Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2017, 23:30   #639
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1237
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 09.05.2017 - NXT

NXT
09.05.2017 SALI

''Şovun başında arka alanda bir odadayız. Hulk Hogan masanın başında oturmuş bir durumda ve etrafında bazı isimler var. Bir ara bağırışmalar yükseliyor ve Hulk Hogan masaya sert bir biçimde vuruyor. Daha sonra C.J Ross ayaklanıp Matt Johnson'a hakaret ediyor. Matt Johnson birden C.J Ross'a bir tokat atıyor. C.J Ross ise ona bir yumruk geçiriyor fakat daha sonra ikili Vileanger&KingOfDemons ikilisi sakinleştiriyor. Hulk Hogan iki isimide azarlamaya başlıyor ve bunu otoriteye bir saygısızlık olarak gördüğünü söylüyor. Matt Johnson Hulk Hogan'a ''Sen benim testislerimi yala!'' diyor ve kapıyı çarpıp odadan çıkıyor. Windham Lawrence Rotunda oturduğu yerden sadece sırıtarak olanları izliyor. C.J Ross, Hulk Hogan yanlış adamı bize dahil ettin tarzı bir şeyler söylüyor. Hulk Hogan ise onun cezalandırılacağını söylüyor.''

Frankie Jason defeated. Jack Callagher, TJ Perkins

''Gecenin açılış maçı oldukça sakin ve dengeli geçiyor. Frankie Jason seyirciler ile arasından iyi bir bağ yakalamayı başarıyor. Maçın sonlarına doğru TJ Perkins üstün gibi görünsede Frakie Jason ona Superkick vuruyor ve ardından ringin köşesine çıkıp 450 Splash yapıyor. Hemen tuşa gidip maçı kazanmayı başarıyor.''

''Geçen şovda yaşananlar hakkında kısa bir özet izliyoruz. Enes Kaya ve ETR arasında yaşananlar ekrana geliyor. İki isim bu şovda bulunmayacaklar fakat İkili arasından NXT Takeover şovunda Casket match ayarlandığı açıklanıyor.''

(Matt Johnson sinirli bir şekilde ringe geliyor. Görevliden bir mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor.)

Matt Johnson: Geçen şov yenildim,ancak bazı kişiler yüzünden yenildim.Bunlardan ikisi Niksiz yani NothingMan ve sevgilisi namı diyar NXT kaltağı Toni Storm.Diğeri ise Hulk Hogan.(Karışık bir reaksiyon oluşuyor. Daha sonra ''Asshole'' chantleri) Evet neden şaşırdınız o bana adaylık maçımda yardım etmedi ve geçen maçta da yardım etmedi.O bana saygı göstermiyor o sadece kendini düşünüyor ve kendi istekleri için benim gibi gençlerin önünü kapatıyor.(You Suck devam ediyor.)Evet sizlerde berbatsınız hepiniz berbatsınız ve birer o****udan başka bir şey değilsiniz.ayrıca o****u demişken Toni Storm'dan da bahsetmeliyim.Geçen hafta zengin züppeyi öptü ve ben Spear ile maçı kazandım ancak herkes onun sayesinde kazandığımı düşünüyor ama bu yalan!Bu hafta da onun yüzünden maçı kaybettim peki neden hanımefendiyi odam kovduğum için,neden kovdum peki niye kimse sormuyor?Çünkü o beni kaybetti ve benim gibi muhteşem olmayan birine gitti.(O arada Thank You NothingMan chantleri var.)Evet teşekkür ederim sana da çünkü Toni'yi geri aldın.Artık kimseye güvenmeyeceğim ve benim bir dostum bile yok.Dost bildiklerimin hepsi kemer aşkında ve diğerine yardım etmiyor,hele de CJ Ross.O ben kemer maçındayken kemeri alacağım diyordu.Neyse hepiniz bu gece kemere yeniden aday olacağımı ama bu sefer kimse karışmaz ise maçı alacağımı görecek... Derken...

''PATRIOT ! '' The Lone Man stagede görünüyor. Bir süre stagede duruyor ve kollarını iki yana açıyor. Bir süre sonra Paul Heyman stagede görünüyor. Seyircilerden yoğun bir ''Cheer'' reaksiyonu oluşuyor. Paul Heyman NXT'ye adımını atıyor.İkili ringe doğru ilerliyorlar.

Paul Heyman: ''Bayanlar ve baylar, benim adım Paul Heyman ve ben bu gece şirkette bulunan en büyük yıkıcı gücü tanıtmaktan gurur duyuyorum. Karşımızda duran bu adam uzun süredir korkak bir şekilde davranmayı tercih ediyor. Eğer saniyelerin su gibi aktığını düşünecek olursan elinden geleni yapman için fazla vaktin yok. The Lone Man bu şirkete uzun süredir emek veren bir isim fakat şirket ona ne veriyor? Kocaman bir hiç! Bu adam şiddetle besleniyor, bu adam kavgada zevk oluyor. Sen konforsuz arka odanda divaları becermek ile meşgul olurken bu adam bir şans almak için savaşıyor. Seninle herhangi bir sorunumuz yok Johnson. Sen gerçekten çok usta bir adamsın. Hulk Hogan'ın veya C.J Ross'un penisini yalamak konusunda gerçekten çok iyisin. (Matt Johnson konuşacakken) Hey, dur bir dakika. Bu konuda gerçekten seni destekliyorum. Çünkü sen bu alanda şuanki NXT Şampiyonumuz kadar ustasın. Kavga etmek istiyorsanız eğer burada size çok uygun bir kişi var. Bu endüstrinin kabuklarını sökmek istediğinizde avcunuza gelen tek şey başarıdır ! Bu endüstrinin tarihini etkilemek istiyorsanız eğer ne kadar başarılı olabileceğinizi göstermeniz gerekmektedir. Bayanlar ve baylar, Şuana kadar Bay Hulk Hogan'ın yüzünden pek çok saçma ve boktan olay ile karşı karşıya kaldık. Fakat hemen şuanda Tahtın yeni ve yere yıkılmaz yeni kralına bakıyorsunuz! Ve siz Bay Matt Johnson. Siz sadece bir zavallısınız.''

''The Lone Man birden geriliyor ve Matt Johnson'a Sweet Chin Music geçiriyor! The Lone Man şimdi ringin dışına çıkıyor ve ringin altından bir sandalye çıkarıyor. Matt Johnson kalkıyor derken The Lone Man sandalyeyi Matt Johnson'ın kafasına geçiriyor. Şimdi ise sandalyeyi yerdeki Matt Johnson'ın üzerine koyup ringin köşesine çıkıyor ve tam sandalyenin üzerine Frog Splash! Matt Johnson adeta bayılacak derecede acı çekiyor. Paul Heyman gülmeye başlıyor ve ardından The Lone Man'ın elini havaya kaldırıyor. Reklamlara gidiyoruz.''

Aleister Black defeated. Wade Byron

''Yaklaşık 4 dakika süren bir maç izliyoruz. Aleister Black maçtaki üstünlüğünü maç sonuna kadar bırakmıyor. Spinning Heel Kick yaparak maçı kazanmayı başarıyor.

''Backstagede C.J Ross çalışırken görüntüleniyor. Kameraları farkettiğinde konuşmaya başlıyor. Bu gece hak ettiğini elde edeceğini ve tüm bu federasyon adına en prestiji ünvan sahibi olacağını söylüyor. FBI hakkında küçük düşürücü cümleler kullanıyor ve sadece boş laflar edip, kemeri lekelediği hakkında konuşuyor. Şirketi bu isimden kurtalacağını söylüyor.

Rosemary&Asuka defeated. NeslihanEul&Angelina Love

''Maç ortasında NeslihanEul ve Angelina Love ikilisi anlaşmazlık yaşıyorlar ve tartışmaya başlıyorlar. Angelina Love, NeslihanEul'u itiyor ve tam o sırada Asuka Spin kick yapıyor. Daha sonra Rosemary'e tag veriyor ve Rosemary Skyward Suplex yaparak tuşa gidiyor. 1...2...3! NXT Divas Şampiyonu 2 haftada arkaya arkaya ağır yenilgiler alıyor.Reklamlara gidiyoruz.''

(Arka Alanda NXT Şampiyonu FBI var ve konuşmaya başlıyor.)

FBI: Hogan...Hogan....Hogan. Hayatındaki en büyük hatayı yaptın demeyeceğim sana çünkü en büyük hatan kendini korumak için 6 tane moronu tutman olmuştu, bu ikincisi. Her zaman dedim. Omzumdaki zerre umrumda değil, istersen yanındaki 6 moron silahşöre yada herhangi birine ver ünvanımı, kendimi bir kemer parçası ile değerlendirecek kadar gerizekalı değilim ve asla da olmayacağım, bunu zaten bütün roster biliyor. Benden birinin bu kemeri alması da benden iyi olduğunu değil o anlık dikkatsizliğimi yakaladığını gösterir. Herneyse, ben yalnız bir kurt'um. Ana rosterdaki kendine kurt diyen Corbin gerizekalısı gibi değil tamamen eşsiz biriyim, benim tahtıma mı oturacaksınız, dikkat edinde ben ordayken oturmayın. USE IT!

BeckyFan defeated Kennedy Danger - NXT Hardcore Champion Match

''Maç başlar başlamaz Kennedy Danger adeta tüm gücüyle BeckyFan'ı yumruklamaya başlıyor. Onu ringin köşesine kadar getiriyor ve biraz gerilip üzerine koşuyor. Tam o esnada BeckyFan, Kennedy Danger'ı boğazından yakalıyor ve Chokeslam vuruyor. Hemen tuşa gidiyor. 1...2...3! Maç adeta başlamadan bitiyor. Bu Kennedy Danger için gerçekten büyük bir hayal kırıklığı olsa gerek. BeckyFan kemerini alıyor ve sevinç gösterileri yapmaya başlıyor derken Kerem Kılınç stagede görünüyor. Arkasında ise Vileanger ve King Of Demons ikilisi var. Şimdi üç isim ringe doğru ilerlemeye başlıyorlarlar derken. Roderick Strong ve Adam White seyircilerin arasından atlayıp ringe giriyorlar ve BeckyFan'ın yanına geçiyorlar. Kerem Kılınç, Vileanger ve King Of Demons adeta ürpeliyorlar ve geri geri adım atıyorlar fakat bu esnada tam stagede Hulk Hogan görünüyor ve onlara ringe gitmeleri konusunda emir veriyorlar. Şimdi 3 isim Hulk Hogan'a karşı çıkamayıp koşarak ringe giriyorlar. Adam White birden Vileanger'ı yere yatırıyor ve yumruklamaya başlıyor diğer tarafta ise King of Demons, Roderick Strong'u chokeslam için yakalıyor. Kaldırıyor fakat Roderick Strong arkasına düşüyor ve ardından Roundhouse Kick vuruyor. King of Demons bu darbenin üstüne geri geri gidiyor fakat yıkılmıyor şimdi Roderick Strong üzerine koşuyor ve onu köşede yumruklamaya başlıyor. Ringin tam ortasında Kerem Kılınç ve BeckyFan ikilisi yüz yüze geliyorlar. BeckyFan ''Neden?'' diyor. Tam o esnada Kerem Kılınç, BeckyFan'ın testislerine tekme atıyor. BeckyFan diz üstü yere düşüyor ve Kerem Kılınç onu boynundan tutup kaldırıyor. ''Özür dilerim.'' diyor ve ardından Rock Bottom. Kerem Kılınç hemen ringden iniyor ve diğer iki isimde kendini zorda olsa ringden atıyorlar. BeckyFan yerde yatarken Adam White ve Roderick Strong ona yardım etmeye çalışıyorlar. Kerem Kılınç elini kaldırıyor ve bu görüntüler ile arka alana gidiyoruz.''

''Matt Johnson arka alanda sağlık görevlileri tarafından tedavi ediliyor. Doktorlar bu gece maça çıkmasının imkansız olduğunu söylüyorlar. Aksi takdirde büyük bir sakatlık riski yaşayabilirmiş hatta bu son maçı bile olabilirmiş. Matt Johnson doktorların dediğini umruna takmıyor ve oradan ayrılıyor. ''

Windham Lawrence Rotunda defeated. C.J Ross, Matt Johnson, Prof.Pacman - NXT Champion adaylık maçı

Maç oldukça heyecan dolu ve sert geçiyor. Matt Johnson maçın ortalarında C.J Ross'tan çok sert bir Brainbuster yiyor fakat tuş olmaktan kurturmayı başarıyor. Buna rağmen yerden uzun bir süre kalkamıyor. Prof.Pacman şimdi C.J Ross'u yakalıyor ve iplere gönderiyor. C.J Ross dönüşünde bir Dropkick geçiriyor ve Prof.Pacman afallıyor. Hemen ayağa kalkıyor bu kez ise C.J Ross'tan bir clothesline geliyor ve arkasından elbow drop. C.J Ross taunt yapıyor fakat seyircilerden yoğun bir yuhalama reaksiyonu alıyor. Şimdi ringin köşesine çıkıyor ve 630 Senton yapacağı sırada Windham Lawrence Rotunda ringe giriyor ve onu omuzluyor ardından Go To Sleep! Bu gerçekten inanılmaz bir andı. Hemen tuşa gideceği sırada Matt Johnson onu ayağından ringin dışına çekiyor ve ringin dışında yumruklamaya başlıyor derken Windham Lawrence Rotunda birden onun karnına bir diz darbesi vuruyor ve ardından dirseği ile sarılı olan sırtına vuruyor. Şimdi onu kaldırıyor ve spiker masasına kafasını vuruyor. Windham Lawrence Rotunda küfürler savuruyor. Ardından masayı dağıtıyor ve bir kez daha Matt Johnson'ın kafasını masaya vuruyor. Şimdi ringe sokuyormuş gibi götürüyor fakat çevirip Matt Johnson'ı spiker masasına fırlatıyor. Windham Lawrence Rotunda şimdi ringe giriliyor fakat tam o esnada Prof.Pacman roll-up yapıyor. 1...2.. fakat son anda Windham Lawrence Rotunda atmayı başarıyor. Prof.Pacman hemen ayağa kalkıyor aynı şekilde Windham Lawrence Rotunda'da öyle. Prof.Pacman birden bir yumruk geçiriyor fakat Windham Lawrence Rotunda Roundhouse Kick vuruyor ve Prof.Pacman tek dizinin üzerine düşüyor. Ardından üzerine koşuyor ve Running Knee. Prof.Pacman yere yığılıyor. Windham Lawrence Rotunda şimdi tuşa gidiyor. 1...2.. hayır C.J Ross geliyor ve bozuyor. Şimdi C.J Ross onu kaldırıyor ve suplex için kaldırıyor fakat Windham Lawrence Rotunda düz düşüyor ve C.J Ross'u kavrayıp sırtına alıyor. Şimdi ise Go To Sleep! Hemen tuşa gidiyor. 1...2...3! Maç bitiyor. Windham Lawrence Rotunda NXT şampiyonluğu için aday olmayı başarıyor. Maç sonunda büyük bir sevinç yaşıyor ve sevinç gösterileri gerçekleştiriyor. Şov bu görüntüler ile son buluyor.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla