Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2017, 01:34   #868
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 29.05.2017 - RAW

RAW
29.05.2017 PAZAR

The Wolves vs The Revival

''Geçen açılış maçında harika bir maç izliyoruz. 4 dakika süren maçın sonucunda The Revival ikilisi Eddie Edwars'a Shatter Machine yaparak maçı kazanıyorlar. Maçın sonunda ikili Eddie Edwars ve Davey Richards ile tokalaşıyorlar ve seyircilerden büyük bir cheer reaksiyonu alıyorlar.''

(Bir sonraki RAW şovunda Universal Champion Brock Lesnar'ın bulunacağı resmi olarak duyuruluyor. Ayrıca şampiyon, Shawn Michaels ile yüzleşecek.)

Matt Johnson ringe geliyor ve hemen konuşmaya başlıyor.

Matt Johnson: Geçen hafta bu ringe geldiğimde geçmişimden bahsetmiştim,ama babamın ben 10 yaşındayken öldüğünü söylememiştim.Herkes küçükken bisiklet sürerken ben onların arkasından koşardım ve bir gün mahallenin en iri çocuğu bana hey p*ç nasılsın dedi ve ben sinirlenip üzerine atladım.Herkes bu veled bu çocuğu nasıl dövüyor dedi ama ben sinirleniştim kavganın sonucu şuydu;Matt Johnson,Eric'i dövdü.O gün WWE'ye daha çok bağlandım ve o yılki Wrestlemania'ya gitmiştim.O zamanlar 14 yaşındaydım ve o gün ME'de Batista vs Triple H maçı vardı.O maçta Batista'ya hayran kalmıştım,neyse yıllar geçmişti 2010 yılında WWE'ye geldim.(Seyirciler şaşırır.)FCW'de 1 maça çıkmıştım sonra bir daha maça çıkmadım.Ama başka federasyonlarda güreştim en sonunda da buraya geri döndüm.Benim hikayem bu ben Matt Johnson'ım.(Yoğun bir Cheer var.)Buraya geldiğimde NXT'de geçmişimi unutmuş gibiydim,ama artık unutmayacağım.Geçen şovda da o salaklar ordusu gelip maçımı böldü zaten yorgundum bir de onlar saldırınca bitkin düştüm.Ama pes etmeyeceğim bundan sonra her şey değişecek.Bir şeyi elde edeceksen always fight. (Tam bu esnada)

Shinsuke Nakamura stagede görünüyor. Seyircilerden yoğun bir destek almayı başarıyor ve tauntlarını yaparak ringe doğru ilerlemeye başlıyor.

Matt Johnson vs Shinsuke Nakamura

'' İkili oldukça harika bir maç çıkartıyorlar. Maçın sonlarına doğru Shinsuke Nakamura üstünlüğü ele alıyor ve Kinshasa için taunt yapıyor. Tam Kinshasa yapacağı sırada Matt Johnson eğiliyor ve kurturmayı başarıyor. Ardından Shinsuke Nakamura'nın karnına bir diz darbesi vuruyor ardından ise diziyle suratına vuruyor. Nakamura sersemliyor ve Matt Johnson onu ringin dışına göndermeye çalışıyor. Shinsuke Nakamura iplere tutunuyor ve apronda kalıyor fakat Matt Johnson birden Superkick geçiriyor ve Nakamura ringin dışına doğru düşüp kafasını spiker masasına çarpıyor. Şimdi Matt Johnson ringden iniyor ve spiker masasının üzerini temizleyip Nakamura'yı spiker masasına yatırıyor. Şimdi ringe yöneliyor ve ringin köşesine tırmanıyor. Seyircilerden yoğun bir reaksiyon alıyor ve ardından Frog Splash! Masa kırılıyor, iki isimde öylece yerde yatıyorlar. Hakem 10'a kadar sayıyor ve iki isimde ringe giremiyorlar. Maç sonuçsuz bitiyor. Reklamlara gidiyoruz.''

Golberg vs Jason Jordan

''Goldberg rakibini oldukça küçümseyici hareketler yapıyor. Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor. Goldberg aniden bir Spear yapıştırıyor ve ardından kaldırıp Jackhammer yapıyor. Vakit kaybetmeden tuşa gidiyor 1...2...3 ve maçı kazanmayı başarıyor. Maç sonu Goldberg, Jason Jordan'ı kaldırıyor tam bu esnada ''Electrifying'' The Rock hızla ringe doğru koşuyor ve ringin altından girip şimdi Goldberg'i yumruklamaya başlıyor. Goldberg bir clothesline denemesi yapıyor fakat The Rock eğilip Goldberg'i yakalıyor ve ardından Rock Bottom! Şimdi ise tauntunu yapıyor ve iplerden sekerek people's elbow! ''Electrifying'' duyuluyor ve The Rock ringin köşesine çıkıp tauntunu yapıyor bu görüntüler ile arka alana dönüyoruz.

(Randy Orton otoparkta yürürken görüntüleniyor. Tam bu sırada bir araba hızla Randy Orton'ın üzerine doğru geliyor. Randy Orton arabayı farkediyor ve bir anlık refleks ile kendini geriye doğru atmayı başarıyor. Araba şirketin otoparkından dışına çıkıyor. Randy Orton ise bir süre yerde oturur vaziyette kendini toparlamaya çalışıyor.)

ETR vs Brother Nero

''Brother Nero ringe geliyor ve rakibini bekliyor. ETR'nin müziği duyuluyor fakat ortalıkta gelen kimse olmuyor. Bir süre sonra arena karalıyor ve ''Death'' sesi duyuluyor. Led ekran karıncalanmaya başlıyor ve bir süre sonra sisli bir yerin görüntüsü ekranlara geliyor. Brother Nero ormanlık bir alanda bir ağaç dibinde kanlar içinde yatarken görüntüleniyor. Bir süre sonra koyun maskeli birisi kamerayı kendine çeviriyor ve ardından maskeyi çıkartıyor. Şimdi uzaklardan gelen bir ses duyuluyor.''

"He's got the whole world in his hands.
He's got the whole wide world in his hands.
He's got the whole world in his hands.
He's got the whole world in his hands.''

(ETR, Brother Nero'nun bağlarını çözüyor ve saçlarından tutarak sürüklemeye başlıyor.)

He's got the little bitty babies in his hands.

He's got the whole world in his hands. How about the whole Broken?

(ETR, Brother Nero'yu sürüklemeye devam ediyor ve ses gittikçe yaklaşıyor.)

He's got the whole Broken in his hands.
He's got the whole world in his hands. Now kids, how about the big, bad monster?

(Şimdi Brother Nero birden ETR'nin karnına dirsek darbesi darbesi vurmaya çalışıyor. ETR biraz geriye düşermiş gibi oluyor fakat dengesi toparlayıp Brother Nero'ya Croyt's Wrath yapıştırıyor.)

He's got the big, bad monster in his hands.
He's got the whole world in his hands."

(ETR, Brother Nero şimdi sürüklemeyi bırakıyor ve bir kaç gölgenin bulunduğu yere Brother Nero'yu bırakıyor. Şimdi kameralar Bray Wyatt, Luke Harper, Erick Rowan ve Braun Strowman'ı çekiyor. Bray Wyatt kahkaha atmaya başlıyor. Erick Rowan ve Luke Harper ikilisi Brother Nero'yu kaldırıp sırtlarına alıp götürüyorlar. Kameralar tekrar Bray Wyatt'ı çekiyor ve Wyatt kameraya iyice yaklaşarak ''Seni bekliyorum Broken Matt!'' diyor ve kameralar kapanıyor.)

Becky Lynch vs Nia Jax - Womens Champion Match

''Nia Jax maçta beklenmedik bir efor sarf ediyor. Becky Lynch maçın sonlarına doğru Dis-Arm-Her bağlıyor ve Nia Jax'i pes ettirmeye çalışıyor. Nia Jax dayanmaya çalışıyor fakat bir süre sonra pes ediyor. Becky Lynch kemerini koruyor ve sevinç gösterileri yapıyor. Bu sırada Alexa Bliss seyircilerin arasından atlayıp ringe geliyor ve Becky Lynch'i köşeden indirip bir clothesline vuruyor. Şimdi ise ringin köşesine çıkıyor ve Twisted Bliss! Alexa Bliss yerden Womens Champion kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.''

(Led ekranda bir sonraki şova Daniel Bryan vs Matt Johnson vs Shinsuke Nakamura vs Samoa Joe - Fatal 4 Way for United States Champion Match duyuruluyor.)

FBI stagede görünüyor ve hızla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Görevliden bir mikrofon alıp ringe giriyor.

FBI: Olmam gereken yere girememek nasıl bir duygu biliyor musun Bischoff? Geçenlerde SD şovu için onca kargaşanın arasında zor bela bilet aldım ve arenaya girmek istedim. Bil bakalım bana ne dediler de onca zorluğa rağmen aldığım bilet yandı. "Eric Bischoff seni Raw için seçti. Raw güreşçileri bu arenaya giremez. Ben hiçbir zaman senin o lanet kızarık brandine girmeyi istemedim. Ait olduğum yer, rengim mavi. Ha çok pardon bunlar yasaklı kelimelerdi değil mi? Üzgünüm ama senin koyduğun yasaklar umrum sınırları dışında, daha önce de söylediğim gibi kurallar kendi kararlarını veremeyen moronların kılavuzudur. Sen çok iyi anlarsın bu lafı çünkü kendin de potansiyel bir moronsun ve şovunu da öyle yönetiyorsun. Benim kalitemin çok altında brandin. Ben NXT'den bahsedilme sebebiyim. Ben sarı bıyık Hulk Hogan'ı ezik Hulk Hogan yapan kişiyim. Ben kendine şeytan diyen hayalperest deliyi iki cümle ile susturmuş adamım. Üzgünüm Eric (alaylı tonda) beni haketmiyorsun. Ama kime konuşuyorum ki, muhtemelen gerçekleri konuştuğum için de kovulacağım. Belkide şansımı Bingo Halls'ta denemeliyim ha? Hem böylece 2-3 sene sonra WWE gelip şuanda kazandığımın en az 3 katını teklif ederek bana yalvaracak dönmem için. İndy'ye postaladığı herkesi nasıl geri alıyor sanıyorsunuz siz WWE alemi? Spoiler Alert! Geri dönmeleri için ayaklarına kapanıyorlar, ve eğer beni de kovarlarsa 2 sene sonra aynını bana yapacaklar ve ben onlar benim ayağıma kapanırken o anı bir video ile ölümsüzleştireceğim. Smackdown brand'ına geçmek istiyorum, yani senin zavallı domates brand'inin ne kadar kötü durumda olduğu ve sadece benim kurtarabilecek olmam umurumda değil Eric. İstediğimi alacağım, er yada geç.

Eric Bischoff: Gerçekten burada bulunmaktan memnuniyetsiz misin? Seni satın almam zorunamı gitti? Sence bu şuan arenada bulanan izleyenlerin umurunda olan bir konu niteliğinde mi? Sen gerçekten t*şşaklı bir adamsın FBI. Peki bu seyircilerin umurunda olan bir konu niteliği taşıyor mu? Hayır! S*ktir git FBI. Yada dur, bunu daha zevk verici bir şekilde yapmak istiyorum. (Eliyle girişi gösteriyor.) Burayı gelin yeni RAW güreşçileri.

New Nexus üyeleri stagede görünüyorlar. BeckyFan stagede duruyor ve Eric Bischoff ile tokalaşıyor. Şimdi BeckyFan, Kerem Kılınç, NothingMan, Roderick Strong, Adam White ve Cody Rhodes hızla ringe doğru ilerlemeye başlıyorlar. Seyircilerden yoğun bir şekilde gelen yuhalamalar eşliğinde aprona zıplıyorlar ve ringin etrafını sarıyorlar. Ardından yavaş yavaş ringe giriyorlar.

FBI: (Şimdi FBI gülmeye başlıyor ve mikrofona yaklaşıp) ''Senden daha fazlasını beklerdim Eric, daha önce defalarca kıçlarına tekmeyi bastığım o*rospu çocuklarını karşıma çıkarmandan daha fazlasını beklerdim. Ne var biliyor musun? Smackdown'ın elinde The Mount of Rushmore gibi bir koz bulunduğu gibi benimde sizlere karşı bir kozum var.''

Neler oluyor? Aman tanrım. Bullet Club burada! AJ Styles, Finn Balor, Kenny Omega, Karl Anderson, Luke Gallows seyircilerin arasından arenaya giriş yaparken görüntüleniyorlar. Seyircilerden ''Holy Shit'' chantleri yükselmeye başlıyor. Şimdi yavaş yavaş merdivenlerden iniyorlar ve bariyerlerden zıplayarak ringin dışına kadar geliyorlar. Şimdi ringe giriyorlar ve FBI'ın yanına geçerek New Nexus üyelerinin karşısına geçiyorlar. Ringdeki isimler karşı karşıya geliyorlar ve bir süre birbirleni süzüyorlar. Bir süre sonra Nexus üyeleri yavaş yavaş ringden iniyorlar ve ringi terk ediyorlar. Tam bu esnada Kenny Omega, BeckyFan'a superkick geçiriyor ve Nexus üyeleri karşılık verince ortalık karışıyor. Şimdi Kerem Kılınç seri bir şekilde Kenny Omega'yı yumruklamaya başlıyor. Diğer tarafta ise Roderick Strong ve Adam White ikillisi Karl Anderson ve Luke Gallows'u hedef alıyor. Cody Rhodes ve NothingMan ise Finn Balor ve FBI ikilisine saldırmaya başlıyorlar. Seyircilerden ''This Is Awesome'' chantleri yükselmeye başlıyor. Kenny Omega Kerem Kılınç'a tekme atmaya çalışıyor fakat Kerem Kılınç Kenny Omega'nın ayağını yakalıyor ve ardından çeviriyor. Kenny Omega dönüyor, Kerem Kılınç bir clothesline yapıştırmaya çalışıyor fakat Omega eğiliyor. Şimdi Kerem Kılınç'ın karnına bir darbesi vuruyor ardından omzuna alıyor fakat Kerem Kılınç inip bir Roundhouse Kick deniyor. Kenny Omega yine eğiliyor ve bu kez reverse frankensteiner geliyor. Roderick Strong, Karl Anderson'ı Adam White ise Luke Gallows'u seri bir şekilde yumruklamaya başlıyorlar. Şimdi ikiliyi iplere kadar getiriyorlar ve ardından gerilip üzerlerine koşuyorlar. Luke Gallows ve Karl Anderson ikilisi iplere çekerek birden eğiliyorlar ve Roderick Strong ile Adam White ringin dışına düşüyorlar. Şimdi FBI ve Finn Balor yan yana geliyorlar. İkili Cody Rhodes ve NothingMan'ın üzerlerine koşuyorlar fakat Cody Rhodes ve NothingMan aynı anda eğiliyor bu esnada FBI ve Finn Balor ikilisi aynı anda Pele Kick yapıştırıyorlar. BeckyFan yediği Superkick'in etkisiyle yavaş yavaşta olsa ayaklanmaya çalışıyor bu esnada AJ Styles geliyor ve BeckyFan'ın karnına bir tekme atıyor ardından kaldırıyor ve Styles Clash! New Nexus üyeleri 2 gecede resme darmadağın oluyorlar. "Shot'Em" duyuluyor ve Bullet Club üyeleri tauntlarını yaparken şov son buluyor.
[/FONT]
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla