince'in kıçını öpme konusunda Hulk Hogan kadar iyisin. Dwayne "The Rock" Johnson kadar iyi misin bilmiyorum fakat, o da iyi bir kıç öpücüsü idi. Her zaman öyleydi ve hâlâ da öyle. Eyvah... dördüncü duvarı yıkıyorum şu an. [Kameralara el sallıyor] Dünya'nın en iyi güreşçisiyim. Bu şirkete geldiğim ilk günden beri en iyi oldum. Ve o zamandan beri hep nefret edildim çünkü Paul Heyman, kimsenin kabul etmek istemediği bir şey gördü bende. Bu doğru, ben bir Paul Heyman'cıyım. Başka kim Paul Heyman'cı biliyor musunuz? Brock Lesnar. O da benim gibi ayrı tutuldu fakat ben patladım. Ama, onunla benim aramdaki en büyük fark, ben WWE kemeri ile ayrılacağım. Artık her şey kafama dank etti. Vincent K. McMahon'ın hayal gücü ile ödül/başarının karşılığını alacağım ayağına (brass ring) birçok saçma olayda bulundum. Hepsi sadece saçma hayal gücüydü tek gerçek olan şey benim. Altı yıl boyunca dünyadaki herkese kanıtladığım şey, ringde ve mikrofonda hatta ve hatta yorumcu olarak en iyi olmamdı. Kimse bana dokunamaz. Bunu birçok kez kanıtlamış olsam da, hiçbir zaman sevimli küçük bardakların üzerinde değildim, programların kapağında değildim, buralara kadar anca terfi oldum, filmlerde oynamadım, USA Network'un boktan gösterilerine konuk olmadım, WrestleMania'nın posterinde yer almadım, şovun başındaki tanıtımda bile imzam yok. Conan O'Brien ya da Jimmy Fallon'da değilim. Fakat, işin gerçeği herkesin ben olması gerektiğidir. Ve inan bana, Dwayne "The Rock" Johnson bile gelecek yıl WrestleMania'da Main Event'de olacakken ben hiçbir zaman olamayacağım, bu beni deli ediyor!

Oh hey, hadi bazı doğru şeyleri de açıklığa kavuşturalım. Şu anda bana tezahürat edenler var ya... Sizler benim en büyük ayrılma sebebimsiniz. Çünkü, sizler o koleksiyon bardaklarınızı ve posterlerinizi alıp, saat sabahın beşinde hava alanına gelip, onları benim yüzüme tutup bana imzalatmaya çalışıp, eBay'de satanlarsınız çünkü, gerçek bir işe sahip olmak için çok tembelsiniz.

17 Temmuz'da lanet WWE kemeri ile birlikte ayrılacağım. Kim bilir, belki New Japan Pro-Wrestling'de kemeri korumaya çalışırım. Belki de Ring of Honor'a geri dönerim. [CM Punk kameraya bakarak el sallar] Selam, Colt Cabana, nasılsın? Buradan gidiyorum ve ayrılma sebebim de sizlersiniz çünkü, ben gittikten sonra bile sizler paranızı bu şirkete israf etmeye devam edeceksiniz... Ben sadece bu tekerleğin bir parçası gibiydim... Ben ayrıldıktan sonra bu tekerlek dönmeye devam edecek... Ve anlıyorum ki, Vince McMahon para kazanmaya hep devam edecek. O bir milyarder olması gereken bir milyoner. O bir milyarder neden değil biliyor musunuz? Çünkü, etrafını her şeye kabullenen, her şeye evet diyen, saçma gerzek tipte dolaşan John Laurinaitis gibi adamlara çevirmiş... Vince McMahon ne isterse karşısına istediği şeyleri sunan adamlar... Ve, belki de bu şirket Vince McMahon'ın ölmesiyle daha iyi olur, ama ondan sonrada aptal kızı (Stephanie McMahon) şapşal damadı (Triple H) ve geri kalan aptal ailesine kalacak.

Size Vince McMahon ile aramdaki kişisel bir anımı anlatacağım. Şu zorbalık karşıtı kampanyaları destekliyor ya, ona rağmen en büyük zorba kendisi! [CM Punk'ın mikrofonun sesi gider, bunun üzerine CM Punk birkaç kez mikrofona vurur ve konuşur fakat yine ses gelmeyince ayağa kalkarak mikrofonsuz konuşmasına devam eder] Beni sustura bilirsin ama ben konuşmaya devam edeceğim!

Çeviri: © İsmail Umut GÜNGÖR - GuresTurkiye.net

Konu Quiet Riot tarafından (02-01-2020 Saat 02:55 ) değiştirilmiştir.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla