Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2017, 22:36   #429
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 29.04.2017-NXT

NXT
29.04.2017 Cumartesi

Pyrolar patlıyor ve tüm ihtişamı ile NXT şovu başlıyor.

Kırmıza halılar serilmiş durumdalar ve tam ringde MatTV logosu var.
Matt Johnson ve Toni Storm ringe geliyorlar.

Matt Johnson: Geçen hafta-(Seyircilerden yuhalamalar yükseliyor Matt duraksıyor) O 2 gereksizi ezdik ve bundan pişman değilim. NXT'nin en yetenekli güreşçisinin,daha doğrusu en büyük çiftine sahipsiniz fakat sizler sadece saygısızca davranıyorsunuz. Otorite bize ayakta kalmayı ve şirket adına en iyisini elde etmeyi bahşettti. O ikili bunları asla anlayamayacak kadar aptallar ve daima ezilmeye mahkum olacaklar. Ben ise odamda Toni Storm'u becereceğim! (Toni Storm sert sert bakıyor) Ahh, özelimize bu insanları sokmamamız gerektiğini biliyorum fakat kimseye yalan söylememeliyiz öyle değil mi hayatım? (Matt Johnson bir süre gülümsüyor.) Ben bu şirketteki varlığımı herkese gösterdim ve hala göstermeye devam edeceğim. Sadece zamanı gelmesini bekleyin işte o zaman her şeyin farkına varmak zorunda kalacaksınız.

Frankie Jason VS Enes Kaya - Sonuçsuz

''Frankie Jason maç boyunca üstün götüren taraf olmayı başarıyor. Enes Kaya geçen şovdaki maçtan sonra özellikle kolunda sık sık acı hissediyor. Frankie Jason 450 Splash yapacağı sırada Enes Kaya çekiliyor ve boşluğa düşüyor. İki isimde bir süre yerden kalkamıyorlar. Şimdi Enes Kaya seyircilerinde desteğiyle ayağa kalmayı başarıyor ve şimdi ringin köşesine çıkıyor. Bu sırada seyircilerin arasında koşarak ETR geliyor ve Enes Kaya'nın ayağından çekerek onu ringin dışına düşürüyor. Hakem maçı bitiriyor. Şimdi ETR, Enes Kaya'nın saçlarından tutup sürüklüyor ve kafasını bariyerlere vuruyor. Ardından bir sandalye alıp sırtına geçiriyor. Enes Kaya acı içinde yerde yatarken reklamlara gidiyoruz.''

MoneyMakerz arenaya giriş yaparken görüntüleniyor. Tam o esnada güvenlik görevlileri geliyor ve ona bu şirketten kovulduğu ve artık alakası kalmadığını anlatmaya çalışıyorlar. MoneyMakerz sinirleniyor ve güvenlik görevlilerine karşı çıkıyor. Güvenlik görevlileri onu uzaklaştırmaya çalışsada o saldırmaya başlıyor. Güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirmeyi başarıyor fakat bu kez ise bazı güreşçiler geliyor. Jeff Anderson, Zack Sabre Jr, TJ Perkins, Kennedy Danger onu yumruklayarak şirketin kapısının önüne atıyorlar.

Rosemary defeated. Angelina Love

''Oldukça kısa süren maçta Rosemary galip gelmeyi başarıyor. Maçın sonunda bir mikrofon alıp NXT Divas Şampiyonu hakkında küçük düşürücü ifadeler kullanıyor. O kemerin ona ait olmadığı söylüyor ve kemer için bir şans istiyor.''

Arka alanda Bobby Roode yürürken görüntüleniyor. Bu gece kemerini kaybettikten sonra ilk kez maça çıkacak.

Bobby Roode defeated. Flash Bovver Ianson

''Bobby Roode beklenildiğinden daha üst düzey bir ring içi performans sergiliyor. Flash Bovver Ianson seyircilerden büyük destek alıyor. Maçın sonlarında FBI Trouble In Paradise deneyeceği sırada Bobby Roode sıyrılıyor ve Glorious DDT! Hemen tuşa gidiyor ve maçı kazanmayı başarıyor. Flash Bovver Ianson maç sonunda ayağa kalkıyor ve seyircilerden yoğun bir destek alıyor. Bobby Roode'a elini uzatıyor ve tokalaşıyorlar.Tam bu esnada Bobby Roode'u kendine çekiyor ve karnına bir diz darbesi vuruyor. Şimdi iplere fırlatıyor ve dönüşünde Trouble In Paradise! Flash Bovver Ianson ringin dışından kemerini ve bir mikrofon alarak konuşmasına başlıyor. ''Sizlere ve sizin gibilere asla ihtiyacım yok! Ben şampiyonluğumu kendi başıma elde ettim ve bunun için kimseye ihtiyacım olmadı. (Yerdeki Roode'u göstererek) Sizler ve arka alandaki herkes tıpki yerde yatan bu adam gibi zavallısınız.'' Arka alana dönüyoruz.''

''Arka alanda The Lone Man röportaj veriyor. Şirketin son zamanlarda onu arka plana attığını fakat kendisinin hala en üst düzeyde performansına sahip olduğunu söylüyor. Hala NXT Hardcore Şampiyonluğu için bir şans elde edebileceğini düşündüğünü söylüyor.''

Johnny Gargano defeated. Tommaso Ciampa

''Gayet zevkli bir maç izliyoruz. Tommaso Ciampa çok sert güreşiyor ve intikam almak için savaşıyor resmen. Maçın sonunda Gargano, Tommaso Ciampa'nın zayıf bir anını yakalıyor ve GargaNO Escape bağlayarak maçı kazanıyor. Tommaso Ciampa oldukça acı çekerken Johnny Gargano sinsice bir gülüş atıyor.''

Egodeth ! Kerem Kılınç ve BECKYFAN dönüyor ! (ultra cheer)

Kerem: 1 hafta yoktuk dediler ki öldü. Söyleyin onlara krallar geri döndü. (CHEER)
BeckyFan: Şu halıyı getirin ! Evet Fişneli Nargileleri de ver ! Al kanka. Evet ladies and gentlemen ! Brothers of Asylum'ın ilk bölümüne hoşgeldiniz ! (elbette yine ultra cheer) Hogan ve kaltak sürüsü yüzünden 1 hafta yoktuk. Biliyorum bu sizin içinde çok zordu. Bu Fişneli Nargile mükemmel dostum ! Neyse devam edelim. Ancak bu ölümlülerin isimlerini oduna kazıdık. Öbür 2 kişiyide az çok tahmin ediyoruz. Ve kazınmış boşluklara pıhtılaşana kadar kan doldurduk. Cehennem ateşi ile odunu kararttık. Aynı ruhlarının kararacağı gibi. İlk kurbanımıza falan karar vereceğimizi söyleyeceğimiz muhabbetler olmayacak. Çünkü biz ne zaman istersek, o zaman öldürürüz. Biz ne zaman, nerede olmak istersek... ORADA OLURUZ. (cheer) Bugünün özel konuğu çok yakından bir dostumuz... EVET DOĞRU DUYDUNUZ ! O BİR PİSİKOPAT, O BİR MANYAK, O UMUTSUZLUK, KORKU, ÖLÜMLE KAFAYI DOLDURMUŞ BİRİ. O WINDHAM LAWRENCE ROTUNDA !

duyuluyor. NXT Hardcore Champion Windham Lawrence Rotunda stagede görünüyor. Oldukça rahat ve umursamaz tavırlar ile ringe geliyor. Ringe girer girmez BeckyFan elini uzatıyor ve Windham Lawrence Rotunda bir süre düşünüyor ardından elini uzatıp tokalaşıyor.

BeckyFan: (Fişne Suyundan bir yudum içerek) İşte bu adamım. Hadi ama tüm bu seyirciler bizi özlemiş durumdalar asık suratlarınızı bir kenara atın ve gülmeye başlayın. Senin bunu başaracağını biliyordum. Sen gerçekten şampiyon olmak için doğmuş bir adamsın fakat ileride umarım banada bir şans verirsin değil mi? (gülüyor)
Windham Lawrence Rotunda: Komik değilsin.

BeckyFan: Kimseye öbür 2 maskeli adam kendini ifşa edene kadar güvenemiyorum. Kerem dışında. Çünkü Kerem'de benim gibi saldırıya uğradı. Kerem nasıl kendi kendine saldıracak ? Evet. Bence de saçma olurdu. Ve elbette Windham Lawrence Rotunda'yada güveniyorum. Senin testislerinin toplamı onların adamlığından daha büyük dostum.

Windham Lawrence Rotunda: Sanırım bu doğru olabilir.

Sana gelecek olursak Hogan... Sen bir şerefsiz korkağın tekisin ! Hatta öyle korkuyorsun ki bizi kovmaya cesaret edemiyorsun. Sen ve paralı köpeklerinin ağızına sıçacağız ! Sağlık durumum kötü olmasaydı şu an senin mezarını hazırlar ve seni öldürüp mezarının üstüne köpeğim Ruhsuz'un bokunu bıraktırırdım. Şimdi buradan kaybol yoksa seni paramparça edeceğiz kıç kafalı !
Hulk Hogan ve maskeli bir adam stagede görünüyorlar. Maskeli adam maskesini çıkartıyor ve bu isim Matt Riddle! Seyircilerden karışık bir reaksiyon oluşuyor.

BeckyFan: Hadi ama bu oldukça komik. Tek başına bir yere gelemeyecek kadar korkak olman beni gerçekten üzüyor. Se.. (Hulk Hogan onu bölüyor.)

Hulk Hogan: Hala işin ciddiyetini kavrayamacak kadar aptalsın BeckyFan. Tüm bu şirketin düzenini bozmak için mücadele ediyorsun. Burada herkes kendi ipini kendi çekiyor. Burada gerçek bir Otorite var ve otoriteye güvenirsen kendi şansını elde edersin. Korkusuz olduğunumu düşünüyorsun? veya gerçek anlamda cesurluk yaptığını falan hissediyorsun sanırım. (Hulk Hogan gülümsüyor) Sana saldıran son kişi ve aynı zamanda gerçeklerin farkına varan bir diğer kişiyi öğrenmek ister misin? (Hulk Hogan eliyle ringin işaret ediyor ve onaylama işareti yapıyor.

BeckyFan arkasını döner dönmez Windham Lawrence Rotunda kemeri kafasına yapıştırıyor. BeckyFan yere yığılıyor seyircilerden yoğun bir yuhalama reaksiyonu oluşuyor. Hulk Hogan konuşuyor. ''Ben daima kazanırım BeckyFan.'' BeckyFan kafasını tutarak ayağa kalkmaya çalışıyor fakat sersemleyerek tekrar dizlerinin üstüne düşüyor. Kerem Kılınç resmen hareketsiz kalıyor ve olanları umursamıyor. BeckyFan, Kerem Kılınç'a bakıyor bu sırada Windham Lawrence Rotunda onu kaldırıyor ve Kerem Kılınç'ın önüne getiriyor. BeckyFan ''ne yapıyorsun?'' Tarzı kafasını sallıyor. Kerem Kılınç, Hulk Hogan'a bakıyor ve Hulk Hogan kafasını sallıyor. Şimdi BeckyFan'ın boğazından tutuyor ve Chokeslam! Kerem Kılınç ringden iniyor ve hızlı adımlar ile arka alanın yolunu tutuyor. Stagede Hulk Hogan ile tokalaşıyorlar ve Hulk Hogan, Kerem Kılınç'ın elini havaya kaldırıyor. Şov bu görüntüler ile sona eriyor.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla