Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2016, 12:57   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2015
Mesajlar: 9.598
Konular: 442
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG : Royal Rumble'a Adım Adım

Kameralar açılıyor ve karşınızda Renee Young, daha sonra kadraja Mark Briscoe giriyor.


Renee Young : Mark, şampiyon olduktan sonra seninle düzgün konuşamamıştık. Öncelikle tebrik ediyorum, neler hissediyorsun?


Mark Briscoe : Teşekkürler Renee. Ne hissedebilirim ki? Şampiyon olunca bir insan ne hissediyorsa bende onu hissediyorum. Bu durumdan zevk alıyorum, bu durum benim hoşuma gidiyor. Şampiyon olmak gerçekten çok iyi bir duygu, arka alanda bulunan çoğu güreşçi bu kemeri kazanmak için her şeyini verebilir, buna emin ol. Bu kemer gerçekten değerli Renee, çok ama çok değerli. Finn Balor'u Lockdown'da muhteşem bir galibiyet ile saf dışı bıraktım ve sonra? Xplosion'da onu tekrardan yendim, tekrardan. Benim ondan iyi olduğumu herkes iyi biliyordu, herkes o şampiyonken bile beni destekliyorlardı. Çünkü ben geri dönmüştüm ve artık benim zamanımın olduğunu ve artık sahnede olan kişi Mark Briscoe'nun olacağını biliyorlardı. Bana destek verdiler, beni adeta gaza getirdiler. Time of Dying ruhu geri döndü ve GTW arenasının artık bu şarkıya alışkın olması gerekecek. Renee, kariyerim boyunca şampiyonluklar yaşadım ancak bunlardan en önemlisi bu. Neden mi? Çünkü bu benim yeniden doğuşumu simgeleyen bir sembol. İşte o yüzden bu ünvan benim için önemli, şu zamana kadar Days of Rising'de ki Takımlar Şampiyonluğunu kazandım, GTW'de ki Takımlar Şampiyonluğunu kazandım ve kendi emeklerim ile geri getirdiğimiz Days of Rising'in Golden Globe Şampiyonu oldum. Ben şampiyon olmaya alıştım, ben zirveye doğru yol aldım Renee. Ve bu kemeri aldıktan sonra tek yapmam gereken şey tahtımda oturup, bu ünvanı GTW tarihinde en üstlere çıkarmak ve tarihin en iyi Hardcore Şampiyonu olmak. Bunu yapacağıma söz verebilirim, çünkü ben gerçek bir şampiyonum Renee.


Renee Young : Mark şuanda Hardcore Şampiyonusun ancak Royal Rumble'ı kazandığın takdirde Wrestlemania'da iki büyük kemerden biri için maça çıkabilirsin, ne düşünüyorsun?


Mark Briscoe : 18 Haziran'da Royal Rumble olacak ve ben o maça katılacağım. O 30 adamdan birisi ben olacağım, kaçıncı sıradan katılacağım önemli değil. O maçta neler yapacağım önemli, geçen sene ki Royal Rumble'da büyük bir iz bırakmıştık. Wrestlemania'da ki Main Event'de yer almak gerçekten çok güzel olur, o büyük şova az kaldı ve oraya direkt gitmek için büyük bir şans var. O da Royal Rumble, şuanda insanlar benim bu maçı kazanabileceğime ihtimal bile vermiyor olabilir. Hatta bahis şirketleri bile benim kazanmama tarihi bir oran vermiş olabilir, çünkü kimse benim yapacaklarımı bilmiyor. Rumble'a girip o ringde ki herkesi eleyeceğim ve sonunda ise Royal Rumble'ı ben kazanmış olacağım. Maçta kimlerin olacağı hiç umrumda değil, ben koyduğum hedeflerin ve istediklerimin peşindeyim. Ben, insanların ne düşündüklerini umursayan bir adam değilim. Benim yapmam gereken şey o gece ringe çıkıp savaşmak işte benim için tüm mesele bu. Royal Rumble bu sene benim için farklı olacak, ben o ringde ayakta kalan son adam olmak istiyorum. Ben, Royal Rumble'a damga vurmak için gidiyorum, iz bırakmak için. Renee, şöyle bir durumda var, Royal Rumble'ı kazanıp, Wrestlemania'ya Hardcore Şampiyonluk ünvanı ile gidebilirim, bunu gerçekleştirebilirim anladın mı? Herkes gibi bende kazanmayı düşünüyorum, zaferle dönmeyi istiyorum.


Renee Young : Mark son bir sorum daha olacak. Hardcore Şampiyonluk ünvanı için bir rakibin yok, ne yapacaksın?


Mark Briscoe : Renee, dediğim gibi bu ünvan çok sihirli. Bu ünvan için bir rakibimin olmasına gerek yok ki? Bu ünvanı isteyen kişi anında benimle maça çıkma şansı yakalayabilir, beni tuş etmeye çalışabilir. Bu arenada diken üstünde gezen, tek şampiyon benim. Çünkü bu ünvanın en büyük özelliği bu, arenada, evde, sokakta nerde olursa olsun, bunu korumak zorundayım. GTW500'de gördünüz, ne tür insanlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Anakonda Yasin adlı, oruspu çocuğu viledayı kafama geçirdi. Bu cesareti nerden buldu, anlamış değilim. O şerefsiz dayak yemekten haz alan birisi ve bende ona istediğini verdim. Benim yaptığım şeylerden birisidir, dayak atmak. Hadsizlere haddini bildirmek, sıradan şeyler. Yani Renee, bu ünvan için birinin bana rakip olması gerekmiyor, sürekli hakemlerin bana yakın olduğunu görmüyor musun? Arka alandayken hakemler ile aramda ki mesafe çok açık değil çünkü her an her şey olabilir. Bunu yapmak isteyen kişi, çok akıllı olması gerekiyor. Eğer bunu yapıp benim işimi bitiremezse, sonuçlarına katlanmak zorunda kalacak. Royal Rumble'ı kazanan kişi Mark Cinseleyleminsonunaingtakısıekle Briscoe olacak! Bu son sorundu öyle değil mi? Eğer öyleyse ben gidiyorum, beni bekleyen bir çiftliğim var, benden yemek bekleyen tavuklarım var. Biz boş insan değiliz, tatlım.


Renee Young : Teşekkürler Mark, güzel bir sohbetti.

Kameralar kapanıyor.
imza


Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.


RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla