Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2015, 11:42   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 395
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 68677
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG: Takımlar Şampiyonu Ringde.

Bullet with a Name! GTW Tag-Team Şampiyonu , Mark Briscoe rampada görülüyor. Kemeriyle birlikte görülüyor ve ağır adımlarla ringe doğru geliyor. Ringin etrafında dönüyor ve Michael Cole'a "Acıdı mı?" diyor. Daha sonra oradan bir mikrofon alarak ringe giriyor ve konuşmasına başlıyor.

Mark Briscoe :Çok az kaldı. Başlattığımız devrimin bizim adımıza iyi şekilde sonuçlanmasına az kaldı. Wrestlemania bizim araladığımız bir kapı. Ancak bu kapıdan geçmek için o yaşlı bunak ve ekibini yenmemiz gerekiyor. Biliyorum hepiniz GTW'nin en iyi olduğunu savunuyorsunuz ancak bu böyle değil. Days Of Rising gelecek vaat eden tüm güreşçileri geliştirip GTW'nin eline hazır bir şekilde altın tepside sunuyor. Ancak GTW buna hiç saygı duymuyor! Biz bu yüzden kızıyoruz , bizim sinirmiz bundan , günlerdir aylardır bu ringi dağıtma sebeplerinden biri bu. Ancak diğer sebeplerimiz de var! Days of Rising'de GTW'nin Main Event'ine çıkabilecek ve bir kemer kazanabilecek onca güreşçi varken Patron ve Mr.Ekmek gibileri bizden hiç yararlanmıyor. Mr.Ekmek burayı yönetemiyor. Küçük sorunları bile halledemeyen bir GM'den neler beklenebilir ki? Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk maçının Kontratına bile sahip çıkamayan birinden bu şirketi yönetmesi nasıl beklenebilir ki? Days of Rising bu anlamda bir zirveydi. Alex Riley orayı rahatlıkla yönetebiliyordu. Bu iş için en iyisi Alex Riley bunu artık kabullenin.(Boo) Wrestlemania bizim için son çıkış , kendimizi ve ruhumuzu buraya sabitlemenin son anı! Ve o gece dayak yiyecek 6 adamdan hiçbir eser kalmayacak. Ancak DoR Inc. ayakta kalacak. Yıkılmayacak , sarsmaya çalışan herkes cevabını alacak. O yarım akıllı beyninizde kalması için tekrarlayayım. DoR Inc. Briscoe Kardeşler , Alex Riley , Karl Anderson , Kenny Omega ve Batista'dan oluşuyor. Bu 6 adam Wrestlemania'da en büyük strateji maçına çıkacak. Kendinize güvenmeniz çok güzel Shield. Kalkan'dan bahseden insanlar kaçacak delik bulamayacak. Biz sadece istediğimizi geri almak istiyoruz , sizler ise bize karşı çıkarak bizi küçük düşürmeye çalışıyorsunuz. Gördünüz degil mi? Xplosion'da şovunuzu nasıl darma dağın ettik? O gece şov yapmanıza izin bile vermedik. Wrestlemania'dan sonrası durumunuz daha vahim olacak. Wrestlemania'da bize Dor Inc.'e teslim olmuş olacaksınız. Önemli anlar yakalayabilirsiniz. Fırsatlarda yakalayabilirsiniz. Ama şans asla yakalanmaz , şans bir anda sizin yüzünüze güler ancak siz o anda geç bile kalmış olabilirsiniz. Geçmişten sürekli bahsedip duranlar var. Damien Sandow geçmişte bu şirketin World Heawyeight Şampiyonu'du! Evet bunu biliyorum , o zamanlar bu şirketin durumunun ne kadar kötü olduğunun farkındaydım. Şirket senin kadar kötü bir Şampiyonu kaldıramazdı ve bu kadar devam etmen bu sirket adına çok kötü olacaktı. Kemeri kaybetmen için herşeyi denediler ve sonunda sen bir kaybeden oldun. Wrestlemania'da elinde kalacak tek şey hayal kırıklığı bundan başka birşey değil. Siz o geceden sonra avucunuzu yalamakla yetineceksiniz. Sizlerin yapacağı başka birşey kalmayacakta o yüzden! Biz Wrestlemania'dan Şampiyon ayrılacağız tıpkı Elimination Chamber'da olduğu gibi! Siz ikinizin bizi durdurma çabası baya hoşuma gitti. Siz ikinizi bulmuş gibisiniz ancak birbirinize güven sorununuzu önce bir irdelemeniz gerekiyor. Briscoe Kardeşler hiçbir maçta sırtı yere gelerek hakemin 3'e kadar saymasına izin vermedi , vermeyecekte! Elimination Chamber'ı hatırlıyorsunuz değil mi? Gabriel ve Barrett'de tıpkı sizin gibi bizim bu kemerlerimize göz dikmişti. Ve birbirlerini hırpalamaktan bize zaman ayıramadılar ve kaybettiler. Sizin de sonunuz böyle olacak , Wrestlemania'dan sonra sizde kaybeden olarak anılacaksınız. Briscoe Kardeşler'e özel Kaybeden mührü'nü size basacağız , k*çınızda koca bir kaybeden logosu ortaya çıkacak , adamım. Eskiden kazandığınız başarılar benim hiç umrumda değil veya bunlar beni hiç ilgilendirmiyor. Verdikleriniz sözler , yapmak için söz verdiğiniz güç birlikleriniz boşuna , hepsinin sonunda Briscoes'a yenilmekten kurtulamayacaksınız. Bu insanların bu salakların sizi pohpohladığına bakmayın , bunlar kötü adamların karşısına çıkacak olan herkesi destekler , desteklemek zorunda çünkü bunlar bizden kurtulmak istiyor ancak ASLA! Böyle birşey olmayacak. Wrestlemania sonunda biz kazanan siz kaybeden olacaksınız ve o gece biz Şampiyon siz ise zavallı ünvanı taşıyacaksınız.(Boo) (Yuhalamalar iyice artıyor , Briscoe deliriyor) KONUŞMAMI DAHA BITIRMEDIM! Siz gerizekalı herifler beni dinlemek zorundasınız , eğer bunu istemiyorsanız s***tirin gidin! Jay ve ben birbimize olan güvenimizden hiçbir zaman vazgeçmedik , her zaman birbirimizi koruduk , kolladık belkide birbirimize en büyük kalkan olduk. Zarar görmedik , birbirimize zarar verecek davranışlarda bulunmadık. Biz birbirimizi satmayız , biz bu dünyaya Briscoe soyadını süregelen bir devrim olarak nitelendirdik. Wrestlemania'da iki koca barbarın gövde gösterisini izleyeceksiniz. (Kemere doğru bakar ve devam eder) Sizin tek istediğiniz şey bu mu? Siz bunları mı bizden almak istiyorsunuz? Bu kemer yalandan kurulmuş ve çıkar üzerine kurulmuş takımlara hiç benzemiyor. Biz öyle olsaydık şimdiye kadar çelme yemiştik ancak biz sahtekar veya yalancı değiliz. Biz sizlere karşı kötü olabiliriz ama birbirimize karşı asla! Geçmişte bıraktıklarımıza bir baksanıza. Great Airstrike , AngBull , Celtic Warrior , Gabriel & Barrett. Hepsi bizi durdurmak istiyordu ancak hiçbiri bunu başaramadı. Hepsini teker teker dağıttık ve şuanda hiçbiri ortada yok. Wrestlemania'da gördüğünüz gibi Barrett , Gabriel'e karşı kendini korumaya çalışacak. Gabriel , Wrestlemania'ya bu kemerlerle gitme hayali kuruyordu. Bizden nefret ediyordu ve bizim bunu haketmediğimizi Barbar olduğumuzu dile getiriyordu , her defasında! Royal Rumble'da bu ringler için devrim olacak nitelikte bir debut yaptık. Kardeşimle beraber! Daha sonra ne oldu. GTW'nin akışını değiştirdik. Days of Rising'de Takımlar Şampiyonu iken bir sonraki Great Thunder'da Celtic Warriors'u yenerek yeni Takımlar Şampiyonu olduk! Bu bizim büyük olduğumuzun göstergesi değil mi? Days of Rising'in hala Takımlar Şampiyonuyuz. Daha sonra Dor Inc. olarak bir araya geldik. Aramızda ki Roman Reigns'i bir o****pu gibi dövdükten sonra onu sildik attık! Haddini bilmesi gerekiyordu , aramızda çıkan bazı sorunları Roman Reigns'i Briscoe Bottom'layarak giderdik. Erken kalkan yılanın başını ezmek zorundaydık ve o Roman Reigns küçük çocuklar gibi Tayfasını toplayarak bize karşı çıktı ancak o tekrar bizim dayağımızın tadına bakacak. (Yuhalamalar artıyor , *Shield!* chanti geliyor) Çare olarak gördüğünüz Shield sizi kurtarabilecek mi? Bu tartışılır. Sizler o kadar acizsiniz ki bizden nefret ettiğiniz için Stone Cold'a başvurdunuz , sizi kurtarması için. O da bu yola çıktı 50 yaşını geçecek olan bir ihtiyarı pataklamak bizim için harika olacak. Stone Cold'da kaybolan değerini ve kalitesini geri getirmek için size yardım etti ancak onun düşünmediği birşey vardı ki o bunu unuttu! Karşısında DoR Invasion'un olduğunu unuttu. Aslında ona hak veriyorum. Bende 50 yaşında olsam hafızam o kadarda iyi olmazdı. Bunun için Stone Cold Steve Austin'i yargılamak doğru olmaz. Biz onu ringte döverek yargılayacağız hafızası gibi duyma ve görme yetenekleri de sona erecek. SCSA hazır mısın? Belkide Pazartesi Savaşlarında yemediğin dayaklardan bir tanesini yiyeceksin. Attitude Era'nın efsanesi olmuş olabilirsin ancak Wrestlemania'dan sonra yeni bir çağ başlayacak ve bunun ismi DoR Era olmuş olacak. Ve bu çağı biz yöneteceğiz , herşey bizim elimizde olacak. Damien Sandow ve Adam Cole'dan bahsetmeme izin verin.(Boo) Bunun için izin alacak değilim. SILENCE! (Gülüyor) Değersiz zamanlarınızdan birkaçını bana ayırın Ve beni dinleyin. Wrestlemania'da büyük sorunlar ve problemler ortaya çıkacak. Siz ikiniz bizim elimizde tuttuğumuz bu kemerleri asla ama asla kazanamayacaksınız. Bu problemleri teker teker çözeceğiz. Problemler çözülmek için vardı ve Wrestlemania'da biz iki maçta da elimizden gelen herşeyi yapacağız. Days of Rising'i korumamız gerekiyor , bunu sonuna kadar yapacağız. Korumamız gereken birşey daha var! GTW Takımlar Şampiyonluğu gibi bir ünvanı taşıyoruz ve bunu siz iki pisliğe kaybetmeyeceğiz. Jay biraz hasta ve bugün buraya gelmek istemedi. O Cumartesi gecesi sizlere hayatının en büyük darbesini atmak için kendini saklıyor. Kendisini koruyor , sizlere karşı en büyük patlamayı yapacak. Ben ve Jay Cumartesi gecesi her zaman ki yapmak istediğimizi yapacağız. Her zaman yaptığımızı gerçekleştireceğiz. Sizler ise her zaman ki yaptığınız gibi avucunuzu yalamaktan ileri gidemeyeceksiniz. (Boo) Wrestlemania'da 6 vs 6 bir maç olacak ve bu maç tüm Wrestlemania'lar tarihinde ki en büyük kavgalardan birine tanıklık edecek. Wrestlemania'nın reyting rekorları kıracağı bir şov olacak. Bu şovun en büyük mimarlarından biri olacağım kesin. Hem Takımlar Şampiyonluk maçından hem de Days of Rising'i koruma mücadelesinde hep ayakta kalacağım. Hiçbir zaman pes etmeyeceğim. O gece kanımın son damlasına kadar bizim olanı bizden almaya çalışanları durduracağım. Belkide O gece takımım adına büyük olaylara imza atacağım. Ben o gece takımım için Days of Rising için ayakta kalan son adam olacağım , ben Survivor olacağım. O ringde sırtı yere gelmeyen hakemin 3'e kadar sayamadığı adam olacağım. Bu şirketin en iyi takımındayım ve bu şirketin en iyi planlamalarında yer alıyorum. Wrestlemania bizim için büyük şans ve biz bunu değerlendireceğiz! Sizler bize iyice kin ve nefret dolacaksınız bizi öldürme safhasına bile geleceksiniz ancak bu olmayacak biz sizi boğarak öldüreceğiz. Biz bu şirketin yeni sahipleri olacağız. Jay ile ben Wrestlemania'dan sonra halen hüküm süren Şampiyon olacağız. Bizim saltanatımız devam edecek siz ise rezil herifler olmaya devam edeceksiniz! YOU'RE WELCOME!

Mark mikrofonu fırlatıyor ve daha sonra kemeriyle taunt yapıyor. Bullet with a Name eşliğinde ringden ayrılıyor.
Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla