Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2017, 02:32   #889
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2149
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1056731
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1056731

Standart 03.06.2017 - Smackdown Live

Smackdown
03.06.2017 Cumartesi

(Geçen şov yaşananları izliyoruz ve şimdi ise The Undertaker ile alakalı bir video izliyoruz. Efsanenin gelecek şov bu arenada bulunacağı açıklanıyor.)

Aleister Black vs Big Cass

5 dakika süren gayet hareketli ve güzel bir maç izliyoruz. Big Cass seyircilerden güzel bir reaksiyon alıyor. Maçın üstünlüğünü bir süre elinde tutuyor gibi gözüksede Aleister Black birden Black Mass geçiriyor! Şimdi ise tuşa gitmiyor ve Big Cass'i kaldırıp bir kez daha Black Mass geçiriyor ve tuşa gidiyor. Hakem hızla sayıyor. 1...2...3! Aleister Black kazanmayı başarıyor. Reklamlara gidiyoruz.

(Sami Zayn arka alanda yürürken görüntüleniyor. Şimdi soyunma odasının kapısını açıyor fakat tam o sırada birisi onu içeriye sokuyor ve kapı aniden kapanıyor. Soyunma odasının içinden bağırış sesleri geliyor. Şimdi kapı tekrar açılıyor ve Austin Aries takım elbisesi ile odanın içerisinden çıkıyor ve cebinden güneş gözlüğünü çıkarıp takıyor. Ardından sakin bir şekilde yürümeye başlıyor.)

The Usos vs The Briscoe Brothers

'' Oldukça hızlı ve iki takımınında bireysel yeteneklerini sergilediği bir maç izliyoruz. Jay Briscoe, Jey Uso'ya Tiger Driver '98 yapıyor ve tuşa gidiyor. Maç tam bitti derken Jey Uso kurturuyor ve seyircilerden güzel bir reaksiyon almayı başarıyor. Şimdi Jay Briscoe onu kaldırıyor fakat Jey Uso birden Superkick geçiriyor ve sürüklenerek Jimmy Uso'ya tag vermeye çalışıyor. Şimdi Jimmy Uso'ya tag veriyor fakat Jay Briscoe'da Mark Briscoe'ya tag vermeye başarıyor. İkili seri seri birbirlerini yumrukluyorlar ardından Jimmy Uso, Mark Briscoe'yu iplere doğru fırlatıyor ve dönüşünde Dropkick geçiriyor. Şimdi Mark Briscoe hemen kalkıyor ve Jimmy Uso'yu ringin köşesine fırlatıyor fakat Jimmy Uso'dan Corkscrew Senton! Ardından ise ringin köşesine çıkıyor ve Superfly Splash! Tuşa gidiyor ve 1...2...3 maç bitiyor. The Usos sevinç gösterileri yaparken birden Matt Jackson ve Nick Jackson ikilisi ringe dalıyorlar ardından The Usos ringin köşesinden iniyorlar ve arkalarını döndükleri sırada Superkick! SD Tag Team şampiyonları, The Usos'u yere yıkıyorlar. Şimdi ringin dışına çıkıyorlar ve bir sandalye alıyor. Ardından sandalye ile ringin dışındaki Mark Briscoe'ya vurmaya başlıyorlar. Jay Briscoe yardıma geliyor derken Matt Jackson bir Superkick geçiriyor. Ardından ikili ringe giriyorlar ve aynı şekilde The Usos'a sandalyeler ile vurmaya başlıyorlar. Matt Jackson ve Nick Jackson gülmeye başlıyorlar ve ardından tauntlarını yapıyorlar. Bu görüntüler ile arka alana dönüyoruz.

(AJ Lee ve Velvet Sky ikilisi arka alanda konuşurken görüntüleniyor. İkili bu gece Charlotte Flair ve Sasha Banks'e karşı bir maça çıkacaklar.)

Edge vs Christian

Maç oldukça tempolu ve güzel geçiyor.Maça sık sık Curt Hawkins ve Zack Ryder karışsa da Christian pes etmiş değil.Şimdi Christian Edge’i yerden kaldırıyor ve iplere gönderiyor ardından Spear!Christian’dan Edge’e Spear geldi fanlar coşmuş durumda.Şimdi Christian Turnbuckle’a çıkıyor ve Frog Splash için zıplayacak derken Zack Ryder ipleri sallıyor ve Christian yere düşüyor.Hakem Zack ile konuşuyor ve bu arada Edge ayakta ve Christian’ı kaldırdı ve Low Blow!Ama hakem görmüyor şimdi bir de Edgecution geldi!Edge hemen hakemi çeviriyor ve saymasını söylüyor.1..2 ama olmuyor Christian atıyor ve Edge çok sinirleniyor hemen köşeye geçip Spear tauntu atıyor.Şimdi Christianayağa kalktı ve Edge koşuyor Spear derken Christian çelme takıyor ve şimdi STF pozisyonuna alıyor.Edge pes edecek gibi ama tam pes edecekken Hawkins ve Ryder Christian’ı aşağıya çekiyorlar.Hakem çok sinirleniyor ve ikiliye bir daha karışırlarsa arka alana göndereceğini söylüyor.Bu arada Edge’de aşağıda ve Christian’ı bariyerlere atıyor.Şimdi taunt yapıyor ve Spear!Seyirciler çıldırmış durumda.Bu arada hakem sayıyor ama ikili ringdeler ve bir anda Christian’dan Killswitch!Hakem sayıyor ve Christian bu zorlu maçı kazanıyor.Ancak o da ne Curt Hawkins ve Zack Ryder ringe giriyor ve Christian’ı dövüyorlar.Şimdi yerden kaldırıyorlar ve Double lifting DDT!Şimdi Edge’de yerden kalkıyor. Ringin dışına çıkıyor ve bir sandalye alıyor.

Tam bu sırada koşarak Jay Lethal ve NXT'deki maçını kazanarak Smackdown kadrosuna yükselen Vileanger geliyor. Jay Lethal ringe girer girmez Zack Ryder bir yumruk sallıyor fakat Jay Lethal eğiliyor ve ardından iplerden sekip Dropkick yapıştırıyor. Diğer tarafta ise Vileanger ringe girer girmez Curt Hawkins'e Spinebuster yapıyor. İkili şimdi Edge'e bakıyorlar. Tam bu sırada Christian'ın Edge'i çeviriyor ve Killswitch! Üç isimde ringde taunt yaparken arka alana dönüyoruz.

(Arka alanda Mickie James var. Elde etmek istediği şans için oldukça fazla çalıştığını ve çoğu kişiden daha çok bir ünvan maçı hak ettiğini söylüyor. Yakın zamanda şirketi kısır döndüğünden kurtaracağını ve kendisinin şampiyonluğa ulaşacağını söylüyor.)

Charlotte&Sasha Banks vs AJ Lee&Velvet Sky

Önce Sasha Banks geliyor ve ardından Charlotte geliyor derken bir anda AJ Lee&Velvet Sky ona arkadan saldırıyor ve hemen ringe giriyorlar.Maç genel anlamda seyircilere keyif veriyor ve sonlara doğru Sasha’da yorgun tavırlar var ancak Velvet çok enerjik.Şimdi Velvet Sasha’ya doğru koşarken Sasha’dan Dropkick geliyor. Velvet AJ’in önüne düşüp tag veriyor bu arada Sasha’da Charlotte’a tag veriyor.İkili birbirine doğru koşarken AJ çelme takıyor ve köşeye geçip taunt atarken yerdeki Charlotte’a Shining Wizard atıyor ve ardından sayıp kazanıyor.AJ Lee sinsi sinsi gülerken, Charlotte sinirden yerlere vuruyor.

(WWE Champion Kevin Steen girişte görünüyor ve hızla ringe doğru ilerliyor. Ringe giriyor ve görevliden bir mikrofon isteyip konuşmasına başlıyor.)

Kevin Steen: Ne kadar denerseniz deneyin. Hala bu şirketin bir numaralı şampiyonu ve asıl sahibi benim. (Kemerini havaya kaldırıyor ve aşırı bir şekilde yuhalama reaksiyonu alıyor.) Siktiğimin şirketinde her zaman tek gerçek ben oldum fakat bunları anlayamayacak kadar aptalca davrandınız. (Yuhalama reaksiyonları kesilince bir kısımdan ''Kill Steen Kill'' chantleri yükseliyor. Bir süre sonra bu chantler yerini yeniden yuhalama reaksiyonuna bırakıyor.) Gerçekten eylemleriniz de zihniyetiniz kadar trajikomik. Geçen hafta olanlar sadece belirli şeylerin göstergesiydi. Bu şirketin sahipsiz olmadığını gösterdik. Şirkette bulunan en dominant topluluk olduğumuzu gösterdik. NXT'den gelen sözde kendilerini Nexus olarak betimleyen ucubeleri gördünüz öyle değil mi? Sizin o küçük fahişeleriniz Kevin Steen gibi büyük bir isim için gerçekten çok zayıf. CM Punk'ı önümden süpürdüm fakat hala istekli olursa Bunu yeniden yapabilirim. Onun ve diğerlerinin çenesini sonsuza kadar kapatabilirdim

( ''Best In The World'' Cm Punk girişte görünüyor ve sinirli bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Elinde bir mikrofon var ve konuşmasına başlıyor.)

CM Punk: Sen ne saçmalıyorsun? Şu işe bakın... Kevin Steen şampiyonluğunu koruduğunu ve bu şirketin sahibi olduğunu söylüyor. Seninle yarım kalan bir işimiz var ve ben bu yarım kalan işi bitirmek için ant içiyorum. Suratıma bak hatta gözlerimin içine bak. Hala yaşananlardan korkuyorsun. Hala o maçta yaşadığın acıları hatırlıyorsun. En son bilinçli olarak sana baktığımda köpek gibi sürünüyordun. Seni bu kirli sahneden çıkaracaktım. Evet bunu yapacaktım ve yaptımda! Şuan bu ringde her şeyi söyleyebilirsin fakat beni asla mağlup edemedin. Hala o kemer için bir maç hakkım daha olduğunu düşünüyorum hatta gel ve bunu hemen yapalım. Sana basit bir teklif yapıyorum. (Kevin Steen tam konuşacağı sırada)

(Bobby Roode tüm asaleti ve şıklığı ile girişte görünüyor ve seyircilerden büyük bir reaksiyon alıyor. Yavaş yavaş ringe doğru ilerliyor ve bir mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.)

Bobby Roode: Gerçekten harikasınız çocuklar. (Eliyle iki ismi alkışlıyor.) Bu gerçekten... Glorious! Zeki bir adamsın CM Punk. Yapman gerekenleri yapıyorsun ve insanlara bazı şeyleri hak ettiğini söylüyorsun. Endişeleniyorsun ve korkuya kapılıyorsun. Tek istediğin bir altın parçası ve sen buna sahip olmaya çok uzak olduğunu biliyorsun. Hadi şimdi soğuk soğuk terlemeye devam edebilirsin çünkü o altın parçasına asla sahip olamayacak kadar aptal davranıyorsun. Bunun senin için gerçekten berbat bir durum olduğunu biliyorum çünkü o altın parçasına yaklaşmıştın fakat artık kenara çekilmen gerekiyor. Geçmişi bir kenara bırakıp bu arenaya çıktım ve emin adımlar ile burada adımlarımı atacağım. Kevin Steen, sana konuşma hakkını veren, senin gibi değersiz bir orospu çocuğunu değerli kılan o kemeri alacağım. İkinizin içinde bulunan tüm acıları sökeceğim ve bunu gerçekten görkemli bir şekilde gerçekleştireceğim.

(Jimmy Havoc ve Rosemary girişte görünüyorlar. Şimdi yavaş adımlar ile ringe doğru ilerliyor.)

Jimmy Havoc: İlk günden beri kendimi kanıtlamak için her şeyi yaptım. Önüme gelen her fırsatı değerlendirdim. Peki siz bu insanlara bir şey verdiniz mi? Kocaman bir hiç, hiç, hiç. İnsanlar her zaman beni küçük gördü. İnsanlar... Tezahüratları ile bu insanları bir robot gibi kontrol etmeye çalışıyorlar. (Kevin Steen'in omzundan kemeri kapıyor ve eline alıyor.) Şuna bakın, çok havalılar öyle değil mi? (Kemeri yere atıyor.) Bunlar sizin taşşaklı bir adam olduğunuzu göstermeye yarıyor. (CM Punk ve Bobby Roode'u göstererek) Peki ya siz bunu hak etmek için ne yaptınız? Havoc artık her zamankinden daha güçlü. Havoc artık her zamankinden daha tehlikeli. Aynı zamanda Havoc bu ringde bulunan üç isimide becermek için hazır.

''Jimmy Havoc birden Bobby Roode'u kendisine doğru çekiyor ve ardından Acid Rainmaker! CM Punk birden hızla Jimmy Havoc'u yumruklamaya başlıyor. Rosemary ise ringin dışına çıkıyor. Şimdi CM Punk, Jimmy Havoc'u yumruklayarak ringin köşesine kadar getiriyor. Biraz geriliyor fakat tam bu sırada Kevin Steen, CM Punk'ı yakalıyor ve karnına bir tekme atıp kaldırıyor ve Package Piledriver! Seyircilerden büyük bir reaksiyon oluşuyor. Kevin Steen yerden kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Tam bu esnada Jimmy Havoc, Kevin Steen'ı kendisine doğru çeviriyor ve karnına bir tekme atıyor. Ardından iplere gönderiyor ve dönüşünde ise Rolling Elbow! Kevin Steen oldukça sersemliyor ve tam bu esnada Havoc, Steen'ı çeviriyor ve Acid Rainmaker! Rosemary ringe giriyor ve yerden kemeri alıp Jimmy Havoc'a veriyor. Havoc kemeri havaya kaldırıyor ve şov bu görüntüler ile son buluyor.
imza

Styles Clash & Aschentef

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla