Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2016, 19:42   #2
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nereden: Hatay
Mesajlar: 4.146
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 13462
Rep Derecesi: Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ambrose Section Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13462
Mesajlar: 4.146

Standart Matanza Cueto Kariyer İncelemesi - v2

Öncelikle ilk defa bir kariyer incelemesi yapıyorum ve eksiklerim vardır elbet bunun için hepinizden özür dilerim. Matanza'nın araştırmalarım sonucu kariyerini ancak bu kadar bulabildim ilerde daha iyi incelemeler de yapacağım inşallah. Saygılarımla Egemen.

Gerçek adı: Jeffrey Cobb
Doğduğu yer: Honolulu, Hawaii, ABD
Doğum tarihi: 11 Temmuz 1982 [33 yaşında]
11 Temmuz 1982 doğumlu Jeffrey Cobb Guamanian şuan Lucha Underground’da güreşiyor ve Matanza Cueto adını kullanıyor.Profesyonel güreş kariyeri
Erken kariyer [2009-2014]
2009 yılında Hawaii’de Action Zone Wrestling’de profesyonel güreşe başladı. İki kez AZW Heavyweight Kemerini kazandı Kuzey Kaliforniya’da All Pro Wrestling, Supreme Pro Wrestling,Pro Wrestling Bushido ve Premier Wrestling’de görüldü. Premier Heavyweight Kemerini 427 gün elinde tuttu.
Lucha Underground [2015]
2015 yılında Lucha Underground ile sözleşme imzaladı bir maske taktı Dario Cueto menejeri oldu ve “Matanza” ring adını kullanmaya başladı. İlk maçında Lucha Underground Şampiyonluğunu alan Matanza bu şampiyonluğu Aztec Warfare maçınca aldı. Ayrıca bu maçta en fazla adam eleyen kişi oldu. Sona Rey Mysterio ile kaldı Rey Mysterio her ne kadar özel hareketi 619’u kullansada bu Matanza’yı yenmeye yetmedi ve Matanza kemeri aldı.[Gerisi spoiler niteliğinde.]
9 Nisan’a kadar Matanza hiç yenilmedi fakat 9 Nisan’da tekrar bir Aztec Warfare maç oldu ve bu sefer Matanza Rey Mysterio tarafından elendi garip olan şu ki o maçta kemeri kazanan kişi Sexy Star oldu. Böylece Matanza kemeri 119 gün korumuş oldu.

url=http://hizliresim.com/6nyaGv][/url]

Pro Wrestling Guerilla
20 Mayıs 2016’da maça çıkıp Chris Hero’ya kaybetti.

Finisher Moves:
Reverse-Spin Scoop Powerslam
Shooting Star Press
Signature Moves:
Multiple suplex variations
Chokeslam

Kemer Başarıları:
Lucha Underground Championship (119 Gün)
PREMIER Heavyweight Championship (427 Gün)

Pro Wrestling Illustrated Başarıları;
PWI 500 Listesinde 2015'de 269.
PWI 500 Listesinde 2014'de489.
PWI 500 Listesinde 2013'te 465.İyi Günler
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla