Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2015, 12:29   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 392
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 68677
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG : Şampiyonlar Burada!

Bullet With A Name duyuluyor ! GTW Tag-Team Şampiyonları rampada görülüyor. Arenada yuhalamalar var. Hızlıca ringe giriyorlar ve ikiside mikrofon alıyor Mark konuşmasına başlıyor.

#demboys

Mark Briscoe : Hey kesin sesinizi ve beni dinleyin! Bizim ait olduğumuz yerdeyim ve siz salaklara sesleniyorum. Bilmem ne kadar beni anlayacaksınız , o beyinleriniz beni algılama konusunda şüpheli biliyorum. Yarım beyinlerinizi çalıştırmayı deneyin , kulaklarınızı iyi açın ve Mark Briscoe'yu dinleyin! Hala GTW ve DOR Tag-Team Şampiyonu konuşuyor , sıradan bir adam değil. Biz bu başarıları hakediyoruz anladınız mi? Kimse bizi küçük görmesin Justin ve Barrett'in geçmişte neler yaptıkları umrumda bile değil şuan ikiside bizi yolumuzdan alı koyamaz bunu biliyorsunuz değil mi? Kimse burada Justin Gabriel'in başarılarını bizim gözümüze çarptırmaya çalışmasın Triple Crown başarıları benim ilgimi çekmiyor geçmişte kazandığı başarılar sonucunda neden şuanda ortada? Yok oluş günleri geliyor son günlerini yaşıyor , o buradan yok olacak bunu Briscoe Brothers yapacak. Justin bir arayış içerisinde bunu farkediyorum herkese kendini kanıtlamaya ve yeniden piyasa yapmak istiyor ama buna karnımız tok! Elimination Chamber'da bizim üzerimizden prim yapamayacaksın çünkü bu kemerlerin gerçek sahipleri şuanda konuşuyor ve karşınızda! Bizi iyi adamlar olarak gördünüz biliyorum aranızdakiler DoR'da Great Airstrike'yi yere sererken bizi izliyordunuz ve ne harika adamlar diye bizi destekliyordunuz , ne değişti? Şimdi tekmeleyeceğimiz k*çlar değişti sadece Great Airstrike ve Celtic Warriors'un yaşadıkları dramın aynısını Gabriel ve Barrett ikilisine de yaşatacağız! Ailene acıyorum Gabriel , seni yerde kıvranarak görürken içleri aciyacak bunun farkındayım sen bunu çoktan hakettin kendi ölüm fermanını kendin imzaladın bizim karşımıza geçme ciddiyetini kendinde buldun ve bunu yapma kararı aldın ama yanında olacaklardan habersiz bir adam duruyor Justin. O arkadaşını kurban yapmak için mi seçtin? Belkide işin zora düşünce arenadan kaçıp herşeyi Barrett'in üstüne yıkabilirsin ha? Senden bunu beklerim çünkü senin ne kadar kurnaz biri olduğunu biliyorum.

Barrett için hala hiçbir şey geç değil bunu söyleyebilirim. Eğer ki o tatlı yüzünün fazla zarar görmemesini istiyorsan bunu yapmalısın şimdiden Justin'a bıraktığını açıklayabilirsin. DoR'da sizlerin desteğinizi arkamıza aldığımızı sanmıştık ancak yanılmışız biz herşeyi DOR'un daha iyi olması ve daha iyi olabileceğini gösterebilmek için Royal Rumble'da böyle bir atılım gösterdik. Sizlerin paralarınızı daima GTW için kullandığınızı farkettik ve gitgide bize olan ilgi azalıyordu , mecburduk ve bunu başardık bazı insanlara yeterince korku yaşattık tabiki de yaşatmaya devam edeceğiz bunu hepiniz biliyorsunuz. Bu ringin artık bir düzene girmesi gerekiyor Briscoe Kardeşleri sakın küçümsemeyin bu hataya ilk düşen Great Airstrike idi. Bizi görmezden geldiler ve hiç yokmuşuz gibi hareket ettik onlara ne kadar önemli olduğumuzu ve bu ringi esir alıp GTW tarihinin en dominant takımı olabileceğimizden bahsettik ve o iki züppe'nin karşısına 'DOR Fatal 4 Way' şovunda çıktık onları o ringde 2 paralık ettik ve DOR tarihinin en iyi ve en doğru şampiyonu olacağımıza söz verdik ve hala DOR unvanları elimizde! Baya gün geçti ne günlerdi ama her takımın yapmak isteyeceği bir takım olaylar ama buna kimse ulaşamayacak çünkü kemerler ait olduğu yerde duruyor onları biz taşıyoruz ve taşımaya devam edeceğiz. GTW şovlarında bir şey dikkati mi çekti. Bo Dallas bize karşı geldi ve bizi çökertmeye çalıştı o bir hain bunu biliyorum ve o GTW patronuna , yöneticilerine yaramaya çalışan bir sürtük.. Elimination Chamber'da Karl Anderson'dan öyle bir ders alacak ki o şans eseri aldığı kemeri Karl Anderson'a teslim edecek olması gereken bu! Batista'nın bu arenada çok rahat Intercontinental Şampiyonu olabileceğini düşünüyorum bunu sizde görüyorsunuz ama gerçekleri dışarı yansıtamıyorsunuz. Biz önümüze çıkanları gömmeye devam edeceğiz tekmelenecek daha çok k*ç var. Elimination Chamber'a son 6 gün kaldı ve Wrestlemania'ya gitmemiz için büyük bir şans. Biz orada olmayı hakediyoruz kim ne derse desin , izleyin ve görün....

Söz sende Jay neler yapabileceklerimizi ve onları bekleyen tehlikeleri anlat.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla