Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-06-2017, 03:43   #1014
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.008
Konular: 1237
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 13.06.2017 - RAW

RAW
13.06.2017 SALI


Şovu Bullet Club üyeleri açıyorlar. İlk önce Finn Balor konuşuyor. Geçen hafta olanlar sadece saçmalıktan ibaretti. Bullet Club tüm olanlara rağmen ayakta durmaya devam ediyor. Mermilerimizi dolduruyoruz ve tam kafalarınızın ortasına sıkmak için hazır durumdayız. Biz her yerdeyiz, biz daima ensenizdeyiz. Bullet Club asla boyun eğmeyecek. Şimdi mikrofunu AJ Styles alıyor. Savaş alanına çıkmak üzereyiz ve bu savaş düşündüğünüz savaşlardan çok daha farklı. Korkularınız bir kenara bırakmalısınız çünkü Bullet Club sizlerin kabusunuz olmak için geliyor. FBI öne çıkıyor ve too sweet işareti yapıyor. Bu sırada...


'' Nexus üyeleri girişte görünüyorlar. BeckyFan yavaş adımlarla öne doğru çıkıyor ve ringe doğru yürümeye başlıyor. Kerem Kılınç, NothingMan, Adam White, Roderick Strong ve Cody Rhodes ise hemen arkasında. (Vaziyet alın ortalık karışacak.) Bullet Club üyeleri şimdi onları kesiyorlar. BeckyFan ringe girmiyor ve bir mikrofonla ringin dışından konuşmasına başlıyor.

BeckyFan: Kendinizi tam olarak ne diye tanımlıyorsunuz? Biliyor musunuz sizlere buradan bakamayı gerçekten seviyorum. Geçen haftadan sonra son derece acınası bir haldesiniz. Sizlerin peşinizden gitmeye devam edeğiz. Sizlerin kökünüzü kurutmaya devam edeceğiz. Gün geldiğinde bu oyun bitecek ve sanırım o günden sonra Eric Bischoff hepinizi fahişesi yapacak. Üzgünüm çocuklar, oyun bitti.

FBI: Karşımıza çıkacak kadar cesareti toplayamadığınız için daha arkadan saldırma aşamasındasınız ama üzgünüz biz Bullet Club'ız. Biz hedefimizi arkadan değil, önden tararız, aksi durumlarda da bulunmayız. Bana teke tek gel diyen çakma bir şeytan vardı ya, hah o daha yanında 5 kişi daha varken yüz yüze karşıma çıkmaya cesaret edemiyor. Bıçağınızı arkadan saplamaya çalışacak kadar moron olduğunuz için şunu anlayamamanız normal. Hani o bıçağı arkadan saplıyorsunuz ya. Hayati hiçbir organımıza denk gelmiyor. Yani bir nevi arkadan saldırarak bizi en fazla yaralarsınız ama biz saldırdığımızda, sizden sırt kasınısın işlevini değil KALBİNİZİ alacağız.

BeckyFan: Hadi canım. (Kahkaha atmaya başlıyor.) Bayanlar ve baylar, eğleniyor muyuz? FBI sizleri oldukça eğlendirmiş olmalı. Nexus asla sizin gibi aciz o*ospu çocuklarını boyun eğecek değil. Bizim yapabileceklerimiz asla söz ile anlatılamayacak şeyler. Seni inciterek dersini almanı sağlayacağım. Keşke başka bir yolu olsaydı. Keşke şuan ringde kafanı parçalama ihtimalim olsaydı fakat bunu şuan yapmayacağım, yapmayacağız.

FBI: Biz bunu şuan yapabiliriz. Hadi durmayın bir erkek gibi davranın ve ringe gelin. (Bullet Club üyeleri hazırlanıyorlar. Nexus üyeleri birbirlerine bakıyorlar ve ardından ringe doğru ilerleyip ringin etrafını sarıyorlar. Kerem Kılınç aprona zıplıyor ardından ise diğerleri aprona zıplıyorlar. Şimdi tam ringe girecekleri sırada birden iniyorlar ve arka alanın yolunu tutuyorlar. Bullet Club üyeleri gülmeye başlıyorlar. Daha sonra too sweet yapıyorlar.)
The Rock vs Samoa Joe | Tables Match

Maç çok keyifli ancak iki isimde bir türlü birbirlerini masaya atamıyorlar. Şimdi Joe ringde yerde ve Rock ise dışarıda bir sandalye ve bir de masa alıp ringe giriyor ve masayı kuruyor. Ardından da Joe’yu kaldırıyor ve bir tekme atıyor ve DDT yapacak ama Joe hemen itiyor ve turnbuckle’a doğru German Suplex yapıyor ve ardından sandalyeyi alıyor ve vuruyor Rock’a. Peş peşe vuruyor ve Rock çok acı çekiyor ve sonunda Joe Rock’ı masaya doğru gönderiyor ancak Rock reverse ile Joe’yu iplere gönderiyor ve ardından sandalye ile kafasına vuruyor ve Joe yere düşüyor. Rock Joe’yu yerden kaldırıyor ve Rock Bottom yapıyor. Ardından yerdeki Joe’ya People's Elbow yapıyor ve ardından Joe’yu kaldırıyor ve masaya doğru atıyor ardından ikisi de masanın üstüne çıkıyor ve Rock’tan DDT geliyor! Rock maçı kazanıyor. Maçtan sonra Rock seviniyor. Bu sırada led ekranda Goldberg görünüyor. Gülümsemeye başlıyor ve hazır mısınız The Rock? diye soru soruyor. Bir süre sonra led ekran kapanıyor. Reklamlara gidiyoruz.(Matt Johnson ringe yoğun destek altında geliyor ve hemen konuşmaya başlıyor.)

Matt Johnson: Geçen şovda Nakamura maçını kazandı. Durun bakalım maçta kimler vardı acaba? Maçta keçi suratlı United States Champions Daniel Bryan ve Sözde muhteşem olan kılıbık The Miz vardı. Peki diğer katılımcı kimdi? Kendine Strong Style gibi saçma bir stilin kralı diyen ve İngilizce konuşamayan Shinsuke Nakamura. Peki maçta WWE'nin geleceği,Dünya üzerindeki en iyi profesyonel güreşçi olan Matt Johnson var mıydı? Hayır yoktu ve maçta olmadığım için değil sevmediğim için maç sonu gelip Nakamura'ya saldırdım ve onu iplere atıp Spear'I gömdüm ve keçi surat gelip bana saldırdı ama benim onunla problemim yoktu,ardından Samoa Joe gelip keçi surata saldırdı ve sonra kemere doğru bakınca ona Superkick çaktım. Buraya kadar her şey muhteşem ancak sonrasında Şakşuka Nakamura bana arkadan saldırdı ve kemeri havaya kaldırdı. Ama ben bu işin peşini bırakmayacağım ve o kemerin sahibi olacağım.(Bazı taraftarlar yuhalıyor ve Matt bu sefer genç bir kızın yanına gidiyor.)

Matt Johnson: Merhaba bebek adın ne?

Genç Kız: Maria.

Matt Johnson: Güzel isimmiş neyse bu maçı kim kazanır?

Maria: Nakamura.(Cheer)

Matt Johnson: (Gülüyor ve kızın saçlarını okşamaya başlıyor.) Demek Nakamura ha? Öyle olsun bakalım aslında fikrini değiştirmek için seni bugün odamda ağırlayabilirim ne dersin? Ring içinde oldukça etkili ve sertim.

(Kız Matt Johnson'a tokat atıyor. Matt Johnson yanağını tutuyor ve gülmeye başlıyor. Ardından kızın saçlarından tutuyor ve seyircilerin bulunduğu bariyerlerden çekiyor. Tam bu sırada Shinsuke Nakamura'nın müziği duyuruluyor. Seyircilerden oldukça büyük bir reaksiyon alıyor. Nakamura Matt Johnson'ı seri bir şekilde yumruklamaya başlıyor. Matt Johnson Nakamura'nın karnına bir diz darbesi vuruyor. Nakamura karnını tutuyor ve acı çekiyor gibi görünüyor fakat birden Matt Johnson'a clothesline geçiriyor. Ardından saçlarından tutup sürüklemeye başlıyor. Şimdi Nakamura Matt Johnson'ın kafasını spiker masasına vurmaya çalışıyor fakat Matt Johnson elleri ile destek alıyor ve kurtuluyor. Şimdi ise Nakamura'yı çeviriyor ve çelik merdivenlere doğru sert bir şekilde fırlatıyor. Ardından Nakamura'yı spiker masasına yatırıyor ve ringin köşesine çıkıyor. Seyircilerden karışık bir reaksiyon var. Matt Johnson ringin köşesine çıkıyor ve spiker masasının üzerinde Nakamura'nın üzerine Frog Splash yaparak atlıyor. Masa kırılıyor iki isimde acı içinde yerde. Seyircilerden büyük bir reaksiyon alıyor Matt Johnson. Şimdi sağlık görevlileri gelip ikiliyi kontrol ederken arka alana dönüyoruz.)(Kameralarımız gizemli bir ormanda. Bağırma sesleri geliyor ve bir süre sonra şimşek çakma sesleri. Şimdi Broken Matt ve Brother Nero görünüyorlar. Broken Matt Brother Nero'yu omuzlarında taşıyarak götürmeye çalışıyor. Arkalarında ise bir takım gölgeler onların peşlerinde. Brother Nero bir defa yere düşüyor fakat Broken Matt son bir gücü ile onu tekrar kaldırıp yol almaya devam ediyorlar. Tekrar ringe dönüyoruz.)

Nia Jax vs. Alexa Bliss vs. Candice LeRae

Maç 7-8 dakika sürüyor ancak çok keyifli geçiyor ve Nia Jax tarafından domine ediliyor. Şimdi Alexa Candice’i iplere gönderip ardından çelme takıp düşürüyor ve ardından Turnbuckle’a çıkıp Twisted Bliss yapmaya çalışıyor ancak Candice çekilince yere kapaklanıyor ve Candice onu kaldırıyor ancak bu sırada Nia Jax Candice’e Spinebuster yapıyor ve ardından iplerden sekip Leg Drop yapıyor ve daha sonra ayağa kalkmış olan Bliss’e de Spinebuster yapıyor ve ardından tuşa gidip maçı kazanmayı başarıyor. Maçın sonunda Nia Jax sinsi sinsi gülmeye başlıyor. Candice ve Alexa Bliss tekrar ayaklanmaya çalışıyorlar fakat Nia Jax ikisinde aynı anda clothesline geçiriyor.

(Led ekran tekrar açılıyor. Yıkık ve darmadağın siyah bulutlar ile kaplı bir kulübe karşımızda. Sallanan bir sandalye ekranlara geliyor. Çığlık sesleri tekrar yükseliyor. Şimdi Bray Wyatt sandalyeye oturuyor. Gözlerini kapatıyor ve hiçbir şey konuşmuyor. Bray Wyatt her ileriye geriye gittiğinde ışıklar kapanıp açılıyor. Şimdi ETR kucağında bir çocuk ile geliyor. Bu çocuk King Maxel! ETR Maxel'ı Bray Wyatt'ın kucağına bırakıyor. Bray Wyatt King Maxel'ın saçlarını okşamaya başlıyor ve ardından baban nerede Maxel diyor. Sen güçlü bir çocuk olacaksın asla korkak değilsin. Onlar zayıflar, onlar vahşete kapılmış durumdalar fakat hala iplerinin benim ellerimde olduklarını bilmiyorlar. Bray Wyatt tavana doğru bakıyor ve bir süre sonra ekran kapanıyor.)Rusev vs. Sheamus vs. Baron Corbin

''Maç oldukça kısa sürüyor ancak keyifli geçiyor. Maçta Rusev ve Sheamus tükenmiş durumda. Baron Corbin ise normal durumda. Şimdi Corbin ring dışında ve Rusev ringde iplere yakın bir şekilde Sheamus’a The Accolade bağlamış durumda ve Sheamus pes edecekken hemn ipleri tutuyor ancak Rusev bırakmıyor ve hakem Rusev’i kaldırıyor ve Rusev hakemle tartışırken Brouge Kick! Sheamus sevinirken Rusev ring dışına düşüyor ve bu sırada Corbin geliyor Sheamus’ı iplere gönderiyor ve gelince End Of Days yapıp kazanıyor. ''

(Maçtan sonra seviniyor. Baron Corbin sevinirken led ekran açılıyor ve bir takım görüntüler izliyoruz. Baron Corbin bir arabaya binerken görüntüleniyor. Aynı araba 29.05.2017 pazar tarihli RAW şovunda Randy Orton'a çarpmaya çalışan araç. Şimdi ise geçen haftaki şovdayız. Arka alanda Baron Corbin Randy Orton'ın arabasının önünde bir takım şeyler yaparken görüntüleniyor. Daha sonra ise Randy Orton arabaya binmeye çalışırken araba patlıyor. Baron Corbin resmen 2 hafta üst üste Randy Orton'ı öldürmeye çalıştı. Baron Corbin bunlar saçmalık diyor ve ringden ayrılacağı sırada Randy Orton ringe dalıyor ve Baron Corbin'i kendine çeviriyor ardından ise RKO! RKO! RKO! Randy Orton adeta çıldırmış bir vaziyette şimdi ringin köşesine yaslanıyor ve bağırmaya başlıyor. Şimdi ise Baron Corbin'in tam kafasına Punt Kick! Randy Orton tauntunu yaparken reklamlara gidiyoruz.)D-Generation X vs The American Alpha|Tornado Tag Team Match

Maç oldukça keyifli sürüyor ve beklendiği gibi DX üstün ancak AA maçtan bir an bile kopmuyor. Şimdi Triple H Chad Gable’ı iplere atıyor ve gelince spinebuster yapıyor ve ardından yerdeki rakibine Figure four leglock bağlıyor ancak Jordan gelip HHH’yi kaldırıyor ve ardından ring dışına atıyor. Tam bu sırada Shawn Michaels ringe dalıyor ve Jordan'a bir clothesline geçiriyor. Jordan hemen kalkıyor ve Shawn Michaels bir clothesline daha vuruyor. Jordan şimdi sersemliyor ve Shawn Michaels onu iplere gönderiyor ardından ise body avalanche Sweet chin music geliyor ve ardından Shawn Jordan’ı ringin dışına atıyor. Bu sırada Chad Gable geliyor fakat Shawn Michaels birden sweet chin music geçiriyor. Bu sırada...

(Brock Lesnar girişte görünüyor ve şimdi hızla ringe doğru ilerliyor. Ringe girer girmez Shawn Michaels'ı kaldırıyor ve yere yatırıyor. Şimdi ise seri bir şekilde yumruklamaya başlıyor. Bir süre sonra bırakıyor. Shawn Michaels ayaklanmaya çalışıyor fakat Brock Lesnar onu yakalıyor ve German Suplex şimdi bir kez daha German Suplex. Shawn Michaels neye uğradığını şaşırıyor. Şimdi Brock Lesnar üzerinde tişörtü yırtarak çıkartıyor ve Shawn Michaels'ın kalkmasını bekliyor. Shawn Michaels kalkıyor ve tam bu sırada Brock Lesnar'a doğru bir sweet chin music deniyor fakat Lesnar çekiliyor ve darbe Triple H'e geliyor. Shawn Michaels şaşkın ve teraşlı bir şekilde bakarken Brock Lesnar onu kendisine çeviriyor ve F-5 için omuzluyor. Ardından ise F-5! Şampiyon resmen yargı dağıtıyor. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.)
imza

The Lone Man & Aschentef
Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------
Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.Feud İncelemeleri:''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla