Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-04-2017, 23:30   #199
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.021
Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart NXT Takeover:Brooklyn

Pyrolar patlıyor ve NXT Takeover şovu bütün görkemliliği ile başlıyor.

NXT Takeover
Brooklyn

(Arka alandayız ve Matt Johnson ile Toni Storm buradalar.)
Matt Johnson:Ah geçen hafta neler oldu öyle değil mi?Bir zengin züppesi para ile WWE'de ki hatta dünyadaki en güzel şeyi elde edeceğini sanıyordu ama onu canım sevgilim ile öyle güzel kandırdık ki.Müthiş şeyler yaşayacağını ve Toni ile harika bir gece geçireceğini sandı ama kapı açıldığında beni görünce yaşadığı korku anlatılamazdı ve ona çektiğim Stunner'dan sonra kimse Toni ile öpüşeceğimi düşünmüyordu acaba neden?Belki onun bu tatlılık ile benim yanıma yakışmayacağını düşünüyorlardır ancak kıskançlık gibi bir şey sizinkiler ve Niksiz'i Falls Count Anywhere Maçında yendikten sonra herkes beni daha çok kıskanacak galiba neyse bunları bırakayım çok sıkıcı oldunuz.(O sırada Toni Storm'a dönerek konuşur.)Değil mi canım?

(Toni evet anlamında kafasını sallar ve güler,ardından Matt ile öpüşürler ve ardından Matt Johnson konuşmasına devam eder.)

Matt Johnson:Off be müthiş bir şeysin sen Orlando'da senin kadar güzel bir kız ile sevgili olacağımı düşünmezdim ama şu an sevgiliyiz.Neyse şuan NXT'de bulunan en müthiş güreşçi olarak şunu söylüyorum;Hey Niksiz şu an konağındasın ve bizi izliyorsun ya da arka alanda çatır çatır çatlıyorsun ve yakında seni yeneceğim ve senin yenme ihtimalin yok çünkü sen Zengin bir ***sin.6 Man Battle Royal Match

''Geçen ilk maçı olmasına rağmen seyirciler oldukça çoşmuş durumdalar. Money Makerz maçın daha henüz başlarında tüm rakiplerine sırayla suplex yapıyor. Adeta gövde gösterisi yapıyor derken FBI'a German Suplex yapacağı sırada FBI dirsek darbesi vuruyor ardından Pele Kick şimdi Money Makerz dizinin üzerine düşüyor. FBI iplerden sekiyor ve koşarak bir Dropkick yapıştırıyor. Diğer tarafta ise Aleister Black ayağa kalkıyor ve MertBABA'yı kaldırıp iplerden atmaya çalışıyor. MertBABA iplere tutunuyor ve tam apronda kalıyor. Aleister Black şimdi onun üzerine doğru koşuyor fakat MertBABA birden eğiliyor ve Aleister Black'in kafasından tutup çekiyor. Şimdi Aleister Black'de apronda iki isim birbirlerini seri bir şekilde yumruklamaya başlıyorlar. Seyircilerden yoğun bir destek oluşuyor. Şimdi Aleister Black, MertBABA'nın kafasından tutuyor ve kafa atıyor. MertBABA dengesini kaybeder gibi oluyor fakat şimdi kendine geliyor ve bir dirsek darbesi vuruyor. Ardından geriliyor ve Brogue Kick ! Hayır... hayır Aleister Black kendini ringin içinde atıyor. MertBABA boşa gidiyor. Şimdi Aleister Black diğer iplerden sekiyor ve bir Clothesline darbesi ile MertBABA'yı ringin dışına yolluyor.

Şimdi geceninbesi, Will Ospreay'ı yakalıyor ve ringin köşesine yolluyor. Ardındın Body Avalanche geçiriyor. Şimdi geriliyor ve tauntunu yapıyor. Şimdi Will Ospreay'i End of Days için yakalıyor fakat Ospreay inanılmaz bir şekilde takla atarak kurtuluyor. geceninbesi şuanda ne olduğunun farkına varamadı. Şimdi hemen Ospreay'i iplere yollamaya çalışıyor fakat Ospreay bir takla daha atarak Handspring Pele Kick yapıyor! Şimdi Aleister Black apronda ve iplerden zıplıyor fakat tam zıplayacağı sırada Will Ospreay Superkick geçiriyor ve Aleister Black eleniyor. Will Ospreay adete şov yapıyor. Şimdi tauntunu yapıyor ve geceninbesi'nin kalkmasını bekliyor. geceninbesi ağır ağır kalkıyor ve Superkick ! ardından Standing Shooting Star Press ! Will Ospreay seyircilerden inanılmaz bir reaksiyon alıyor. Şimdi geceninbesi'ni kaldırıyor ve ringin dışına atmaya çalışıyor. geceninbesi apronda kalıyor ve iplere sıkıca tutunuyor. Şimdi Will Ospreay biraz geliyor tam üzerine koşacağı sırada diğer köşeden FBI gelip Trouble In Paradise yerleştiriyor ve hiç vakit kaybetmeden Will Ospreay'i kaldırıp ringin dışına yolluyor. Seyircilerden yuhalama reaksiyonu oluşuyor ve FBI seyircilere selam veriyor. Will Ospreay bu maç için gerçekten her şeyi denemişti fakat bu denemeleri FBI için sadece çocuk oyuncağı gibi görünüyor. Şimdi FBI, aprondaki geceninbesi'ne ve diğer tarafta ringin köşesine yaslanmış bir vaziyette duran Money Makerz'a bakıyor. Seyircilere bakıyor ve ''hangisi ? '' diyor. Eliyle geceninbesi'ni gösteriyor. (BOO!) Şimdi eliyle Money Makerz'ı gösteriyor. (CHEER !!)

FBI kollarını iki yana açıyor ve Money Makerz'ın üzerine gelmesini bekliyor. Money Makerz yere yumruk atıyor ve aniden kalkıp FBI'in üzerine koşuyor ve Clothesline deneyeceği sırada FBI eğiliyor. Şimdi Money Makerz tekrar FBI'in üzerine koşuyor. FBI birden Money Makerz'ın üzerinden zıplıyor ve Money Makerz ringin köşesine çarpıyor. Şimdi Money Makerz arkasını döndüğü sırada SUPERKİCK ! FBI şimdi ringin köşesine çıkıyor ve Shooting Star Elbow Drop ! geceninbesi ringe giriyor ve FBI'a bakıyor şimdi beraber Money Makerz'ı kaldırıyorlar ve ringin dışına atmaya çalışıyorlar. Money Makerz apronda kalıyor derken geceninbesi ve FBI ikilisi Double Superkick yapıyorlar ve Money Makerz eleniyor. Şimdi FBI ve geceninbesi ikilisi birbirlerine bakıyorlar ve birbirlenin etrafında dönmeye başlıyorlar. İlk hamleyi geceninbesi yapıyor ve FBI'ın boynundan yakalıyor ardından bir diz darbesi vuruyor ve iplere gönderiyor. FBI iplerden döndüğünde geceninbesi ona bir Clothesline geçiriyor fakat FBI hemen kalkıyor.Geceninbesi şimdi bir kez daha clothesline geçiriyor fakat FBI yine kalkıyor ama bu sefer sallanır gibi oluyor. Geceninbesi, FBI'ın suratına bir yumruk atıyor ardından bir yumruk daha ve şimdi iplere yolluyor dönüşünde ise Deep Six ! FBI neye uğradığını şaşırıyor. Şimdi geceninbesi tauntunu yapıyor ve FBI'a ''KALK !'' diye bağırıyor. FBI bir süre sonra zorlanarak kalkıyor şimdi geceninbesi onun üzerine koşuyor fakat FBI'dan Trouble In Paradise geliyor ve vakit kaybetmeden geceninbesi'ni ringin dışına yolluyor. Maç bitiyor ve FBI zorda olsa maçı kazanmasını başarıyor.FBI sevinç gösterileri yaparken arka alana dönüyoruz.''''Arka alanda King Balor şovu izlerken görüntüleniyor. Kameraları farkedince konuşmaya başlıyor. Yakın bir zaman o ringde olacağını ve tüm ışıkları kendi üzerinde toplayacağını söylüyor. Şirket onun için bugün bir plan yapmamış fakat en yakın zamanda ismini en tepeye çıkaracakmış''

ETR VS Enes Kaya - NXT Hardcore Champion Match

''İki isimde çok sert dövüşüyorlar. Enes Kaya maçı üstün götüren taraf oluyor ve seyircinin desteğinide arkasına alıyor. Şimdi ETR'yi iplere yolluyor ve bir Clothesline ! ETR hemen kalkmaya çalışıyor fakat bu kez ise Roundhouse Kick geliyor. Enes Kaya vakit kaybetmeden ringin köşesine çıkıyor ve Five Star Frog Splash için hazırlanıyor. Tam Five Star Frog Splash yapacağı sırada ETR çekiliyor ve Enes Kaya boşa atlıyor. Şimdi ETR hemen Enes Kaya'yı kaldırıyor ve Package Piledriver! vakit kaybetmeden tuşa gidiyor. 1...2...3 kazanan ve hala NXT Hardcore şampiyonu ETR oluyor.''Niksiz Vs Matt Johnson - Falls Count Anywhere Match

duyuluyor. Matt Johnson ve Toni Storm ringe geliyorlar.

duyuluyor. Niksiz limuzini ile giriş yapıyor. Şimdi limuzinin arka kapıları açılıyor ve içerisinden Abella Danger ile Mia Khalifa limuzinin içerisinden çıkıyor. (Niksiz bey ne yapıyorsunuz?) Şimdi ikili Niksiz'in kapısın açıyorlar ve Niksiz tüm ihtişamı ile seyircilerin önüne çıkıyor. Hanım kızlarımızın koluna giriyor ve ringe doğru ilerlemeye başlıyorlar. Ringe giriyorlar ve Abella Danger, Niksiz'in boynundaki altın elmas kolyeyi çıkarıyor ve Niksiz'i maça hazır hale getiriyor. Niksiz, Matt Jackson'a bakıyor ve şimdi göz kırpıyor. Abella Danger ve Mia Khalifa sırayla Niksiz'i öpüp ringin dışına çıkıyorlar. Hakem ikiliye bakıyor ve maçı başlatıyor.

''İki isimde birbilerini çok kötü hırpalıyorlar. Niksiz maçta defalarca Spinebuster yaptı. Şimdi Niksiz, Matt Johnson'ı kaldırıyor karnına bir tekme atmaya çalışıyor fakat Matt Johnson aniden çekiliyor ve Stunner! Hemen tuşa gidiyor. 1...2... Niksiz atmayı başarıyor. Şimdi Matt Johnson, Niksiz'i kaldırıyor ve ringin dışına atıyor ardından yumruklayarak seyircilerin bulunduğu kısma kadar getiriyor. Matt Johnson eliyle tempo tutuyor ve seyircilerden destek almaya çalışıyor. Ardından geriliyor ve bir Spear geçiriyor. Bariyerler kırılıyor ve Niksiz seyircilerin içerisine düşüyor. Şimdi Matt Johnson sürükleyerek Niksiz'i seyircilerin arasından arka alana doğru götürmeye çalışıyor. O sırada Niksiz, Matt Johnson'ın karnına bir tekme atıyor ve şimdi kafasını merdivenlere vuruyor. Ardından seyircilerin birisinin elinden içeceğini alıyor ve Matt Johnson'ın kafasından aşağı döküyor. Niksiz gülmeye başlıyor ardından Matt Johnson'ın kafasını seyircilerin oturduğu sandalyelerden birisine sıkıştırıyor ve bastırmaya başlıyor. Matt Johnson çok acı çekiyor ve neredeyse bayılacak gibi oluyor. Bu sırada Toni Storm onları takip ediyor ve Matt Johnson'a destek vermeye çalışıyor.

Niksiz, Toni Storm'a bakıyor ve ''seçtiğin adama bak'' diyor. Ardından daha sert bir biçimde bastırıyor ve bir süre sonra bırakıyor. Matt Johnson'ı kaldırıp arka alana doğru götürüyor. İkili bir kapıdan geçiyorlar ve Niksiz, Matt Johnson'ın kafasını kameralara vuruyor ardından masaya yatırıyor ve kendiside bir sandalye alıp havaya kaldırıyor. Tam vuracağı esnada Matt Johnson atlıyor ve Niksiz boş masaya vuruyor şimdi ise Matt Johnson, Niksiz'in testislerine yumruk atıyor. (RIP) Niksiz testislerini tutarak diz üstü yere düşüyor bu gerçekten çok acıtmış olmalı. Şimi Matt Johnson kendine gelmeye çalışıyor ve bir sandığı açıp içindekileri karıştırıyor. İçinden beyzbol sopası çıkıyor. Matt Johnson beyzbol sopasını eline alıyor ve sırıtmaya başlıyor. Şimdi Niksiz ayağa kalkıyor ve Matt Johnson beyzbol sopasını niksiz'in kafasına geçireceği sırada Niksiz birden eğiliyor ve Matt Johnson beyzbol sopasını Toni Storm'un kafasına geçiriyor. (Holy shit!) Toni Storm yüzü kanlar içinde yere yığılıyor. Niksiz telaş içinde yerdeki Toni Storm'a bakıyor. Matt Johnson elindeki sopayı yere bırakıyor ve elleri ile kafasını tutarak yerdeki Toni Storm'a bakıyor. Niksiz, Toni Storm'un kafasını dizlerine yaslıyor.Niksiz ''Hayır... sen ne yaptığını sanıyorsunuz götlek herif! O senin için beni terk etti.'' diyor. Matt Johnson ''Senin yüzünden oldu.'' diyor ve birden Niksiz'i çekiyor. Niksiz bu kez daha sert bir biçimde yumruklamaya başlıyor. Şimdi bir clothesline geçiriyor ve yerden beyzbol sopasını alıyor. Matt Johnson'a ''kalk!'' diye bağırıyor. Matt Johnson zorlanarak kalkıyor. Niksiz beyzbol sopası ile vuracağı sırada Matt Johnson kaçıyor ve Niksiz boşa sallıyor. Şimdi Niksiz beyzbol sopasını yere atıyor ve Matt Johnson'ın peşinden gidiyor. Matt Johnson takılıp yere düşüyor. Şimdi Niksiz onu kaldırıyor ve karnına bir tekme atıyor. Ardından BatistaBomb! Niksiz yerdeki Matt Johnson'a bakıyor ardından bir sandalye alıp kafasına geçiriyor. Ayağı ile sandalyeye basıyor ve Matt Johnson acı içinde kıvranmaya başlıyor. Şimdi Niksiz, Matt Johnson'ı tekrar kaldırıyor ve bir Batista Bomb daha. Hemen tuşa gidiyor. 1...2...3 Maç bitiyor. Niksiz kazanmayı başarıyor.''

(Gizemli kapşonlu bir adam arenaya giriş yaparken görüntüleniyor.)The Authors of Pain VS Vileanger&King of Demons - NXT Tag Team Champion Match

''The Authors of Pain maç boyunca üstün taraf gibi görünüyorlar. Şimdi King Of Demons ringe ve Akam'ı ringin köşesinde yumruklamaya başlıyor. Ardından kolundan tutup ringin köşesine çıkıyor ve Diving Clothesline! (Seyircilerden King of Demons ! King of Demons ! King of Demons ! Chantleri yükseliyor. King of Demons seyircilere kulak asmıyor.) Şimdi Akam'ı kaldırıyor ve Chokeslam için yakalıyor fakat Rezar aniden ringe giriyor ve King of Demons'u yumruklamaya başlıyor. Bu kez diğer taraftan Vileanger geliyor ve Rezar'ı durduruyor ardından karnına bir tekme atıyor ve Musclebuster için kaldırıyor. Seyircilerden yoğun bir reaksiyon oluşuyor. King Of Demons ise Akam'ı Tombstone Piledriver için kaldırıyor. Tombstone Piledriver ve Musclebuster ! The Authors of Pain resmen yıkılıyor. Vileanger&King of Demons aynı anda tuşa gidiyorlar. Hakem hemen sayıyor. 1...2...3 Vileanger&King of Demons ikilisi kazanmayı başarıyorlar. İkili görevlilerden NXT Tag Team şampiyonluklarını alıyorlar ve tauntlarını yapmaya başlıyorlar. Jim Cornette ise onları alkışlıyor. Bu görüntüler ile arka alana dönüyoruz.''

(Bobby Roode arka alanda odasında oldukça düşünceli bir durumda görüntüleniyor. Kameralar yaklaşıyor fakat Bobby Roode kameraları uzaklaştırıyor ve odasının kapısını kapatıyor.)Asuka VS NeslihanEul - Divas Champion Match

''Asuka ringe şampiyonluk ünvanına sahip bir güreşçi sıfatıyla geliyor. Şimdi ise NeslihanEul emin adımlarla ringe geliyor. Kendisi Asuka'nın yenilmezlik serisini bitirmişti ve şimdi tekrar burada. Maç beklenildiğinden kısa sürüyor. NeslihanEul resmen maçı domine ediyor ve Faithbreaker yaparak maçı kazanmayı başarıyor. Maç sonunda kemeriyle poz veriyor ve oldukça büyük bir sevinç yaşıyor. ''

(The Lone Man ve Windham Lawrence Rotunda arasında gerçekleşecek olan mücadelenin promosunu izliyoruz.)Kerem Kılınç&BeckyFan Vs Tyler Bate&Pete Dunne w/Hulk Hogan - Tag Team Match

''Gerçekten her haliyle harika bir maç izliyoruz. Kerem Kılınç&BeckyFan seyircilerden oldukça büyük bir reaksiyon alıyorlar. Önceki şovlardan sonra seyirciler bu ikiliyi daha çok sevmeye başladılar. Şimdi Tyler Bate ringin dışında BeckyFan'ı yumruklamaya başlıyor ve bir süre hırpalıyor. Ardından onu kaldırıyor ve kafasını spiker masasına vuruyor. Tyler Bate arkasını döneceği sırada Kerem Kılınç koşarak Spear yapıyor. Şimdi ise BeckyFan'ın durumuna bakıyor derken Pete Dunne koşarak geliyor, Hulk Hogan birden Kerem Kılınç, BeckyFan ikilisini itiyor ve Pete dunne bu ikiliye clothesline geçiriyor. Hulk Hogan pis pis gülüyor. Şimdi Pete Dunne ringin dışında Kerem Kılınç'a Single Leg Boston Crab bağlıyor. Bir süre sonra bırakıyor ve diğer tarafta Tyler Bate kendine geliyor ve ayağa kalkıyor. Şimdi BeckyFan'ın karnını tekmelemeye başlıyor ve ardından Becky Fan'ı oturur bir vaziyete sokuyor. Pete Dunne koşarak Pump kick yapıyor. Şimdi ikili BeckyFan'ı kaldırıyorlar ve ringe sokuyorlar. Tyler Bate ringin köşesinde BeckyFan'ın suratına bastırmaya başlıyor hakem sayıyor bir süre sonra Tyler Bate bırakıyor ve Pete Dunne'ye tag veriyor. Pete Dunne ringe giriyor ve BeckyFan'a Drop Dead! Tuşa gidiyor. 1...2...3

Pete Dunne&Tyler Bate ikilisi kazanmayı başarıyorlar. Seyircilerden yoğun bir yuhalama reaksiyonu oluşuyor. Şimdi Hulk Hogan ringe giriyor ve Pete Dunne&Tyler Bate ikilisinin ellerini havaya kaldırıyor. Seyircilerden daha fazla yuhalamalar oluşuyor. Şimdi Hulk Hogan Pete Dunne'ye bir şeyler söylüyor. Pete Dunne ringin dışına çıkıyor ve ringin artından bir sandalye alıp ringe atıyor. Ardından bir masa çıkarıyor ve ringe sokup kendiside ringe giriyor. Şimdi Tyler Bate masayı kuruyor ve Hulk Hogan Beckyfan'ın saçlarından tutup kaldırıyor ve masaya yatırıyor. O sırada Kerem Kılınç hızla ringe giriyor ve Hulk Hogan'ı yumruklamaya başlıyor. Tyler Bate ona bir yumruk atıyor ardından Pete Dunne kaldırıyor ve Drop Dead! Bu gerçekten acımasızca. Şimdi Tyler Bate bir masa daha çıkarıyor ve ringe sokuyor. Ardından BeckyFan'ı masaya yatırıyor. Şimdi ringin köşesine yöneliyorlar derken...

Etraf karalıyor.
duyuluyor. Şimdi girişte Jeff Anderson görünüyor. Seyircilerden inanılmaz bir reaksiyon oluşuyor. Jeff Anderson'ın elinde bir kendo stick var ve şimdi koşarak ringe giriyor. Tyler Bate onu karşılıyor fakat Jeff Anderson, Kendo Stick'i onun karnına geçiriyor ardından Pete Dunne'nin sırtına vuruyor ve defalarca tekrar ediyor. Şimdi Tyler Bate tekrar ayaklanmaya çalışıyor fakat Jeff Anderson yakalıyor ve Future Shock Butterfly DDT ! Jeff Anderson şimdi Hulk Hogan ile karşı karşıya geliyor. Hulk Hogan geri geri giderken Kerem Kılınç geliyor ve bir Superkick geçiriyor ardından Jeff Anderson yakalıyor ve bir daha Future Shock Butterfly DDT ! Şimdi Jeff Anderson seyircilere karşı tauntunu yapıyor. Adeta Hulk Hogan'ın tayfasını yok etti. BeckyFan ve Kerem Kılınç yerdeki Hulk Hogan'a bakıyorlar. Şimdi BeckyFan sinirli bir şekilde Hulk Hogan'a yöneliyor ve ardından Chokeslam yapıyor. Şimdi ise ikili Jeff Anderson ile tokalaşıyorlar.

The Lone Man VS Windham Lawrence Rotunda - Street Fight Match

''Maçta daha önce görmediğimiz derecede sertlik ve kan görüyoruz. Maçın ortalarına doğru arenanın dışarısındayız. The Lone Man, Windham Lawrence Rotunda'nın suratını asfalt'a sürtüyor. Windham Lawrence Rotunda acı içinde bağırmaya başlıyor şimdi The Lone Man onu kaldırıyor ve kafasını bir dükkanın camına vuruyor. Bunun defalarca tekrarlıyor ve cam kırılıyor şimdi Windham Lawrence Rotunda'yı kaldırıyor ve Suplex Backbreaker heme tuşa gidiyor. 1...2.. fakat Windham Lawrence Rotunda atmayı başarıyor. The Lone Man son derece sinirli bir vaziyette Windham Lawrence Rotunda'yı kaldıyor ve karnına bir tekme atıyor ardından onu arabanın üzerine doğru fırlatıyor ve Windham Lawrence Rotunda sırt üstü arabaya çarpıyor. Şimdi rahat tavırlar ile tekrar Windham Lawrence Rotunda'yı kaldırıyor fakat bu sırada Roll-Up geliyor. Hakem hemen sayıyor. 1...2. fakat The Lone Man son bir hamle ile atmayı başarıyor.

Şimdi Windham Lawrence Rotunda sallanarakta olsa ayaklanmayı başarıyor ve The Lone Man'ı yumruklamaya başlıyor. The Lone Man karşılık vermeye çalışıyor fakat Windham Lawrence Rotunda eğiliyor ve karnına bir tekme atıp tam asfalta Snap DDT yapıyor. Windham Lawrence Rotunda tuşa gitmek yerine The Lone Man'ı kaldırıyor ve yumruklayarak onu sürüklemeye başlıyor. İkili şimdi bir tır'ın yanına geldiler. Windham Lawrence Rotunda, The Lone Man'ın kafasını tırın kapısına vuruyor ve bunu defalarca tekrarlıyor ardından The Lone Man'a küfürler saydırmaya başlıyor. Windham Lawrence Rotunda etrafına bakıyor ve yerden bir kendo stick alıp The Lone Man'ın sırtına defalarca vuruyor. Kendo Stick kırılıyor. Şimdi The Lone Man'ı kaldırıyor ve omzuna alıyor. The Lone Man dirsek darbeleri ile onun omzundan iniyor ve kaçmaya çalışıyor. Kaçacak yer bulamayınca tırın tepesine tırmanmaya başlıyor. Şimdi Windham Lawrence Rotunda kendine gelip hemen tıra tırmanıyor. The Lone Man tırmanmaması için onu yumruklamaya başlıyor fakat Windham Lawrence Rotunda boğazından tutup onu itiyor.

Şimdi iki isimde tırın tepesindeler. Windham Lawrence Rotunda defalarca The Lone Man'ı yumruklamaya başlıyor aynı şekilde The Lone Man'da onu yumrukluyor ikiside resmen bitkin düşmüş durumdalar. Windham Lawrence Rotunda birden beklenmedik bir anda Superkick geçiriyor. Ardından onu omzuna alıyor ve Go To Sleep yaparak tırın üzerinden aşağı düşmesine sebep oluyor. The Lone Man ölü gibi yatıyor. Şimdi Windham Lawrence Rotunda Elbow Drop şeklinde tırın üzerinden The Lone Man'ın üzerine atlıyor ve başarıyor. Fakat iki isimde resmen ölü gibi yerdeler. Şimdi Windham Lawrence Rotunda zorda olsa kolunu The Lone Man'ın üzerine koyuyor ve hakem hemen saymaya başlıyor. 1...2...3 maç bitiyor. Windham Lawrence Rotunda kazanan isim oluyor.

(NXT Şampiyonluk maçının promosunu izliyoruz.)C.J Ross VS Bobby Roode - NXT Champion Match

'' İkili birbirlerine üstünlük sağlayamıyorlar. Maç karşılıklı hareketler ile geçiyor. İkili birbirlenin kafasını pek çok kez kafese vuruyorlar. Şimdi Bobby Roode, C.J Ross'u iplere gönderiyor fakat C.J Ross iplere tutunuyor ve dengesini sağlıyor. Şimdi kendisi Bobby Roode'un üzerine koşuyor fakat Bobby Roode aniden Dropkick geçiriyor. Şimdi kaldırıyor ve Pay Off! Bobby Roode kafese tırmanmaya başlıyor. Tırmanıyor tam kafesin en üstüne ulaşacağı sırada C.J Ross koşarak geliyor ve Bobby Roode'un ayağından çekiyor. Bobby Roode iki ayağının üzerine düşüyor. Şimdi ise C.J Ross Superkick geçiriyor ve bir süre yerde onu yumruklamaya başlıyor. Şimdi hakemler kafesin kapısını açıyorlar. C.J Ross hemen çıkmak için yöneliyor fakat Bobby Roode onun ayağına yapışıyor. Şimdi Bobby Roode onun ayağından çekiyor ve C.J Ross yere düşüyor. Bobby Roode, C.J Ross'un boynundan yakalıyor ve sert bir biçimde sıkmaya başlıyor. Şimdi iyice yakalıyor ve Crossface bağlıyor. C.J Ross acı içinde kıvranıyor fakat bir süre sonra kurturmayı başarıyor. İki isim şimdi ayakta birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Bu yumruklaşmaya bir kaç saniye devam ediyor. Üstün taraf C.J Ross oluyor şimdi C.J Ross iplerden sekiyor ve bir Clothesline ardından Bobby Roode'u kaldırıyor ve ringin köşesine gönderiyor. Kendisinide koşuyor ve Body Avalanche! Şimdi ise Bobby Roode'u kaldırıyor ve Brainbuster! C.J Ross ayağa kalkmakta zorlanıyor fakat kalkmayı başarıyor şimdi kafesin kapısına yöneliyor.Bağırarak hakemden kafesi açmasını istiyor. Hakem tam kafesi açacağı sırada Bobby Roode geliyor ve C.J Ross'u kendine çevirip DDT yapıyor. Bobby Roode, C.J Ross'u kaldırıyor ve iplere yolluyor derken ikili birbirlerine Clothesline geçiriyorlar şimdi iki isimde yerdeler. Bu Sırada koşarak Jeff Anderson geliyor. Jeff Anderson aynı gecede ikince kez geliyor. Şimdi hakemden anahtarı alıyor ve kafesin kapısını açıyor. C.J Ross'u gelmesini söylüyor. Seyirciler oldukça şaşkın durumdalar. Jeff Anderson onca olanlardan sonra C.J Ross'a yardım ediyor. Şimdi C.J Ross sürüklenerek kafesin kapısına kadar geliyor. Şimdi kafesten çıkmak için kendini sürüklüyor. Yeni bir NXT şampiyonumu geliyor? Derken Jeff Anderson birden kapıyı çarpıyor ve kafesin kapısı C.J Ross'un suratına geliyor. C.J Ross kanlar içerisinde. Jeff Anderson sırıtmaya başlıyor. Bu sırada Bobby Roode ayaklanıyor ve hemen ringin dışına çıkıyor. Bobby Roode kazanıyor. Bobby Roode bu görkemli gecede NXT şampiyonluğunu korumayı başarıyor. Jeff Anderson yerdeki C.J Ross'u seyrediyor ve Bobby Roode ise NXT şampiyonluğunu alıp hemen arka alana dönüyor. Şov bu görüntüler ile son buluyor.

imza

The Lone Man & Aschentef
Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------
Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.Feud İncelemeleri:''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla