Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2017, 22:36   #663
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.062
Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 10.05.2017 - Smackdown

Smackdown
10.05.2017 Çarşamba


The Kings Of Wrestling&Christian defeated. Edge&Zack Ryder&Curt Hawkins

''Gecenin açılışı harika bir maç ile yapılıyor. Maçın sonlarına doğru Chris Hero ve Edge ringdeler. Chris Hero, Edge'e defalarca diz darbesi vuruyor ardından kaldırıyor ve body slam yapıyor. Chris Hero ringin köşesine geçiyor ve Edge'in kalkmasını bekliyor. Edge kalkıyor ve Chris Hero üzerine koşuyor fakat Edge eğiliyor ve koşarak iplerden sekiyor. Dönüşünde ise Spear! Edge tuşa gidiyor fakat Christian ringe girerek bozuyor. Diğer tarafta ise Curt Hawkins ringe giriyor ve Christian'ın üzerine koşuyor tam o esnada Christian onu yakalıyor ve ardından çevirip Killswitch Christian tam kalktığı esnada Zack Ryder geliyor ve Rough Rider! Şimdi Cesaro ringe dalıyor ve Zack Ryder'ı kendine çevirip Gotch-Style Neutralizer yapıyor. Adeta finisher şovu izliyoruz. Şimdi Cesaro tauntunu yapıyor ve gülmeye başlıyor derken Edge koşarak geliyor ve Spear! Edge tam ayağa kalkacağı esnada Chris Hero geliyor ve Death Blow! Bu iş burada biter. Chris Hero tuşa gidiyor. 1...2...3! The Kings Of Wrestling&Christian kazanmayı başarıyor.Reklamlara gidiyoruz.(The Mount Of Rushmore arabada görünüyorlar. Kevin Steen arabayı kullanıyor. Tam yanında Adam Cole var ve arka koltukta Matt Jackson&Nick Jackson ikilisi var.)

Kevin Steen: Bu si*tiğimin arabası daha hızlı gitmiyor mu? Çekil önümdem ****** çocuğu! (Kornaya basıyor.)

Adam Cole: Bundan nefret ediyorum. Biraz sakin olamaz mısın?

Kevin Steen: Ağlak bir g*t gibi davranmayı kes. Şirketin en büyük kemerlerine sahip olan, en prestijli şampiyonlarız ve hala bu külüstür ile arenaya gitmeye çalışıyoruz.

Nick Jackson: Haklı.

Matt Jackson: Aynen öyle.

Kevin Steen: Bize her zaman bu muameleyi yapıyorlar. Fakat biz o lanet şirketi her zaman olduğu gibi en üst seviyeye taşıyoruz. Bizler gerçek şampiyonlarız. Biz profosyonel güreşin Mount Rushmore'yuz !

Adam Cole: Mount Rushmore? (Bir gülüş atıyor ardından kamerayı kapatıyor.)Jay Lethal defeated. Jimmy Havoc

''Jay Lethal ringe geldiği esnada Jimmy Havoc arkasından saldırıyor ve birden onu bariyelere fırlatıyor. Ardından bir süre yumruklayıp onu ringe kadar sürüklüyor. Şimdi kafasını çelik merdivenlere vuruyor ve ardından ringe sokuyor. Hakem Jay Lethal'ı kontrol ediyor, Jimmy Havoc ise köşesine geçiyor ve maç başlıyor. Jimmy Havoc saldırısının üstüne maçıda üstün götürüyor. Sonlara doğru Jay Lethal'ı kaldırıyor ve iplere yolluyor fakat Jay Lethal takla ile iplerden sekip Handspring Elbow yapıyor. Şimdi Jimmy Havoc hemen kalkmaya çalışıyor. Tam o esnada Jay Lethal onu yakalıyor ve Lethal Injection! Tuşa gidiyor. 1...2...3! Jay Lethal kazanmayı başarıyor.Arka alana gidiyoruz.''

(AJ Lee arka alanda ve röportaj veriyor. Extreme Rules şovunda ona ait olan kemeri elde edeceğini söylüyor. Bu şirketteki atmosferi çok sevdiğini ve bu atmosfere layık bir şampiyon olmak için mücadele vereceğini söylüyor.)Charlotte Flair defeated. Jade

Maçın öncesinde Charlotte Flair kemeri ile gövde gösterisi yapıyor ve bir mikrofon alıp promo kesiyor. 5 dakika süren bir maç izliyoruz. Charlotte Flair maçı üstün götürüyor ve sonlara doğru Figure Eight Leglock bağlıyor. Jade dayanmaya çalışıyor ve iplere uzanmaya çalışıyor. Bir süre daha dayanıyor fakat sonunda pes ediyor ve Charlotte Flair kazanmayı başarıyor.

(AJ Styles arka alanda yürürken görüntüleniyor. Bu sırada The Lone Man koşarak geliyor ve ona saldırmaya başlıyor. Arenada seyircilerden yoğun bir reaksiyon oluşuyor. NXT güreşçisi, Smackdown'a ayak basıyor. AJ Styles yavaş yavaş kalkmaya başlıyor derken The Lone Man Sweet Chin Music yapıştırıyor. AJ Styles yerden kalkamıyor. Şimdi kameralar yana çevriliyor ve Paul Heyman görünüyor. Paul Heyman sırıtmaya başlıyor ve ardından The Lone Man'ın sırtını sıvazlıyor. Bu görüntüler ile ringe dönüyoruz.)Kevin Steen defeated. Cm Punk - No Disqualification Match

''Maç oldukça hızlı ve güzel geçiyor. İki isimde birbirine çok uyumlu güreşiyor ve maçın temposunu düşürmüyor. Şimdi Kevin Steen ve Cm Punk ringin dışındalar. Cm Punk, Kevin Steen'i çelik merdivenlere fırlatıyor. Kevin Steen sırtını çarpıyor ardından Cm Punk onu merdivene yatırıyor ve kendi aprona zıplıyor. Kevin Steen'ın tam kafasına diziyle zıplayacağı sırada Kevin Steen çekiliyor ve Cm Punk dizini çelik merdivene çarpıyor ardından acı içinde yere yığılıyor. Kevin Steen derin bir nefes alıyor ardından çelik merdiveni kavrayıp kaldırıyor. CM Punk tam kalkacağı sırada Kevin Steen üzerine koşuyor ve merdiveni suratına yapıştırıyor. CM Punk yere yığılıyor. Kevin Steen onu saçlarından tutup kaldırıyor ve ringe sokuyor. Şimdi ringin altından bir kendo stick alıyor ve kendiside ringe giriyor.Kevin Steen kendo stick ile CM Punk'ın boğazını sıkmaya başlıyor. Bir süre devam ediyor ardından bırakıyor ve CM Punk'ı Package Piledriver için kaldırmaya çalışıyor. Kaldırmayı deniyor fakat başaramıyor. CM Punk birden ayaklarının üzerinde duruyor ve ardından Roundhouse Kick geçiriyor. Kevin Steen iplere doğru düşüyor fakat iki eliyle iplere tutunarak ayakta kalmayı başarıyor. Şimdi iplerdeki Kevin Steen'a High Kick vuruyor ve ardından kolundan tutup kendine çekiyor ve clothesline yapıştırıyor. Şimdi yerdeki Kevin Steen'a Anaconda Vice bağlıyor. Kevin Steen bağırmaya başlıyor ve pes etmemek için çabalıyor. Elini kaldırıyor ve tam pes edeceği esnada arena karalıyor.


''Kameralar tekrar açıldığında Adam Cole ve Young Bucks ringdeler. Seyircilerden inanılmaz bir reaksiyon alıyor. CM Punk ayakta üç isme bakıyor. Adam Cole birden sırıtmaya başlıyor ve ''Suck My Di*k'' diyor. Ardından Matt ile Nick, Cm Punk'a Double Superkick yapıştırıyorlar. Kevin Steen sürünerek tuşa gidiyor. 1...2...3! Kevin Steen kazanmayı başarıyor. Maç bitiyor fakat bu onlar için sadece bir başlangıç gibi. The Mount Of Rushmore üyeleri yerdeki Cm Punk'ı tekmelemeye başlıyorlar. Tam o sırada!


Seth Rollins, Dean Ambrose ve Roman Reigns koşarak ringe dalıyorlar. Üç isimde ringe dalıyor fakat The Mount Of Rushmore üyeleri hemen ringin altından kaçıyorlar ve seyircilerin arasına karışıyorlar. Dean Ambrose iplere çıkıyor ve ringe gelmeleri konusunda bağırıyor. Şimdi CM Punk'ın durumuna bakıyorlar ve ona yardımcı oluyorlar. Kameralar Kevin Steen'i zoomluyor. Kevin Steen ringdeki isimlere orta parmağını gösteriyor ve şov bu görüntüler ile son buluyor.


EXTREME RULES
AJ Styles VS Sami Zayn - Falls Count Anywhere Match
Charlotte VS Paige VS AJ Lee - Divas Champion Match
Adam Cole VS Seth Rollins - Intercontinental Champion
Young Bucks VS The Kings Of Wrestling VS The Shield(Dean/Roman) Smackdown Tag Team Champion
Edge VS Christian VS Jimmy Havoc VS Jay Lethal WWE Champion Contender Match
Kevin Steen VS Cm Punk - WWE Champion Match
imza

The Lone Man & Aschentef
Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------
Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.Feud İncelemeleri:''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla