Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2016, 13:39   #6
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 398
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 68677
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Time of Dying! Mark Briscoe burada! Ringe doğru geliyor. Hayır, ringin orda bekliyor Mark. Görevliden mikrofon istiyor ve alıyor.

Mark Briscoe : Beyler oradan gerçekten çok havalı gözüküyorsunuz, sizler çemberin içinde neler yapacaklarınız söylüyorsunuz. Oradasınız ve bu durum Mark Briscoe'suz olmaz! İşte buradayım, terminatör burada. Beyler, hepinizi dinledim ve gerçekten hepiniz yapmak istediklerinizi söylüyorsunuz. Hiçbiriniz ama hiçbiriniz gerçekleri söylemekten aciz. Johnny, Wyatt, Hassan, Kalisto hepiniz Sting'in kemerinin peşindesiniz, doğru bende öyleyim, ancak ben sizin gibi şerefsiz değilim. Hepinizin neler yapacağı ortada, hepinizin eskiden neler yaşamış olduğu da ortada. Peki ben? Mark Briscoe? Evet bende temiz değilim gerçekten, evet bende geçmişte büyük olaylar yaşadım. Ancak ben düzeldim, gerçekten kendimi düzeldim. Eskiden buraya yanımda birileri ile gelip sürekli 2.adam rolünü oynayıp duruyordum, sürekli öyle idi. 1 senem öyle heba oldu, anlıyor musunuz? 1 sene boyunca hayatımın en saçma, en gereksiz zamanlarını geçirdim. Bana zarar verenler hep yanımdakiler oldu, beni durdurmaya çalışanlar hep yanımda bana yol arkadaşlığı yapanlardı. GTW debutumuz, bir grup halindeyken olmuştu, evet o Dor Inc. o zaman buranın en havalı adamlarıydık ki, çoğu kişi bizden korkuyorlardı. Çünkü biz o zaman GTW'i ele geçirmiştik, evet Rumble bizim olmuştu ama neye deydi? Tag Team ünvanı, Wrestlemania'da büyük bir galibiyet ve sonrası... Hiçbir işe yaramadı, Chris Sabin o büyük kemeri kazanabildi mi? Hayır, sonra ise kendimizi bıçakladık birbirimize düştük. O zamanlar Jay, bir şekilde beni bırakmayı başardı. Çok gereksiz bir testi dahi geçemedi ve daha sonra buraya gelip geri döndü, seni kurtaracağım dedi, boş laflar ile geldi. Onun amacı sadece GTW'de yeniden yükselebilmekti, o şerefsizin tek amacı kariyeriydi. O beni sikine bile takmıyordu, şimdi neyin intikamı Wyatt? Ben bu şerefsiz yüzünden nelere katlandım? Neler ile uğraştım, artık başka şeylerden bahset, benimle ilgili başka bilgiler paylaş. Sıktı artık, sürekli aynı şeyler, evet senden daha iyiyim Wyatt. Bu ortada senden daha iyi bir güreşçiyim, belkide senden daha iyi mikrofonu kullanamıyorum belkide senin gibi oyunları beceremiyorum. Bray, sen bu güreş tarihinin en büyük şovmenisin. Sen sadece bir şovmensin, Wyatt güreşerek neleri ele geçirdin? Neler kazandın? Hiçbir şey, Wyatt çemberde olacağım. Hatta orada ölümüne savaşacağım. Ve tek istediğim şey 1,5 yılın sonunda o ana kemeri kazanabilmek. Başka bir şey değil, hani dedim ya gerçeklerden bahsetmiyorsunuz diye, evet siz realist değilsiniz. Hepiniz o kemeri benim daha çok hakettiğimi biliyorsunuz, ama hiçbiriniz bunu dile getirmiyorsunuz, çünkü dile getiremezsiniz. Siz korkak heriflersiniz, bir gram cesaret yok içinizde. Royal Rumble'da kazananın Mark Briscoe olması gerekiyordu ancak olmadı, Tanrı izin vermedi. Tanrı benim o gece bu şansı yakalamamı istemedi, ancak NWO'da kimse buna engel olamayacak. O gece her ne olursa olsun ben şampiyon olacağım.

Ringe doğru geliyor ve ringe giriyor.

23 Temmuz gecesi aynen böyle olacak, bu ringde olacağız ve burada tarihin en büyük savaşı çıkacak. Bu savaşı kim lehine çevirecek? Bu savaşı kim kazanacak? Kimler ölecek, kim Elimination Chamber'ı ele geçirecek. Merak etmeyin, sizler benim karşımda boyun eğeceksiniz. O gece GTW Şampiyonluk ünvanı ile bu ringden ayrılırken, bu seyircilerin ne denli çığlıklar atacağını göreceksiniz. O gece bu arenanın reyting rekoru kırdığı gün olacak, çünkü Mark Briscoe 1.5 yıl sonra istediği o ana kemeri almış olacak. O gece benimle beraber çember de Gargano, Wyatt, Hassan, Kalisto ve Sting'de olacak. Çoğunuzu tanıyorum beyler, sizin ne tür bir güreşçi olduğunuzu, karakterinizi biliyorum.

Johnny Garganooo! Days of Rising maceramızı çok iyi hatırlamıyorsun. Sen sadece kendinin iyi olduğu zamanları hatırlıyorsun, Gargano ben seni DoR'dan postaladım, seni rezil etmiştim Gargano. Bunları neden hatırlamıyorsun? Survivor Series'de bizi kötü duruma düşüren sendin! O takıma katılmaman gerekiyordu, o gece bizimle beraber olmamalıydın, ama oldun! Buna dayanamadım, o gece seninle aynı takımda olmayı kendime yediremiyordum, çünkü sen şerefsizin tekisin. O takıma kahraman olabilmek için girdin, ancak bunu yapamadın, buraya bakın bu adam o gece small package ile elendi! Kolay bir small package ile! Ne kadar kötü bir durum değil mi? O gece bu takımı ben taşıdım Gargano, sonra ne yaptım biliyor musun, takımı sattım! Çünkü kendimi düşündüm, evet bencillik yaptım. O zamana kadar hiç kendimi düşünmemiştim ve artık kendimi düşünüyorum. Geride kalanların hiçbiri s.k.mde değil. O günden sonra peşini bırakmadım, ve Golden Globe Şampiyonu oldum, sonra yine seni yendim ve ne oldu? Sen oradan siktir olup gittin, şuanda bulunduğumuz ana kadro denilen yere geldin. Sen kendini hep benden iyi gördün, ama hiçbir zaman bu böyle değildi. Sen burada süründün, sen burada 7-24 kaybettin, dayak yedin. Mr.Ekmek sana bunların karşılığında sana IC kemeri hediye etti. Johnny, seni burada ipleyen kim? Maça bile Chris Masters ile karşılaşarak girdin, şu saçmalığa bakar mısınız? Chris Masters (Gülüyor) O adam Muz Adam ile felan takılmıyor muydu? Tanrı aşkına Johnny Gargano, buraya ne büyük rakip yenerek gelmiş değil mi? Bu adam alkışı hakediyor, hepiniz ayağa kalkın ve benimle beraber ritim tutun. (Mark, alkışlamaya başlıyor ve Gargano ise sinirli daha sonra seyircilerden Gargano ve Briscoe sesleri geliyor.) Bu kadar yeterli, bu adam şuanda üzerime uçacakmış gibi duruyor ve bu onun en iyi yaptığı işlerden birisiydi, unutmuşum kusura bakma Johnny. Beyler sizde bu adama baksanız iyi olur çünkü bu adam çoğu federasyonda çalıştı. Ve orada sayısız başarılara yakaladı, orada yakaladığı büyük bir şey daha var. Candice LeRae.. Biliyor musun Gargano, o güzellik senin eşin ve bundan daha güzel bir şey olabilir mi ha? Bizim ellerimiz nasır tutarken sen onla uğraşıyorsun, her gece onunla beraber aynı yatağa giriyorsun. Ve sonra ne oluyor. (gülüyor) Aralarında çocukların da bulunduğu bir seyirci topluluğu olmasaydı o güzel sahnelerinizi anlatabilirdim, ama neyse. Her neyse Gargano, sen gerçekten dediğim gibi şanslı bir adamsın ancak bu sosyal hayatın için geçerli. Sen güreş konusunda hiçbir zaman şanslı olamadın, sen GTW'nin Şamar oğlanı oldun ve göte bala girdiğin bu maçta bu kemeri alabileceğini mi sanıyorsun? Senin bu kemeri alman, Şampiyonlar Ligi finalinde Sivasspor'un, Karabükspor ile karşılaşmasından daha zor bir ihtimalken, sen nasıl bu ünvanın hayalini kurabiliyorsun. Gerçekten sana acıyorum, gerçekten sana bunu yapabileceğini kimler söylüyor? Candice seni yatakta, pohpohluyor mu ha? Johnny kusura bakma ama o gece çemberde senin a...na koyacağım. Senin ve o saçmalıktan ibaret olan Johnny Wrestling'i yırtıp atacağım, seni fahişem edeceğim ulan! (Gargano, Mark'a doğru yürümeye başlarken) Hey, Hey! Buraya konuşmak için geldiğimizi sanıyordum, herkes bitirdikten sonra burada savaş çıkabilir, ama şimdi olmaz. Geri çekil! (Gargano geri gidiyor.)

Mark, Hassan'ın yanına gidiyor. Hassan ters ters bakıyor. Mark onu baştan aşağı süzüyor. Hassan, Onur Kıvrak hareketi yapıyor.

Neden sana böyle baktım biliyor musun? (Hassan hayır diyor) Üstünde bomba ile buraya gelmiş olabilirsin diye her an çıkarıp burayı havaya uçurabileceğini düşünüyorum. Orada oturan insanlar bile senden korkuyor, bazı insanlar sen ringdeyken burayı terkediyor ve sen arenadan ayrıldığında tekrardan içeri giriyorlar. Hassan insanlar neden böyle düşünüyor hiç sorgulamadın mı? İnsanların tek derdi güreş, buraya gelip senin saçmalıklarını dinlemek için buraya para ödemiyorlar. Muhteşem güreş gösterileri izlemek için buradalar ve sen onların keyiflerini çalıyorsun, sen onları bu zevkten mahrum eden en büyük etkensin. Öbür şirketlerden neden kovulduğun, uzaklaştırıldığın bu benim için önemli değil. Sen burada sadece propaganda yapıyorsun Hassan, ama burası açık oturum yeri felan değil. Veyahut burası bir seminer yeri değil burası büyük bir güreş şirketi ve biz burada GTW Şampiyonluk ünvanının peşinde olduğumuzu göstermek için buradayız. Senin gerçekten hedefin bu mu? O ünvanın peşinde olduğunu göstermek için mi geldin? Yoksa Wrestlemania'nın Main Event'inde o kemerle oraya çıkıp herkesi havaya uçurup damga vurmak mı istiyorsun? Seni anlayabilmiş değilim Hassan, güreş açısından neler yaptığın da önemli aslında. Bir aralar Amerika Birleşik Devletler şampiyonuydun öyle değil mi? Sen o kemeri savunmaya bile korkan herifin tekiydin, senden maç isteyen zavallı bir çocuk vardı orada ve sen onu üzüyordun. O kişi Chad Gable.. Ve ben orada ona bir fırsat tanımak istedim ama bu onla maç yaparak olmadı. Ekmek seninle bir maça çıkacağımı ve kazanırsam seninle Gable'ın USC'nin ortada olduğu maça çıkacağınızı söyledim. O maça çıktık ve seni yendim, senden daha iyi olduğumu biliyorum Hassan. Bunu herkes çok daha iyi biliyor, hangi dine inanıyorsan inan, buna saygım var ancak buraya terörist olarak gelemezsin, bir teröristin bu şirketin en büyük ünvanını kazanmasına izin veremem, sende o gece kaybeden olacaksın. Kaybedenlerin arasında yer alacaksın sende benim zaferimi izleyeceksin Hassan..

Evet diğer bir katılımcımız.. Kalisto! Evet O bir Luchador, o Meksika'nın gelmiş geçmiş en iyi güreşçilerinden birisi. Ancak bugün ringe gelmedi sanırım, çünkü onu şuanda göremiyorum. (Mark, şaşırmış gibi yapıyor) Aa Kalisto buradaymışsın, seni göremedim evlat. Gerçekten kusura bakma, belkide bir cüce olduğundan seni farkedemedim ancak buradasın. Kalisto, daha önceden seninle hiç karşılaşmadım ve senin hakkında pek fazla bir bilgim yok. Ama GTW'de yaşadıklarını az çok hatırlıyor gibiyim. Yanlız gelmişsin? Yanında biri daha olması gerekmiyor muydu? Kimdi o? Konnan mı? Seni terketti galiba, seni aldattı Kalisto. O Samoa Joe hayvanını aldı ve gitti. Şuanda onu eğitiyor o, seni ikinci plana attı. Çünkü sana verdiği büyük şansı değerlendiremedin, sen bu şirkete en şaşalı şekilde debut yapan kişiydin, Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olan kişiyi yendin! Mr.Ekmek ve diğerleri seni Push yağmuruna tuttu, senden bir şeyler beklediler. Hayatı boyunca bunun gibi fırsatın yarısını alamayan güreşçiler var, ama sen fırsatı teptin. Şimdi ise GTW şampiyonluğunun peşindesin, ancak önünde çok büyük var, o da Mark Briscoe. O gece beni elemen gerekecek, beni o gece buradan yollaman gerekecek. Bunu yapamayacaksın, ben o gece şampiyon olarak ayrılan kişi olacağım. Sen ise ağlayarak burayı terkedeceksin, sen büyük cezalandırmaların en acısını çekeceksin. Konnan, buraya geri geldiğinde seninle birlikte bile olmayacak, senin hayatının en güzel anılarını yaşatan o herif, bu sefer senin hayatını s..ecek. Ama hayatında ki en büyük acılardan birini sana ben yaşatacağım, ikinci defa kaybetmenin ne olduğunu sana yaşatacağım. Bu küçük boyun ile burada olman ve bize kafa tutman büyük bir olay. Ne kadar cesaretlisin, arkanda biri olmamasına rağmen buradasın ve çemberin içindesin. Kalisto, sana kötü bir haberim var ki, sende KAYBEDECEKSİN. Bu ringde tek bir kazanan olacak ve o kişi benim! GTW'nin bana ihtiyacı var. Ve bunu onlara vereceğim, bu insanların izlediği o çakma şampiyonlardan kurtaracağım ve Wrestlemania'nın main eventinde yer alacağım.

Şuan söze nasıl başlasam bilmiyorum. Çünkü karşımda Bray Wyatt duruyor ve bu ringe gelip teker teker her hücreye girerek yine tarihin en saçma konuşmasını yaptı. Bray, bana terminatör lakabının takılması seni neden bu kadar inciltti. Bundan rahatsızlık mı duyuyorsun? Beni kıskanıyor musun Wyatt? Bu kelimenin üstünde bu kadar durman beni meraklandırıyor açıkçası. Wyatt, bıktım biliyor musun? Sürekli olayları kendi bakış açından anlatmandan sıkıldım, senin bu ringe ait olmadığını söylüyorum. Bu senin hiç umrunda olmayabilir, ancak senin söylediklerin benim 1 gram bile sikimde değil artık. Sen kaale alınabilecek bir adam değilsin, sen adam değilsin Bray. Sürekli senin yanına geçmemden felan bahsediyorsun, sürekli Jay Briscoe'a neler olduğundan bahsediyorsun. Jay Briscoe? Onu unuttum beyler, artık o sikimde bile değil. Onu kurtarmayı düşünmedim bile, ona yardım etmeyi düşünmedim. Evimi, çiftliğimi her şeyimi değiştirdim. Onun olduğu hiçbir yerde artık ben yokum, çünkü o benim abim değil. O artık benim kanımdan birisi değil. O şerefsiz benim hiçbir şeyim! O beni terkedip giderken beni düşünmedi, şimdi ben onu mu düşüneceğim? Has...tir ordan! Ben sadece kendimi düşünüyorum, evet ben bencil bir herifim, bu böyle kim ne derse desin. Onun ismini dahi duymak istemiyorum. Bray, ben senin yanına neden katıldım biliyor musun? GTW'de yer alabilmek için, Days of Rising denen çöplükte bir 6 ay geçirmemek için bu doğru. Ancak hiçbir zaman senin kölen olmadım, bu insanlar her zaman beni ayrı yerde tuttular ve bende kendimi ayrı yerde tuttum Bray. Wyatt Family ve Mark Briscoe. Bizim ortaklığımız buydu, ben her zaman Mark Briscoe idim, sen sadece bana Mark Wyatt adını verdin, Bray ben hiçbir zaman bunu kabullenmedim, ve en sonunda ne oldu? Sizden ayrıldım, senin bu ringin en büyük kaybedeni olduğunu gördüğümde ayrıldım. Sizinle hiçbir işi beceremeyeceğimi anladım, senin sadece o mikrofondan ileriye gidemeyeceğini anladım. Bray, sen böylesin o mikrofon senin silahın ve sen onu eline aldığında bize ateş açıyorsun ancak bu kuru sıkıdan öte değil. Bray, sen bana zarar veremezsin, benim babam Papa Briscoe, sen değilsin. Sen o..spu çocuğunun önde gidenisin Wyatt. Wyatt, her gece seni sorguluyorum, neden böyle olduğunu ve neler yaşadığını anlamaya çalışıyorum. İnsanları neden yanına alıp, neden bu şekilde onlara sahip olmaya çalıştığını anlamaya çalışıyorum. Wyatt, baban Mike Rotunda, senin hiçbir zaman gerçek bir adam olduğunu düşünmedi. Bu zamana kadar neden hiç onların adını ağzına alamadın, çünkü onlar seni istemediler. Ve kendi aileni kurmaya kalktın, böyle güreş şirketlerinde aile kurmak ve sana sonuna kadar saygı duyulmasını istedin. Sevgi istedin, annen ve babandan göremediğin sevgiyi burada ki insanlar tarafından kazanmak istedin. Annen ve baban seni yapmak için ne kadar düşündü acaba? Hata yaptıklarının farkındadırlar değil mi? Şuanda seninle gurur duyuyorlar mı? Oğlumuz kafayı yemiş, psikopat herifin teki. Ne yaptığı belli bile değil, Wyatt uyandırayım seni burası güreş şirketi, tiyatro değil. Dış görünüşümden bahsedebilirsiniz, bununla dalga geçebilirsiniz, hiçbir zaman kızların ilgi duyduğu erkeklerden olamadım bu doğru. Ama doğru yaptığım şeyler vardı, kendi içimde haklıydım. Belkide bunlardan hiç kurtulamayacağım, belki dış görünüşüm burada ki insanları etkilemeyecek. Evet bu doğru GTW beni pazarlamakta sıkıntı çekebilecek, ancak ben burada ki insanlara güreşi doruklara kadar çıkaracağım, belkide bu insanların istediği budur ha? Onlara istediklerini vereceğim, o gecenin sonunda kazanan ve Yeni GTW Şampiyonu : Mark Briscoe anonsunu duymalarını sağlayacağım. O GECE RİNGİN SAHİBİ BEN OLACAĞIM!

Diyor ve mikrofonu yere atıyor ve geri çekilip iplere yaslanıyor.

Konu Attitude Adjustment tarafından (12-12-2017 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.
Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla