Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2015, 20:49   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 445
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG: Briscoe Gerçekleri Anlatıyor

[YOUTUBE]l192Ozv_Gbc[/YOUTUBE]

"Sleeping All December! Mark Briscoe Rampada görülüyor ve ağır adımlarla ringe giriyor."

Days Of Rising! Hayallerimi süsleyen arena. Bir çok arenada savaştım. Ama hiçbirinde yıkılmadım ve burada zaferler elde etmeye çalışacağım. Sizler bilirsiniz buraya bir sürü güreşçi gelir , hepsi birbirinden rezil ve güçsüz. Ben onlardan değilim buraya yeni geldim ve benim gücümü ileride neler yapabileceğimi göreceksiniz. DoR Television Şampiyonluk Ünvanı için yapmayacağım hiç birşey yok. O kemer için son 4'e kalmayı başaracağım ve Yeni Şampiyon olacağım. Bunun temennisini hepinize veriyorum! DoR tarihindeki Yeni bir kemerin İlk Şampiyonu olmak ne kadarda gurur verici değil mi ? Bunu başaracağım karşıma kim çıkarsa çıksın DoR Television Title kemeri benim olacak. O Turnuvaya katılacağım ve galiba rakiplerim Karl Anderson , Jay Briscoe , Dean Ambrose gibi aptal tenekeler! Hepsini tanıyorum ve Jay'ın karşıma çıkması sonucu onunda hakkından geleceğim. Kardeşimle yollarımı ayırdım , ondan daha iyi olduğumu biliyorum ve onuda yeneceğim bu şirkette en iyi ben olacağım!

Benim mutlak zaferime giden yolda beni destekliyorlar. Buradan hepsine teşekkür ediyorum. Benim gibi olamadıkları için ve asla olamayacakları için! Herkes kendince bir sebep yaratır. Var olmak ve ayaklarının üzerinde durabilmek için. Acınası hayatlarını devam ettirebilmek, daha da önemlisi eğlenmek için bir sebebe ihtiyaç duyarlar. Küçük içi boş bir sebep bile olsa bu yeterlidir. Bazılarının sebebi doğumdan itibaren belirlidir. Fakat diğerleri bu kadar şanslı olmaz. Sürekli bir arayış ve macera içerisinde bu dünyaya neden geldiğini sorgularlar. Ne yazık ki çoğu insan ölüm anlarında iken bile dünyaya ne için geldiğini tam olarak çözebilmiş değildir. Ama bazıları çözdüğünü zanneder. Onlara göre tüm yaşantıları boyunca eğlenmek yeterlidir.Kendilerinden başka hiçbir şeyi umursamazlar. Düşkünler gibi eğlenip dururlar. İşin tuhaf yanı sabah kalktıklarında hiçbir şey hatırlamazlar. Peki hayatın anlamı gerçekten bu mu? Deliler gibi eğlenmek! Evet! Kulağa oldukça hoş geliyor. Fakat diğer taraftan bundan daha fazlası olabileceğini düşünen insanlara da hak veriyorsunuz. Sancılı ölüm zamanlarında bile arayışlarını sürdürmüş ve hayatlarına bir anlam katmak istemiş insanlarla kim dalga geçebilir? Diğer taraftan bir alternatif bir düşünce ise karşı cinse duyulan sevgi hayatın anlamını bulmakta yardımcı olabilir diyor. Peki gerçekten böyle mi? Zaman gerçekten çok acımasız!

Yalnızca buraya gelmek ve benim o eşsiz yeteneklerimi tekrar göstermem için bana yalvaracaksınız. Fakat şunu bilmelisiniz ki ben istemediğim zaman ya da rakibim çok zayıf olduğu zamanlarda bu yeteneği sarf etmek çok saçma olur. Bu yüzden yönetimden bir ricada bulunmak istiyorum. Ben artık ciddi rakipler istiyorum! Her geçen gün öfkem katlanarak artmaya devam ediyor. Bunun sonuçları yıkıcı olabilir ve siz bana zayıf rakipler sunarsanız onları kolayca boğarım! Ama hayır! Ben kolay bir kurban istemiyorum. Bana karşı koysun, dirensin istiyorum ki bu sayede daha çok eğlene bileyim. Maça başlarken onun koca kalbinin atışlarını duymak istiyorum! Önce yavaş ve sonra hızlı hızlı atmaya başlayacak. Ben ona işkenceler imi yavaş yavaş uygulamaya başlayınca daha da hızlanacak! Benden korkacak. Direnmeyi bırakıp bir kaçış yolu arayacak ama bulamayınca kalbi daha da hızlı atmaya başlayacak. Tam o anda artık çaresi olmadığını ve bana teslim olmaktan başka bir seçeneği kalmadığını anlayacak. Sonra ben onun gözünün içine bakıp işkencemi bitirip bitirmeyeceğime karar vereceğim. Sizlere tam olarak bahsettiğim gibi daha hiçbir şey görmediniz! Karanlığın içinden çıkıp gelen birine nasıl karşı koyabilirler ki? Şuan ki güreşçilere şöyle bir bakıyorum da içlerinden çoğu benim gibi biriyle daha önce hiç karşılaşmamış. Peki benim kuralları mı biliyorlar mı? Onlar sadece para için bu ringde duran ve kaybetmeyi ya da kazanmaya aldırmayan içi boş çöp torbaları. İçlerinden şampiyonluğa uzananlar dahi var. Çok komik! Ben ise bu işe ruhumu adamış gerçek bir güreşçiyim. Bu ringde parçalara ayrılmaktan mutluluk duyarım ama acaba onlar da öyle mi düşünüyor? Yoksa bana karşı olan bir mücadele de arkalarına bakmadan kaçıp gidecekler mi? İşte asıl sorun burada öyle değil mi? Ben bu şirkette asla kendime uygun bir rakip bulamayacağım! Korkusuz ve hayatı uğruna bu ringe bağlı. Benimle ölüm kalım maçı yapmaktan bile çekinmeyecek birini bulamayacağım! Fakat bir diğer yandan bu kadar korkağın bir arada toplanması benim işime geliyor. Hepsinin kaderini değiştireceğim. Bu şirketin bir numaralı ismi artık karşısınızda bu yüzü iyi tanırsanız sizin için çok iyi olacak! Başka federasyonlarda hiç bu kadar acımasız değildim ama burası beni çok değiştirdi ve değiştirmeye devam edecek çünkü buradaki herkes birbirinden acımasız ve birbirine nefret dolu! Hatalar birbirini kovalar ve bu şirketteki herkes birilerinin hata yapmasını bekliyor ama ben asla hata yapmayacağım. Burada yapacağım en büyük devrim DoR Television Şampiyonluk ünvanını elimi geçirdiğimde olacak. Biliyorum ki o kemeri aldığımda bana kötü ve nefretle bakan suratlar göreceğim. Kimileri bana çelme atmaya çalışacak ama ben yıkılmayacağım ve daima zafer kazanan olacağım.

BENİ DİNLEYİN VE BU KİŞİYE DİKKAT EDİN , BU YÜREKLİ ADAM YAKIN ZAMANDA DOR TELEVISION ŞAMPİYONLUK KEMERININ ASIL SAHIBI OLACAK VE KIMSE BUNU ENGELLEMEYECEK!

Mark Briscoe mikrofonu atarak ringden ayrılır."
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla