Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2017, 23:44   #102
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 22.590
Konular: 2159
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1056731
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1056731
Mesajlar: 22.590

Standart 09.04.2017-Smackdown

Smackdown
09.04.2017 Pazar


Pyrolar patlıyor ve Smackdown şovu başlıyor. Arenada yoğun bir reaksiyon ve herkes bu şov için burada seyirciler koltukları tamamen doldurmuş durumda.

''Cult Of Personality ! ''Best In The World'' Cm Punk stagede görünüyor. Arenada yoğun bir cheer reaksiyonu oluşuyor. Cm Punk stagede duruyor ve tauntunu yapıyor ardından bir müzik duyuluyor.
The Shield üyeleri stagede görünüyor. Cm Punk, Seth Rollins, Dean Ambrose ve Roman Reigns ringe doğru ilerlemeye başlıyorlar. Bir mikrofon alıp ringe giriyorlar.

Cm Punk: (Seyircileri göstererek)Ben burada sizlerin gönlünü okşayarak desteğinizi kazanmak istemiyorum. Bende sizlerin aranızdan buraya geldim ve tahmin ediyorum birlikteliğimizin en büyük payı bu beni kendinize benzetiyorsunuz. Çünkü hiçbir insan hak yenmesini kabul edemez tabii bu olayda bir çıkarı yoksa. Kendini bu çıkarların içlerine sürükleyip para karşılığında kullandıran insanlar hiçbir zaman bir karaktere sahip olamazlar. Bu insanlar tarih boyunca her zaman aciz herifler olarak adlandırılacak! Biliyormusunuz ,bazen ormana attığınız bitmiş yanan sigaranız bile, koskoca ormanı yakabilir. Attığım her damla ter, sizin hayallerinizi yakacak. Çünkü sorumluluk alıp bazı şeylerin altına girme zamanı geldi. Egemenlik etmenin tam vakti. Şirketi domine etme şansına sahibim. Bir grup ya da iş ortağına ihtiyaç duymuyorum. Yüzüme iyi bakın, çünkü bu söylediğim gerçekler size zor gelebilir. Alışsanız iyi olur, çünkü bu yüz aynı zamanda buraya gerçek adaleti getirecek. Şirket karşımda mahcup bir durumda, çünkü bana ihtiyaçları var. (Kameraya bakıyor) Hey! Kevin Steen veya Adam Cole hadi birbirinizi becermeyi bırakın ve karşımıza çıkın. (Seth Rollins mikrofunu alacakken...)

(Led ekranda Suck My D*ck yazısı beliriyor. Ardından yazı kayboluyor ve erkanda çızıltılar oluşuyor.Şimdi ise The Mount Of Rushmore üyeleri görünüyor.)

Adam Cole:Tüm söyleyeceklerin bunlar mı? Sen ciddimisin? Kim olduğunu göstermek için veya bizim karşımıza çıkmaya gücün olduğunu gösterebilmek adına göz boyayabilmek için bizim ringimize çıkıp, bize saldırmak sen kendini ne sanıyorsun Punk? Lakabanın canı cehenneme, bu şirkette yaptıklarının canı cehenneme çünkü şuanda buradaki tek gerçek biziz. Bizler bu şirketin şampiyonlarıyız. Cm Punk Suck.... My D*ck ! (Young Bucks tempo tutuyor.)

Kevin Steen:Şişirilmiş laflara veya süslü hareketlere ihtiyacın yok. Sen burada bulunmayı haketmeyecek kadar pislik durumdasın. Sen bu şirketi yüz üstü bıraktın. Sen bir kaybedensin Punk sahi Mickey Gall'a karşı kaç saniye dayanmıştın? (Parmağıyla saymaya çalışıyor) S*ktir ! Bu kadar çabuk saymayı beklemiyordum. (Kameraya dönüyor.) Gördüğünüz üzere her şey ortada,Ben Kevin Steen'im ve bu lanet olası şirketi ben adam ettim!

Nick Jackson: Doğru söylüyor.

Kevin Steen: Bizi aciz ve pislik herifler olarak görüyorsunuz. (Kevin Steen, Adam Cole'a bakıyor.) Sanırım pisliğin tekisin. Bende bir pisliğin tekiyim. 365 gün boyunca bu şirketini berbat bir yer haline getirdin. Ağzından sürekli tatlı sözler dökülüyordu. John Cena'yı mağlup ettin, Alberto'yu mağlup ettin, Daniel Bryan'ı mağlup ettin. Tanrım o herif gerçekten boyundan büyük bir testislere sahip. Uslu çocukları mağlup ettin ve kemerini kaybettiğin günlerden sonra hakettiğini elde edemediğini bahane ederek bu şirketi terk ettin. Sen kim olduğunu sanıyorsun Punk ? Geçen Raw şovunda arenaya geldiniz ve birden büyük bir etki yaratacağınızı düşündünüz. Birden çok havalı olduğunuzu sandınız öyle değil mi ? Siz.....

Matt Jackson: Bizim...

Nick Jackson: Aletlerimizi...

Adam Cole: Yalayın ! (Kamera kapanıyor ve reklamlara gidiyoruz.)AJ Styles defeated. Sami Zayn

''Maç oldukça güzel geçiyor. Sonlara doğru AJ Styles, Phenomenal Forearm yapacakken Sami Zayn ani bir hamle ile kurturuyor ve Springboard Tornado DDT yapıyor. Ardından ringin köşesine doğru fırlatıyor AJ Styles'ı ve üzerine doğru koşup Helluva Kick geçiriyor. Tuşa gidiyor 1...2..3 Sami Zayn kazanan taraf oluyor.Charlotte Flair defeated. Sasha Banks,Jade - Divas Championship Match[/B][/COLOR]

'' Maç sonunda Charlotte sevinç gösterisi yaparken Paige arkadan saldırıyor ve Charlotte'u bir süre hırpalıyor ardından Divas Champion kemerini alıp havaya kaldırıyor.''

Brock Lesnar defeated. James Ellsworth

''James Ellsworth maç başlar başlamaz No Chin Music müzik geçiriyor. Brock Lesnar hiç etkilenmiyor ve sadece bir adım geri atıyor oysaki tekme tam suratına gelmişti. Şimdi James Ellsworth korkar adımlarla geri geri gidiyor. Brock Lesnar onun üzerine gidiyor kaldırıyor ve F-5 yaparak maçı kazanıyor.''

The Briscoe Brothers defeated. SAWFT

''Maç boyu üstün götüren taraf The Briscoe Brother oluyor ve maçıda kazanmayı başarıyorlar.'

(Arka Alandayız.Paul Heyman ve Brock Lesnar karşımızdalar. Paul Heyman şirketten şikayetçi oluyor ve müvekkiline saçma sapan bir maç verildiğini söylüyor. Onun şirket adına bir şans olduğunu ve Kurt Angle ile Shane Mcmahon'ın bu şansı çöpe attıklarını söylüyor.O sırada Kurt Angle kameraya giriyor ve Paul Heyman'a takılmaya başlıyor. Bu sırada Brock Lesnar, Kurt Angle'ın üzerine yürümeye çalışıyor fakat Paul Heyman onu durduruyor. Kurt Angle istersen bunu deneyebilirsin tarzı şeyler söylüyor daha sonra kameralar kapanıyor.)Roman Reigns defeated.Chris Jericho

Roman Reigns maçta defalarca Superman Punch yapıyor. Jericho gerçekten çok iyi dayanıyor fakat Roman Reigns ringin dışında Spear ve spiker masasına doğru Powerbomb yapınca Jericho etkisiz hale düşüyor ve maçı kaybediyor.

The Kings Of Wrestling Vs Young Bucks - No Disqualification Match for Tag Team Champion

''Maç inanılmaz derece Hardcore geçiyor. Görmeye alışık olmadığımız derecede sandalyeler, masalar, merdivenler, kendo stick görüyoruz. Chris Hero çakmakla masayı yakıyor ve masa alev alıyor. Ardından Matt Jackson'ı kaldırıyor ve yanan masaya doğru Powerbomb yapmak için kaldırıyor fakat Matt aniden arkasına düşüyor ardından bir Superkick geçiriyor. Chris Hero düşüyor gibi oluyor fakat dengesini sağlıyor ardından Matt Jackson onu kaldırıyor ve Nick Jackson ringin köşesine çıkıyor. Yanan masaya doğru Metzer Driver ! OLAMAZ! Bu gerçekten çok acıtmış olmalı. Cesaro şimdi ringe girmeye çalışıyor fakat ona ise Double Superkick yapıyorlar ardından Young Bucks tuşa gidiyor. 1...2...3 Bitiyor. Young Bucks kazanıyor. Maç sonunda Dean Ambrose ve Seth Rollins ikilisi ellerinde sandalye ile gelip Young Bucks'a saldırı girişiminde bulunuyorlar fakat Young Bucks hemen arka alana kaçıyor.''Curt Hawkins VS Zack Ryder Vs Karl Anderson Vs Apollo Crews Vs Seth Rollins Vs Mojo Rawley 6 Man Battle Royal for Intercontinental Champion #1 Contender Next Show

Son üçlü olarak Seth Rollins, Karl Anderson ve Apollo Crews kalıyor. Seth Rollins, Karl Anderson'a Pedigree yapıyor ve ardından ringin dışına yolluyor. Seth Rollins tam arkasına döneceği sırada Apollo Crews onu ringin dışına atıyor ve gelecek şovda Intercontinental Champion kemeri için maça çıkmayı elde ediyor. Seyirciler ve Seth Rollins oldukça şaşkın durumdalar. Seth Rollins saçlarını geriye atıyor ve ardından ayağa kalkıyor bir süre Apollo Crews'e bakıyor ve onu alkışlıyor ardından arka alana dönüyor.Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde arka alandayız. Seth Rollins Renee Young'a röportaj vereceği sırada Adam Cole orada gözüküyor ve gülmeye başlıyor ardından Seth Rollins'i alkışlıyor. Seth Rollins sinirli bir şekilde Adam Cole'a bakıyor ve ardından seri bir şekilde yumruklamaya başlıyor ve kafasını duvara vuruyor. Şimdi Adam Cole'u kaldırıyor ve karnına bir tekme atıyor. Pedigree yapacağı sırada Adam Cole onu kaldırıyor ve arkasına atıyor. Seth Rollins kalkacağı sırada Adam Cole Superkick geçiriyor. Adam Cole yerdeki Seth Rollins'e küfürler etmeye başlıyor ve kameralar bu görüntüler ile ringe dönüyor.
Cm Punk defeated. Kevin Steen

Oldukça çekişmeli geçen maçta. Cm Punk sonlara doğru üstünlüğü ele geçirmeyi başarıyor. Kevin Steen iplerden sekiyor bir clothesline vuracağı sırada Cm Punk eğiliyor ve Kevin Steen tekrar iplerden sekiyor dönüşünde Cm Punk calf kick geçiriyor. Ardından Diving Elbow Drop için ringin köşesine çıkıyor. Seyircilerden büyük bir reaksiyon alıyor. Atlıyor fakat Kevin Steen çekiliyor ve Cm Punk boş zemine düşüyor. Şimdi Kevin Steen hızlı bir şekilde onu kaldırıyor ve iplere gönderiyor. Pop op Powerbomb yapacakken Cm Punk kurturuyor ve arkasına doğru atlıyor. Şimdi Roundhouse Kick yapıyor ve Kevin Steen'i omzuna alıp Go To Sleep ! Tuşa gidiyor 1...2...3 Cm Punk kazanıyor. Seyircilerden yoğun bir cheer reaksiyonu oluşuyor. Cm Punk tauntunu yapmaya başlıyor ve Cult Of Personality duyuluyor. Şov bu görüntüler ile son buluyor.
imzaStyles Clash & Aschentef


Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodesx1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion


Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla