Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2015, 03:15   #28
Praise Geraldo
The Hitman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Mesajlar: 1.987
Konular: 232
Favori Güreşçisi: Batista
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 19448
Rep Derecesi: The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin.
The Hitman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hitman The Hitman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19448
Mesajlar: 1.987

Standart

Gidip hastanede ölçtürün IQ'nuzu. Bu testler IQ'ları normalden yüksek veya düşük gösterebilir. IQ testleri ülkeden ülkeye değişir çünkü soruların belli kısımları dil ve sosyal ilişkiler ile alakalıdır. Burada 140 alıp kendinizi Einstein, 80 alıp salak zannetmeyin çünkü testin kesinliği yok. Ayrıca sorular şıklı olduğundan sallayan arkadaşlar yüksek alıyor, düşünme şekli farklı olan insan yanlış cevabı işaretliyor.

Ben ise kendi IQ'mu söylemeyi tercih etmiyorum yakın arkadaşlarım hariç, çünkü insanlar genellikle inanmıyor.

(Tamam lan tamam, 7 yaşında 142 çıktı hastanede, ama IQ yıllar içinde düşebilir de yükselebilir de, IQ testini ne kadar fazla yaparsanız puanınız o kadar yükselir. Büyük ihtimal benimki düşmüştür.)

Daha yazım hatası yapmadan yazı yazamayan insanlar burada dahi skorları aldıklarını yazıyor, inanasım gelmiyor ne yazık ki.
The Hitman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla