Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-08-2015, 23:53   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 451
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 83853

Standart RPG : Mark Briscoe Tek Başına.

Reach for sky!

Time of Dying duyuluyor ve Mark Briscoe rampada görülüyor. Hızlı adımlarla ringe geliyor , ringe girdikten sonra mikrofon alarak konuşmasına başlıyor.

Mark Briscoe : Bugün b-(Yuhalamalar artıyor ve You're Loser Chantleri atılıyor.) Kesin sesinizi aptal herifler! Bugün burada tek başımayım , bugün burada Mark Briscoe olarak yanlız başımayım belkide her zaman ki olduğu gibi. Abimin neden burada olduğunu merak ediyorsunuz bunun farkındayım. Son günlerde son haftalarda abim sürekli beni yalnız bırakmaya başlamıştı. Son haftalarda ki isteksizliği ve heyecansız tavırları beni çok etkiledi. Belkide abim bana karşı olan güven duygusunu kaybetmişti. Konuşmalarımızda yanımda değildi. Wrestlemania'da ki maçta sadece yanımda bir şahıs olarak dolanıyordu. Jay Briscoe sen o gece istediğin gibi savaşmadın , beni yalnız bıraktın! O gece orada tek başıma savaştım.. Ve sen değil o gece ben yenildim. Biliyormusun Jay bundan sonra sana nasıl güvenebilirim bilmiyorum. Çok uzun zamandır beraberiz ancak bir gün yapmamız gereken şey ayrılmak olacak , ikimizin de farklı yollara ayrılması bizim için en iyi durum olacak. (Cheer) Buna sevineceğinizi biliyordum. Bu şirket Takımlar divizyonu olarak çöküntüde bu açıkça ortada. Bizim de ayrılmamız sonucunda bu kat kat rezil bir duruma gelecek. Jay beni bırakmak için herşeyi yapıyorsun. Ancak sana bağlı olmadığımı ve kendime başıma bu ringde daha güçlü kalabileceğimi biliyorum. Sana kin ve nefret duygusu beslemedim Jay , hiçbir zaman! Böyle bir düşüncem hiçbir zaman ortaya çıkmadı. Benim tek düşüncem soyadımızı ve o kemerleri en üst seviyeye çıkarmaktan ibaretti. Briscoe soyadını gelecekte büyük yerlere getireceğim. Tekli başarılara imza atma zamanım geldi. Bu böyle devam edemez di Jay. Sen ve ben çok iyi bir ikiliydik ancak sen beni yarı yolda bıraktın. Sen bana sonuna kadar inanmadın. Mark Briscoe denilince her zaman Jay Briscoe'nun arkasına saklanan ve onun ismiyle başarılar kazanan biri olarak gözükmekten bıktım. Sürekli kendini ön plana atmandan , sürekli senin arkanda kalmaktan sıkıldım. Kimse Mark Briscoe'ya hakettiği değeri vermedi. Bundan sonra böyle olmayacak Mark Briscoe tek başına olacak. O gece gelip Jay'ı kurtarmasaydım belkide o gün kariyeri için son anları olacaktı. Ben o gece onu kurtarıp Briscoe Brothers olarak tekrar büyük bir şans verdim. Ona bu şirkette ki en büyük Şampiyonluğu Sheamus'u tuş ederek hediye ettim. Ama Jay hiçbir zaman bunun farkında olmadı. Her zaman kendini bu takımın lideri olarak kabul etti. Benim sözlerime , fikirlerime hiçbir zaman önem vermedi. Biliyorum , iyi iken bu laflar neden ortaya çıkmadı gibi birtakım söylentiler ortaya çıkacaktır. Herkes iyi durumdayken kötülerin farkına varmaz ki , sen iyi durumdayken neden kötü fırsatlar yakalamaya çalışasın ki! Biz o zaman iyiydik ve Jay bana bir kere bile teşekkür etmedi. Onun her zaman burnu ve beyni yukardaydı. Onun kardeşi olduğumdan dolayı utanıyorum! Diğerleri gibi onu dövmek , sakatlamak gibi bir amacım hiçbir zaman olmadı , olmayacak. Biz hiçbir zaman birbirimizi dövmekten haz almayacağız. Biz birbirimize her zaman saygı duyacağız , kin asla! Geçmişte gördünüz 1 defa Days of Rising Takımlar Şampiyonu ve 1 defa GTW Takımlar Şampiyonu olduk.Bu şirkette ki en büyük takımlardan biriydik ancak bu sona erdi. Takım divizyonu gerçekten kötü bir hal almış durumda artık bu benim hiç umrumda değil ve bundan sonra umrumda olmayacak. Geçmişi geride bıraktık ve geleceğe bakma zamanı geldi. Tek başıma ayakta kalacağım. Tek başıma burada ki kendini bilmezlerin k'clarına güzel bir darbe atacağım. Bu şirketin en önemlilerinden olacağım. Şuan ki Şampiyonların hali ortada! Chris Masters (Cheer) Randy Orton (Boo) Curt Hawkins (Cheer) Sheamus (Boo) ve Dolph Ziggler! (Cheer) Emin olun hiçbiri gerçek bir şampiyon gibi davranmıyor aralarından birine gerekli dersi vereceğim. Güreş adına yapılacak en önemli dersi onlara vereceğim. Jay Briscoe'nun o salak kardeşi olarak nitelendirilmeyeceğim , GTW tarihinin en önemli güreşçisi olarak nitelendirileneceğim. Tekli olarak daha iyi durumda olacağım. Mark Briscoe kendisini bu şirketin en önemlisi yapacak. Siz insanlar büyük bir hata yaptığının farkında olacaksınız. Yakın zamanda hatanızın farkında olacaksınız! Mark Briscoe hiçkimseye bağlı kalmadığını ortaya koyacak. Arka alanda işe yaramayan s'rtüklere nasıl güreşilirmiş öğretecek. Sadece konuşmak burası için yeterli olmayacak. Her federasyonda yaşadığım zafer , aksiyon hep benimle beraber olacak. Mark Briscoe en iyilerden biri olacak!!!

Mark Briscoe mikrofonu fırlatıyor ve Time of Dying eşliğinde ringi terkediyor.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: Hardcore Şampiyonluğu
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla