Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2015, 22:29   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 395
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 68677
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG : Korkma!

Ekran Açılıyor. Etraf karanlık ve birden kadraja Mark Briscoe giriyor. Konuşmasına başlıyor.

Mark Briscoe:"Neden görmüyorsunuz? Bütün gerçekler önünüzde! Gerçeklere doğru adım atmaya başlayın. Gerçekler için şüphe mi ediyorsunuz? Şüpheleriniz sizi doğruya götürecek. Acıya dayanıklı olmayı öğrenin. Gerçekler size dayanıklı olmayı öğretecek. Kan sizi esir alacak. Aksiyon , Kan sadece birkaç şey ile kısıtlı değil. Carlito. Korkmaya devam et. En sonunda o elma senin kabusun olacak. O kızlar senin korkulu rüyan olacak ve Mark Briscoe senin azrailin olacak. Yaptığın bütün terbiyesizliklerin dersini vereceksin. Ne kadar ürkütücü olacağını sen tahmin et! Barbar dediğin adam senin sonuna sebep olacak. Şüphe duymayacağım , seni yok edeceğim. Hayat iki bilet sadece. Ben ve ruhum. Sen asla olmayacaksın bu kaderde tıpkı Jay Briscoe gibi! Kendine dikkat et. Havalı korkak bir adamdan ileriye gidemezsin. Ben daha ileriye gideceğim. Sen artık yoksun!"

Mark Briscoe kadrajdan çıkıyor ve ekran kapanıyor.
Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla