Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2015, 22:05   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 445
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG : Briscoe'nun Kaderi

[YOUTUBE]l192Ozv_Gbc[/YOUTUBE]

Sleeping All December duyuluyor ve Mark Briscoe duyuluyor. Seyircilerden Boo alıyor. Ağır adımlarla ringe giriyor.

"Geçtiğimiz DoR şovunda bu şirketteki ilk görünümünü yaptım. Patron beni maça çıkartmadı. Patron gerçekten çok akıllı ve işini çok iyi yapıyor. Beni birinin karşısına çıkartmadı , karşıdaki rakibin durumunun kötü olmasını istemediğini çok iyi biliyorum. Bir turnuva olacak ve son 4'e kalan isimler DoR Television Şampiyonluk ünvanı için FW-4 Maçında bulunma hakkı kazanacak. Buralarda daha yeniyim ama yeni olmam beceriksiz ve güçsüz olduğum anlamına hiç gelmez. O turnuvada bulunmak ve son 4'e kalmak ve hatta Şampiyon olmak istiyorum. Ama tek ben değil , bazı kurtlarda bu avın peşinde. Ama ben hepsinden daha tehlikeli ve daha güçlüyüm!

Şuanda nasıl hissettiğinizi ve yüzünüzdeki surat ifadelerini anlayabiliyorum. Korktunuz! Bu cesur ve yürekli adamı gördüğünüzde korkacak ve tüyleriniz ürperecek. Her ringe geldiğimde bazılarınız ürküyor. Ve DOR Arenasında artık bu böyle devam edecek. Daha önce ROH'da bulundum ve kardeşim Jay ile orayı domine ettik. Ama artık ayrılmanın zamanı geldiğini farkettik. Şuanda oda bu şirkette bulunuyor. Ama yollarımız ayrı , kaderlerimiz ayrı , günahlarımız ayrı yazılıyor. Buraya damga vuracağım ve şirketin en tepesindekileri korkutmak için buraya geldim. Cesurum , kendime güveniyorum. Kendimden eminim , bu şirkete ilk adım atıyor olabilirim. Ama bu tecrübesiz ve çaresiz olduğum anlamına hiç gelmiyor. Büyük hedeflerim olabilir. Belkide gelecekte yeni şampiyon olurum ha ? Şuanda yeni bir DOR TV Şampiyonu aranmıyor mu ? Karl Anderson , Ambrose gibileri bu kemeri haketmiyor. Hakeden birisi varsa oda karşınızda duruyor. Herşey için çok daha erken olabilir. Ama ben bunun için zamanı kollayacağım vakti geldiğinde bir canavarı avlayacağım. Bilmiyorsanız hatırlatayım Benim Adım Mark Briscoe. Bu şirketi düzene sokacak ve bazı kuralları ortaya atacağım. Her insan farklı şeylerle mutlu olabilir , kimisi istediği bir altına sahip olur , kimisi ise bir yudum su'ya sahip olunca mutlu olur , işte ben her zaman bu çizgide ortada yer aldım , ne çok iyi , ne çok kötü , her zaman tam orta halde yer aldım şimdi ise kariyerimin en taze ve en güzel dönemini yaşıyorum , dün gece uyumadan önce çok düşündüm , geleceğimi , geleceğimde yatan en büyük şey şu an DOR TV kemeri , o kemeri almak için hiçkimse , hiçbirşey karşımda duramaz , çünkü her zaman istediğimi zorda olsa elde etmeyi biliyorum , kazanmak ve zafere koşmak benim için bir yaşam stili işte herkesin yaşam tarzında değişiklik vardır , ben adeta rakibini yok etmeye programlanmış bir robotum , rakibim kim olursa olsun sonunda kazanan ve ismi anons edilen ben oluyorum , bu harika birşey , her zaman en güçlü olmak insana kendisini bir egoist haline dönüştürme fırsatı verir , fakat ben diğer sersemler gibi egoma yenik düşerek egoist bir pislik haline gelmeyeceğim. Her insana bir yaşam verilmiştir. Bu yaşamı en iyi biçimde kullanarak tekrardan Tanrı'nın huzuruna dönmeleri için bir fırsat , bazı insanlar bu yaşama kötü emellerini alet eder , herkese herşeye meydan okur bütün herşeye rest çeker. Sonunda pişman olarak geri dönmeye çalışır , ama o rest çektiği kişiler daha onu affetmeyerek kötü kaderine terkeder. Bu insanda herkesin ona kötü davranıp , onu sevmediğini kafasına yerleştirir , o insanlara acı çektirmek için elinden gelen bütün gücü kullanma gereksinimi duyar. Onlara bir damla daha fazla acı yaşatmak için canını ortaya koyar. En sonunda yorgun düşer , tek başına yapabileceği pek te birşey yoktur. Gördüğünüz gibi burdaki suçlu kişi o herkese acı çektirmeye çalışan insan. Elbette sizin düşünceleriniz böyle , bu asla böyle değil. O insan af dilerken hiçkimse ona bir fırsat daha vermedi onu dışladılar ve şimdide bunun cezasını çekiyorlar. Bu tıpkı benim hikayem gibi.

Tüm engelleri aşacağım ve karşıma çıkan kişi o ringden sağ çıkamayacak. Hastaneye gitmek zorunda kalacaktır. Boş konuşmak istemiyorum doğruları anlatıp icraata gecmek istiyorum. Bazılarınız bana psikopat diyor olabilir , evet öyleyim benden korkmanizi istiyorum. Hayat insana bazı fırsatlar verir. O fırsatı kullanırsanız , başarılı olursunuz eğer Başaramazsaniz o fırsat bir daha size geri gelmez. Düşüncelerinizi doğrudan hedefiniz için yönlendiriyorsunuz. Ya istekleriniz yanlışsa ? İşte insanlığın geldiği son nokta. Yalanlar ve siz bir bütün halinde yaşıyorsunuz. Bu sizi nasıl rahatsız etmiyor merak ediyorum. Etrafımı saran tüm bu insanların beni gördüklerinde tek bir amacı oluyor. Hayır hayır o amacınız asla gerçekleşmeyecek. Ben her zaman burada olacağım ve hepinize cehennem hayatı sunacağım. Zevkleriniz gerçekten anormal. Buraya gelip amacı olmayan sıradan bir insan için çığlıklar atıyorsunuz. Hepinizin bana nasıl baktığını görüyorum. Bana nasıl korku dolu gözlerle baktığınızı.. Ben buraya adım atmış en mükemmel canlıyım. Siz ve zevklerinizi ele alırsak benden hoşlanmamanız gayet normal. Şimdiye kadar sizin zevklerinizden konuştuk şimdi sıra bende. Ben ne istiyorum biliyor musunuz? Gerçek acıyı.. Acıyı daha fazla hissetmenizi istiyorum. Buraya çıkarak yalan söylemiyorum. Size daha fazla acı vereceğim. Acı sizi insan yapar. Biliyorum.. Sizin gibi insanlar doğrular ile yüzleşmekten çekiniyor. Gerçeklerden kaçamayacaksınız. Buraya zayıf, kendini koruyamayacak birini getirerek önünüzde ona işkence edebilirim. Bunu kim engelleyebilirdi ? Her filmin bir kahramanı vardır. Sizinki hangi delikte saklanıyor ? Ben buradayım hadi gel. (Mark kollarını açar ve bekler.) Bana bakışlarınız değişmiyor. Bu sabit fikirlerin bir oyunu. Sevdiğiniz herkesi gözünüzün önünde kaybedeceksiniz ve o zaman gerçek hayatı tadacaksınız. İnsanların zayıf halleri ile karşılaşmak gerçekten bana zevk veriyor. Hepiniz bu adamdan korkun , film yeni başlıyor! Kahraman değilim kurtarıcı hiç değilim. Bunlar sadece bir fragman gerçek film yeni başlıyor! Takipte kalın!"

"Mark Briscoe mikrofonu atarak ringden ayrılır."
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla