Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2016, 01:31   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 395
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 68677
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG : Yol Ayrımı

[YOUTUBE]71pxWqRsQIc[/YOUTUBE]

Luke Harper ve Mark Briscoe girişte! The Wyatt Family ringe yürüyor. İkili ağır adımlarla ringe giriyor. Briscoe maskesini yavaşça çıkarıyor ve mikrofonu alıyor. Konuşmasına başlıyor.

Money in the Bank'de neler olup biteceğini size açıklamıştık öyle değil mi? Anlattıklarımızın hepsi harfi harfine doğruydu. Onların derdi güreşse bizimde bunu yapabileceğimizi biliyorduk. Bizim tek hedefimiz Angle ve Gable'dan kurtulmak değildi. Bizim istediğimiz şey GTW evrenini degistirmekti. Bunu o gece başaracaktık. Money in the Bank'de GTW bizim elimizde olacaktı. Bray Wyatt o asılı olan kutsal kemeri Wyatt Family'e kazandıracaktı. Çok yaklaşmıştı, o kemeri alacaktı ki. Ortaya yaşlı bir bunak çıktı. Evet 'The Icon' Sting. Bizi engelledi. Bray Wyatt'ı durdurdu. Ancak Wyatt'ı durdurmanın bu kadar kolay olmadığını biliyorsunuz. Sting senin yerin GTW arenası hiçbir zaman olmadı. Sen misyonunu artık tamamladın. Senin şuanda olman gereken yer huzurevi olmalı. Wyatt seni oraya yakın zamanda postalayacak. Bray, bizim bu işe karışmamamız gerektiğini ve ayrılmamız gerektiğini söyledi. Luke Harper ve ben artık başka bir yolda ilerleyeceğiz. Yanımda ki bu adam ve ben, başka bir gücün peşinde olacağız. Şuan burada bildiginiz Mark Briscoe'nun olmadığını açıklamıştık. Briscoe burada değil. Daima insanların diline düşen, Jay Briscoe'nun çantasını taşımaktan ileriye gidemeyen ve onun arkasına saklanan Mark Briscoe burada değil. Hiçbir zamanda burada olmayacak, çünkü o öldü! Her Days of Rising güreşçisi gibi buraya sade bir şekilde debut yapabilirdim. Eskisi gibi sadece aklında güreşmek olan Mark Briscoe olabilirdim. Ama bunların hiçbirini kabul etmedim. Farklı olmalıydım. Angle ve Chad'dan kurtulup Wyatt Family'nin GTW evrenini ele geçirmesi için bu kararı aldım. Money in the Bank şovunda Chad Gable'ı tuş ettim. Kurt Angle'ın GTW'ye arman edeceği oğlunu vurdum. Kurt ondan vazgeçti. Bu arenada Chad Gable adında bir güreşçi artık olmayacak. Olsa bile Wyatt Family'nin karşısına çıkmaya cürret bile edemez artık. Emin olun gözlerimiz herkesin üstünde. Luke Harper ve ben. Bu işi artık resmiyete dökmenin zamanı geldiğini farkettik. Şuanda Takımlar Şampiyonluk kemerinin bir sahibi yok. O kemerin gerçek sahipleri burada duruyor. Mark Briscoe ve Luke Harper. İki büyük isim. Başarıya aç bir şekilde bekliyorlar. Avına odaklanmış durumda ve onun bir düzlüğe çıkmasını bekliyor. Bu ikili görüp görebileceğiniz çoğu Tag-Team karmaşalarından daha iyi durumda. Uzak olmadığım bir durum, geçmişte 55 günlük bir GTW Takımlar Şampiyonluk reignim vardı. Luke Harper ile yeniden bu neden olmasın? Detroit'in azgın çocuklarına bunu bırakacağımızı mı düşünüyorsunuz? Bu olmayacak. O kemerler için bizde varız. Bu alemdeki herkes bizi ruh hastasi olarak görüyor. İki pis sakallı herif. Liderleri Bray Wyatt olmadan, bizim hareket dahi edebileceğimizden şüphe ediyorlar. Bu böyle değil. Biz hala güçlüyüz, Bray Wyatt yanımızda olsa da olmasa da güçlü kalmaya devam edeceğiz.

Kevin Steen... Kevin, sana o gece bu korkuyu yaşatmak istememin sebebi, o kemeri tutmanın bu kadar kolay olmayacağını göstermekti. O bir Hardcore Şampiyonluk ünvanı ve o kemeri 7/24 her yerde savunmak zorundasın. Belki gün geldiğinde o ışıklar gidip geldiğinde sana yapacağım Cut Throat Driver sonrası 3'e kadar saymayı başarırsam o kemeri bana vermek zorunda kalacaksın. Kevin Xplosion'da benden kaçmayı başarmış olabilirsin ancak bir daha ki sefere bu böyle olmayacak, benden kaçamayacaksın. Kevin, sürekli geçmişinden bahsedip durma, sen eskisi gibi değilsin. GTW Şampiyonluğunu kazandığında daha iyi ve daha güçlü bir Kevin Steen vardı. Şimdi ise aciz ve çaresiz birisi. Seni iyice acı hale getirecek kişi ben olacağım Kevin Steen. Her şeyin zamanı gelecek, eninde sonunda o kemer için bir hak yakalayacağım, o zaman ise seni affetmeyeceğim. Bray Wyatt ile Lafayette ormanlarında gezintiye çıktığımızda bana neler anlattıklarını bilmiyorsunuz. Bray Wyatt bana Wyatt Family'nin serüvenini devam ettirecek kişinin benim olduğumu söyledi. Bu işi tek başıma değil, Luke Harper ile beraber yapacağız.

Biz o kemerler için hazırız, peki ya siz?

Briscoe maskesini tekrar takıyor. Mikrofonu Harper'a vererek etrafa boş boş bakıyor.
Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla