Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2016, 01:40   #1
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 392
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 68677
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG : Sensin "GTWC" Çare Derdime!

Time of Dying! Mark Briscoe ringe geliyor. Mark içeri giriyor ve spiker masasına mikrofon vermelerini işaret ediyor. Mikrofonu alıp söze giriyor.

Mark Briscoe : Kazandım değil mi? Rüya veya masal değil, şuan her şey gerçek. Mark Briscoe, No Way Out'ta gerçekleşecek olan Elimination Chamber maçında yer alacak! Hem de ortada GTW Şampiyonluk ünvanı var! Bu durum benim istediğim en güzel şeylerden biri. O ünvan için neler yapabileceğimi tahmin bile edemezsiniz. Yaptıklarımın hepsi geride kaldı, artık tek odaklanmam gereken nokta; GTW'nin en büyük ve en iyi şampiyonu olmak. Bunu yapabilmem için 3-5 ihtimalin bir araya gelmesi gerekmiyor. Bunu yapmam için çemberin içinde ayakta kalmam gerekiyor. O ringde ki 6 adamın arasından sona kalmak. Royal Rumble'da yaptıklarım benim bu maçta olmam gerektiğini gösteriyordu. O gece benim o ringde yaptıklarım, Mark Briscoe'nun büyük bir güreşçi olduğuna sizi inandırdı. Işte gerekli olan şey buydu, güven! Artık bana güveniyorsunuz ve artık benim yapabileceklerimi ve neler ortaya koyacağımı biliyorsunuz. Ben kendim için savaşacağım! Ve ikinci defa Wrestlemania'nın main-eventi'nde yer almak için canımı pahasına ortaya koyacağım. No Way Out'da o çemberden diğerleri adına çıkış olmayacak. O gece ringden şampiyon olarak ayrılan kişi GTW'nin terminatöründen başka birisi değil! O kisi Mark F'N Briscoe! Maçta 5 kişi var ve açıklanmayan son 1 kişi daha kaldı. Son 1 kişinin kim olduğu benim açımdan önemli değil, eğer bunu gerçekleştireceksem ve hayallerime ulaşacaksam bunun benim için önemli olmaması gerekiyor. Çember'in içinde olacak 6 adamın kurtlar sofrasında yer alacağını unutmayın. Orası kurtlar sofrası ve kendine dikkat etmeyenin kafası kopar. Kendini koruyamayan o kemere güle güle demekten başka bir şey diyemez. Bana gelen bu fırsata Güle güle diyemem, bu fırsatı iyi değerlendirmek zorundayım, şampiyon olmak zorundayım, çünkü buna ihtiyacım var. Sizlerin doğru dürüst bir şampiyona ihtiyacınız var, sizlerin şovmen veya yaşlı bir bunağa ihtiyacınız yok. Sizin bana ihtiyacınız var, size Mark Briscoe lazım. Ve size istediğinizi vereceğim, NWO'da istediğinizi alacaksınız buna söz veriyorum.

Muhammed Hassan, Johnny Gargano, Sting, Bray Wyatt ve son kişi. Benimde aynı ringde bulunacak olan bir o kadar şanslı bir o kadar şansız 5 isim. Sizler o gece ringde benimle güreşecek olacağınız için çok şanslı olacaksınız ancak benim olduğum ringde benden başka kazanan olamaz. O yüzden o gece avucunuzu yalamakla yetineceksiniz. Johnny Gargano? Tanıdık geliyor değil mi? Evet banada öyle geliyor. Days Of Rising zamanlarında krallar gibi yaşarken karşısına dikildiğimde her şeyin o kadar kolay olmadığını ve bu sefer büyük bir kayaya çarpacağını biliyordu. Summerslam'de ki o maçta ben çok daha erken o kemeri kazanabilirdim, ancak sen hile yaptın. Kurallara aykırı bir şekilde kazandın ve sen kendini kurtarmaya çalıştın. Ancak ben senin peşini bırakmadım ve seni daha sonra tuş ettim, seni yendim. Seni Days of Rising'den postaladım! Gargano ben hiçbir zaman senin gibi sayıların ve verilerin peşinde olmadım. Ana kadroya geldikten beri tek yaptığın şey buraya debut yapan güreşçilerin karşısında ezilmek ve onlara boyun eğmek onların ana kadroya alışmaları için onların yükselmesini sağlamaktan bir halta yaramıyorsun. IC ünvanını kazanmadan önce burada bir jobber olarak takılıyordun ve kendini acınacak hale getiriyordun. Yanına aldığın fahişe ile birlikte bu işi yaptığını söylüyorsun. Sizin yaptığınız tek iş gece yatağa girip sabaha kadar sevişmek. Gargano, bu senin en doğal hakkın çünkü sen yakışıklı bir adamsın ve kadınların senin çekiciliğine bayılıyor olabilir. Kadınlar hiçbir zaman saçı sakalına karışmış, insanların deyiminde 'Maymun' kılıklı bir herifle sevgili olmak ve sevişmek istemez. Gargano işte benden avantajlı olduğun tek nokta bu. Sen benden daha yakışıklısın ancak ben senden daha iyi bir güreşçiyim, ben senden daha başarılıyım. Unutma ki kadınlar her zaman surata bağlı kalmazlar, onlar da başarı isterler. Eğer Candice isterse buradayım, bu başarılı erkeğin altına girip ona istediklerini yaşatabilirim, senin yapamadıklarını ona yaşamak istediklerini yaşatabilirim, onu becerebilirim. Çünkü unutma ki Mark Briscoe her konuda büyük yeteneklere sahip bir adam. Sen ise bu şirketin en büyük kaybedeni konumuna sahip adamısın Gargano. Tabikide böyle büyük bir maçta yer almak senin için büyük bir şans ancak böyle şanslar bir daha hiç gelmeyebilir. Ancak o şansı ben kullanacağım ve GTW'nin en büyük şampiyonu ben olacağım! Muhammed Hassan? Hassan için neler diyebilirim ki? Onu Royal Rumble'dan önce bir savaşta yerden yere vurmuştum. Bana güreşmeyi bildiğini kanıtlaması gerekiyordu, hatta bir şampiyon olduğunu sizlere kanıtlaması gerekiyordu. Şampiyon dediğin cesur olmalı ve kim olursa olsun korkmamalı, korktuğunu belli etmemeli. Hassan, karşısına bir rakip çıkmasından bile korkuyordu. Ancak ben şans arayan Gable'a bir maç teklif ettim ve Woodham benim bu cesur tavrımı gördüğü için Hassan ile bana bir maç ayarladı ve eğer ki kazanırsam Gable maça girecekti ancak bu benim umrumda olmayan bir durumdu, benim umursadığım tek şey Hassan'ı yenmek ve o küçük dilini susturmaktı. Sadece konuşarak bir yerlere gelemeyeceğini anlatması gereken biri vardı, o da bendim! Ona güzel bir ders verdim ve Gable bir maç hakkı kazandı. Farkında iseniz şuanda Gable şampiyon ve bunun benim sayemde olduğunu söylemeyeceğim çünkü ben gerçekten işimi yaptım ve doğru olanda işte buydu. Hassan'ın GTW şampiyonu olursa ne gibi kötü durumlar olabileceğini hala anlamadınız mı? Düşünün biraz Hassan buraya GTW şampiyonluk unvani ile gelirse, buraya bir yığın terörist yığabileceğini bilmiyor musunuz? O lanet herif bunu yapabilir çünkü o büyük bir or....pu ç..uğ...un önde gideni! Ama o gece buna izin vermeyeceğim ve Hassan şampiyon olamayacak, onun burada yeni kurallar koymasına yeni Fetvalar yayınlamasına engel olacağım. Dini kullanarak bir yerlere gelmeye çalışıyor ve ona bunun bu kadar kolay olmayacağını söylemesi gereken birisi olmalı artık. Onun rezil ve aşağılık bir herif olduğunu söylüyorum, işte bu da benim özgürlüğüm! O terörist herif ne yaparsa yapsın o gece ringde istediğini alamayacak. Ona izin vermeyeceğim. Bray Wyatt.. Hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki, bunları artık sizde ezberlediniz, sizde biliyorsunuz ki o hiç değişmedi. Küstahlıktan başka bir şey yapmıyorsun Bray, sen Hardcore şampiyonusun ve o maçta kaybedecek bir şeylerin var sen hala bunu anlamıyorsun. O gece orada iki şeyden mahrum kalabilirsin, benim o gece kaybedecek hiçbir şeyim yok, sadece bir avuç içi kadar hüsran ve hüzün. Bunlardan fazlası olamaz Bray, ben her şeye alıştım ben eskisi gibi değilim. Ben değiştim! Ben aklı havada, bir şeker ile kandırabileceğin biri değilim artık. Zamanında sana uydum ve senin yardakçın oldum, neden mi? Çünkü buna ihtiyacım vardı, o zamanlar toydum ve bir şeyler bilmiyordum. Gerçekten çok zekisin Bray, o yüzden seni basamak olarak kullandım evet bunu yaptım. Ama şimdi senden daha güçlü durumdayım, şampiyon olman umrumda bile değil Bray. Sen o metal parçasının peşinde değilsin, sen onu temsil eden büyük gücün peşindesin. Yıllardır o güce sahip olmak istiyorsun ancak karşına hep engeller çıkıyor. Bu sefer karşında ben varım, en büyük engel, seni Rumble'dan ettim bu sefer o kemerden edeceğim sonunda zafere ulaşan kişi ben olacağım Bray. Bu sadece bir savaş değil, bu sadece bir maç değil, bu yeni bir neslin başlangıcı Bray, bu düello güreş endüstrisinin büyük bir çağ atlamanın eşiğinde olup olmadığını kanıtlayacak. Belkide kanıtlayacak kişi olacağım. Sizi cehenneme yollayacak kişi olacağım, azrailiniz olacağım.

Sting sen efsane değilsin, hiçbir zamanda olamayacaksın. Sen işini biliyorsun, sen buraya adalet uğruna geldiğini söyleyip her şeyi hazırladın, sen bu şirketin görüp görebileceği en büyük şerefsiz evladısın. Senin hakkında konuşmak bile istemiyorum, çünkü No Way Out'tan sonra konuşulacak hiçbir şeyin kalmayacak. Kendini hastaneden toplamak zorunda kalacaksın, artık doktorlar ile daha sık beraber olmak gerektiğini öğreneceksin. No Way Out'tan sonra bu masalın bittiğini ve artık şampiyon olmadığını öğreneceksin. Çünkü gerçek şampiyon ben olmuş olacağım, sizler için hayaller suya düştü. Çünkü ben çembere giriyorum, KAZANMAK için!

Mark Briscoe mikrofonu fırlatıyor ve Time of Dying çalıyor. Briscoe baya enerjik durumda, iplerin üstünden sıçrayarak ringden iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

Konu Attitude Adjustment tarafından (24-08-2017 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla