Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2017, 23:08   #2524
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

RAW
17.07.2017 Pazartesi

(Money In The Bank gecesi olanları izliyoruz. BeckyFan arka alanda sinirli bir şekilde Kenny Omega'nın kapısına psikopatça elindeki beyzbol sopası ile vurmaya başlıyor. Defalarca vurduktan sonra kapının kilitini kırıyor ve içeri giriyor. Şimdi Kenny Omega'ya bakıyor fakat odada bulamıyor. BeckyFan şimdi odada bulunan her şeyi yıkıyor ve kameraya yaklaşarak birkaç cümle söylüyor. Seninle olan hesabımız sadece ringde kapanmayacak şerefsiz herif. Senin için oldukça mükemmel planlarım var. Senin cinsel uzvunu koparıp eline vereceğim. Yaptıklarının bedelini ödeyeceksin Omega. Şimdi kameramanın elinden elinden kamerayı alıyor ve yere atıp tekmelemeye başlıyor. Kamera yavaş yavaş çızıltılı bir şekilde kapanıyor.)

Shot'Em duyuluyor ve FBI ve Bullet Club üyeleri girişte görünüyorlar.

FBI: Eğlendiniz mi ha WWE Universe? Benim stilimde dövüşülen tonlarca maç görmek sizi mutlu etti mi? Ana renginin kan kırmızısı olduğu bir PPV izlemek sizi ne kadar tatmin etti, ister etsin ister etmesin, ne düşündüğünüz umrum sınırlarını çoktan aştı, ama sevdiniz biliyorum, başta kan görmekten nefret eden biri olsanız da sürekli kan görmek sizi alıştırdı, aşertti, başkalaştınız tıpkı benim CZW’de yaşadığım gibi, değiştiniz, hepiniz, aylık maaşları çoğunuzun senelik maaşından bile fazla olan adamların acı çekmesini izlemek para vermeye değer değil mi? Ben de bu parolayla çıkmıştım bu gece zemini terlettiğim MITB ringine, açıkcası acı çekeceğimi, her tarafımın kanayacağını, kaybettiğim kanların toplamıyla ünitelerce kan çıkabileceğini bilerek çıkmıştım bu ringe ve bunun için mutluydum, zaten bu yüzden eşsizim ben, çekeceğim acıyı düşünmüyorum, aksine onu kabulleniyorum, iliklerimde acıyı hissetmek hoşuma gidiyor, o yüzden bu ringe korkusuzca girebilen tek kişiyim, MITB maçında da ringe te korkusuzca bulunan tek kişiydim, diğer 6 kişide korkuyu gördüm, mutluydum, çünkü bu korkuyu yönetecektim, onların korkusunu kendi amacım için kullancaktım, ama amacım hiçbir zaman tepede duran ucuz bir boya ile kırmızıya boyanmış çantayı almak olmadı. O sadece ringe benim haricimde bulunan 5 zavallının hedefiydi. Çünkü insanların saygısını kazanmaları için bir şanstı bu. Özellikle de BeckyFan’ın. Merhaba adamım, acı nasıl bir his, kan kaybından öleceğini hissetmek nasıl hissettiriyor? Sana sadece korku hissini veriyor, biliyorum, gördüm, maç başlamadan önce adeta gözlerinle haykırıyordun bunu, işte bu yüzden sıradansın, ama buraya gelmek için çok çalıştın, biliyorum. Arkana çeşitli insanları topladın çünkü tek başına bunu yapamayacağını sende biliyorsun, yine çantayı aldığın zaman arkanda 6 tane silüet vardı ve yine bunu tek başına başardığını zırvalayacaksın her yerde değil mi? Ama senin gözündeki karanlığı aydınlattım dostum. İşte bu yüzden Bullet Club’ı benim yancılarımdan yoldaşlarım konumuna getirdim. Sen hala yandaş olarak taşıyorsun sarı t-shirt’lü sana her an ihanet etme potansiyeli olan sahte arkadaşlarını yanında ama ne biliyormusun, artık umrumuzda değil çünkü artık sizi değil bütün bu oluşumu ele geçireceğiz, yeni bir düzen getireceğiz, sizin gibi amaçsızların bulunamadığı, barınamadığı bir sistem oluşturacağız, bu sistem içinde değerli sayılan herşeyi ele geçireceğiz, elinizde kendinizi değerli sayacak hiçbirşeyiniz kalmayana dek devam edeceğiz, ama bunu ne zaman yapacağımızı hiçbiriniz bilemeyeceksiniz, sessiz kalacağız, aynı pusudaki bir kurt gibi, ne zaman saldıracağımızı kimse sezemeyecek, ama sana bu kadar emeğin karşılığı olarak bir ipucu, sizden başlayacağız adamım, seni senden daha iyi tanıyorum, hakkında herşeyi biliyorum neredeyse adamım, ama bilmediğim bir şey var hakkında. Kimsin sen? Gerçekten merak ediyorum. Muhtemelen bu soruya, seni yenecek adam, en iyi adam gibi anlamsız klişelerle cevap vereceksin, ama ben senin ‘’gerçekte’’ kim olduğunu merak ediyorum. Mesela beni herkes bilir, benden sadece bir tane var. Ama senin kim olduğunu bilmiyoruz. Çünkü korkutucu görünmen gerektiğinde karşımıza Şeytan olarak geliyorsun, bazen fişne suyu içen komik bir adam olarak ortaya çıkıyorsun, çoğunlukla acımasız bir lider olarak görünmeye çalışıyorsun, ama ne biliyor musun bunların hepsi kokuşmuş benliğinden kaçmak için oluşturduğun maskeler sadece. Sürekli değiştirdiğin, içine gizlendiğin maskeler, gizleniyorsun çünkü yüzünü gösteremeyecek kadar korkuyorsun bu dünyadan. İşte bu yüzden kim olduğunu aslında sen de bilmiyorsun, doğrusu unuttun çünkü maskelerini çok uzun süre takılı tuttun yüzünde, bu maskelerin tipik bir özelliğidir. Maskelerin en sevdiğim özelliği nedir biliyor musun BeckyFan, eğer uzun süre takılı kalırlarsa, insanların kendi kişiliklerinden vazgeçmeleri sağlamaları. İşte bu yüzden senden üstünüm ve BC ile bütün dünyayı domine edeceğim, ama sana son bir soru sormak istiyorum...

Evolution is a mystery
Full of change that no one sees
Clock makes a fool of history
Yesterday's so long ago, don't agree with what I know.
Tomorrow got no place to be.

I see the line in the sand
Time to find out who I am
Looking back to see where I stand
Evolution
Evolution

(Evolution üyeleri girişte görünüyorlar ve yavaş yavaş ringe doğru ilerliyorlar. Ethan Carter III, Matt Johnson ve Pete Dunne ringin dışına bekliyorlar. Windham Lawrence Rotunda ise görevlilerin arasından bir sandalye ve bir mikrofon alıp ringe giriyor. Şimdi sandalyeyi tam ringin ortasına koyuyor ardından ise konuşmasına başlıyor.)

WLR: Neden susup ringimi terketmeyi denemiyorsunuz? Buraya gelip bir şeyler zırvalayacak olmamın amacı, kemeri kazanamadım ama olsun bu gider öteki şans gelir gibi lanet olası klişelerden bahsetmek değil! Şu havayı koklayabiliyor musunuz? İntikam kokuyor! Havada intikam kokusu var çocuklar! Bu gece ben buraya intikamın habercisi olarak geldim. Benim için artık güzel günler başlıyor ama siz pislik ordusu için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Ben buraya intikam habercisi olarak gelmemin yanında sizin adınıza felaketi duyurmaya geldim! Dwayne The Rock Johnson, beni arka alandan dinliyorsun değil mi o**spu çocuğu? O halde dinlemeye devam et. Çünkü bu dinleyeceklerin direkt seni ve ayrıca Paul Heyman'ın o**spusu The Lone Man'i ilgilendiriyor. Sizin leşlerinizi ringin tam ortasına serene kadar asla bu şirketten s**tir olup gitmeyeceğim! Şu an gözümü intikam hırsı bürümüş durumda ve kaybedecek hiçbir şeyim yok. Bir insandan en çok korkacağınız konumdayım kısacası. Ne Bullet Club ve onların kıçı buruşmuş liderleri FBI ne de koyun sürüsünden farksız olan Nexus ve her gece arka alanda Becky Lynch'in vajinasını parmaklamaktan başka bir vasfı olmayan liderleri BeckyFan umurumda. Onlar ve onların aptal çeteleri dahi benim karşıma çıkmaya tenezzül edemeyecek kadar birer bit yavrusundan başka özelliğe sahip değiller! Ben bir gün bu ringe The Lone Man ve The Rock'ın her şeylerini almış olarak geleceğim. Evet, onların da bir gün kaybedecek bir şeyi olmayacak ama şöyle bir detay var. WL Rotunda'dan kaybedeceği hiçbir şey olmadığı zaman korkun fakat varlığa sahip olduğu zaman daha çok korkun! Biraz önce dediğim gibi ben bu ringe TLM ve Dwayne'in her şeyini alarak elbette geleceğim, hem de çok kısa bir süre sonra. Aynı zamanda, WWE Evrensel Şampiyonluğuyla geleceğim. The Lone Man bundan sonra o kemeri belinde olmadan koca bir sıfır! Ben de onu sıfırlamaya geliyorum! Evet TLM, açık açık sana meydan okuyorum adamım, eğer g*tün yiyorsa sıradaki izle ve öde şovunda erkek gibi karşıma çıkarsın ve orada hesaplaşırız ha? Hatta The Rock'ı da davet ediyorum! Sizin kıçlarınızı birer birer tekmelemekten daha zevkli bir şey varsa o da ikinizin kıçını tek maçta tekmelemek olacak! The Lone Man, o kemeri almak belki senin için büyük bir başarı fakat eğer meydan okumamı kabul edersen seni daha da büyük bir başarı bekliyor. WL Rotunda'nın botlarını koca kıçında hissetmek! Bu mertebeye ulaşmamı siz istediniz çocuklar ve biliyor musunuz istediğiniz oldu. WL Rotunda artık korkulu kabusunuz olmaya geliyor o**spu çocukları!"

FBI: Eğer daha fazla zırlamayacaksan konuşabilir miyim? Haklısın adamım kaybedecek birşeyin yok. Çünkü herşeyini kaybettin. Tutkunu, güreşme aşkını, cesaretini, senin için önem arz eden kemer hakkını da kaybettin, Tutkunun yerine endişe, aşkının yerini nefret, cesaretinin yerini korku, kemer hakkının yerini'de booking almadığın için oturmak zorunda olduğun ev kanepen aldı. Haklısın, senin kaybedecek birşeyin yok, ama aynı taraftan kazanacak birşeyin de kalmadı, yani amaçsızlığın derin sularında boğuluyorsun adamım. Değersiz birisinden bir atık mertebesine düştün ama bunu kabullenmiyorsun, zaten bu yüzden önüne gelen herkese laf atıyorsun, çünkü kabullenemiyorsun. Uzun süredir kurduğun hayallerin bir bir gerçekleşmediğini görmek koyuyor. Bana istediğini söyle, bu dediğim gerçekleri barındırmadığını herkese söverek istediğin kadar inkar et, gerçekleri değiştiremessin. Sen artık hiçlikler denizinde bile su yüzeyinde kalamayan, batan bir paçavradan ibaretsin.

WLR: Mr. Wrestling'e güreş aşkını kaybettin diyerek gaflete düştüğünün farkında değilsin adamım. Ben laf salatası yapmaktan hoşlanmam olduğu gibi gerçeklerden bahsederim. Evet, kaybedecek bir şeyim kalmadı ama güreşe olan aşkım benim kaybedeceğim herhangi bir obje ya da itibar değil o benim mutluluğum, üzüntüm veya kızgınlığım gibi bir duygu. Ama sen bunu asla anlayamayacaksın çünkü şu an AJ Styles, Kenny Omega ve Karl Anderson'ın kıçını kıllarına kadar emmesinden orgazm oluyor durumdasın! Ne sen ne TLM ne BeckyFan ne de bir başkası asla WL Rotunda gibi müthiş bir güreşçi olamayacaksınız! Siz güreşten çürük raporu alacak kadar berbat iş çıkartıyorsunuz ama Aschentef sizin berbat şovunuzdan para kazandığı için sizi el üstünde tutuyor. Beni ise kovdu! Zamanında bu şirketten beni s**tir etti. O anki konumum şu andan daha kötüydü emin ol. Ben asla birisinin imkansız demesine bakmam adamım. Gözümü intikam hırsı bürürse gerekirse tabuttan bile çıkacak kadar kaçık bir herifim! Paçavranın tanımı konusunda ise ne kadar haklısın bilemiyorum çünkü sen bir gün işe yaramaz p*çin teki konumuna geldiğinde Aschentef seni paçavranın tanımı haline getirecek! İşte o gün sana zirveden bakacağım o**spu çocuğu!

FBI: Gerçekten Aschentef'i ve yönetimini taktığım yanılgısına kapılmışsın adamım, bu şirkette, hatta bu brand de geçirdiğim her gün bana ızdırap gibi geliyor. Bende senin gibi Aschentef'in yönetimini beğenmiyorum. İşte bu yüzden ele geçireceğim yönetim olacak o bana laf vurduğunu zannettiğin yönetim. Paçavranın tanımını öğrenmen için önce tanımlayacak itibara sahip olman gerekir, peki nesin sen, bir özentiden ibaretsin, başkalarının zamanında mikrofonda yaptığı işleri isimleri değiştirerek bize sunup yeni bişeyler sunduğunu ifade eden bir zavallısın sadece, şimdi de yine bir başkasına ait olan Mr. Wrestling lakabına mı dadandın? Gerçi senin gibi biri için bu normal değil mi? Sen hikayeni bile özentilikle çizdin, kimse seni kovmadı aslında, sen zaten ayrılmayı istiyordun ve bir süre sonra da geri dönmeyi çünkü UFC'yi WWE'ye tercih eden birinin özentisisin. Sonun da tıpkı onun gibi ayrılmak olacak. Yüzüne tükürürdüm ama muhtemelen bu hoşuna gidecektir. Dahası seni BC ile katlederdim ama, sen buna bile değmessin.

(FBI ve Bullet Club üyeleri ringden inerken Windham Lawrence Rotunda onlara orta parmağını gösteriyor. Şimdi arka alana dönüyorlar.)

WLR: Hala bu şirketteki tek gerçeğim baylar. Hala gözlerimin içine baktığınız zaman size gerçek korkuyu yaşatan tek kişiyim. Evolution isminin varlığı bile sizi bu ringden uzaklaştırmaya yeterken hala boş konuşmalar ile insanların kafasını yormaya çalışıyorsunuz. Oturduğun yerden bana bak The Lone Man! Anneni istiyorum TLM anneni! Summerslam şovunda anneni büyük bir zevkle parçalayacağım. (Windham Lawrence Rotunda mikrofonu yere atıyor ve arka alana dönüyor.)

Candice LeRae vs. Angelina Love

''Angelina Love ana kadroya debutunu gerçekleştiriyor ve şampiyon Candice LeRae ile maça çıkıyor. Kısa süren bir maç oluyor ve Candice LeRae Springboard Reverse Rana yaparak kazanmayı başarıyor.''

(Maçtan sonra kameralar tekrar ringe döndüğü esnada United States Champion ringe ve konuşmasına başlıyor.)

Matt Johnson: maç zorluklar içinde geçti, tıpkı Orlando'da ki hayatım gibi. Evet sahi o hayatım nasıldı? Zorluklar içinde babasız şekilde büyüyen birisi şu an sizin gibi aptal haterların karşısında. Belki adam akıllı olan bazılarınız vardır onları çok seviyorum ve selam yolluyorum. Haterlar içinde söyleyeceklerim var. Onlar beni sevmeseler de kız kardeşleri benim için yanıp tutuşuyorlar. Belki sevgilileri de benim güzel yüzümden etkileniyorlardır. Beni tanıyanlar bilir. Çok kindarımdır ve biri beni arkamdan vurduysa onun hayatını karartmaya çalışırım. Sevdiğim insanlara karşı ise melek gibiyimdir. Orlando'da konuşurken ne kadar iyiydim değil mi? Orası benim sevdiğim insanlarla dolu ve sizin kadar çok koduğumun salakları yok orada. Sevmediğim insanlara karşı ise oldukça kötü olurum onların tüm sülalerine selam yollarım. Yeni tanıştığım insanlara karşı ise yakın olamam. Şimdi herkese diyorum. Ben Matt Johnson 2008'de başladım profesyonel güreşe ve bırakacağım zaman da süper bir kariyerim olacak.

(Bu sırada World Life duyuluyor ve John Cena girişte görünüyor. John Cena konuşmasına başlayacağı an Finn Balor'un müziği duyuluyor ve seyircilerden mükemmel bir reaksiyon alıyor. Finn Balor ringe geliyor ve Matt Johnson hakkında oldukça aşağılayıcı cümleler kuruyor. John Cena'nın gerçek bir adam olmadığından bahsediyor ve bu kemeri kazanmak adına hiçbir şey yapmadığını belirtiyor. John Cena hemen araya giriyor ve ben bu kemeri kazanmak adına adeta canımı ortaya koydum tarzı cümleler kuruyor. Finn Balor sadece gülüyor ve ardından senin canın buradaki kimsenin s*kinde değil Cena diye ekliyor. Buradaki insanlar gerçek bir kavga görmek istiyor ve sen bunu gösteremeyecek kadar zavallısın diyor. John Cena üzerindeki tişörtü çıkartıyor ve gel o zaman bunu sana burada göstereyim diyor. Finn Balor ceketini çıkartıyor bu sırada Eric Bischoff girişte görünüyor. Bu gece hatta şimdi Finn Balor ve John Cena arasında bir maç duyuluyor. Kazanan kişinin ise Summerslam'de yapılacak United States Championship maçı için bir numaraları aday olacağını duyuluyor.)

Finn Balor vs. John Cena

''İkili birbirleri ile uyumlu bir maç çıkartıyorlar. John Cena bir ara Attitude Adjustment deniyor fakat Finn Balor ayaklarının üzerinde duruyor ve ardından ise Pele Kick yapıştırıyor. John Cena dizlerinin üzerine düşüyor. John Cena ayağa kalktığı esnada Finn Balor onun üzerine koşuyor ve Sling Blade! Finn Balor vakit kaybetmeden ringin köşesine çıkıyor ve Coup De Grace! Hemen tuşa gidiyor. 1...2...3! Finn Balor kazanıyor. Finn Balor gerçekten kolay bir galibiyet alıyor ve Summerslam'de kemer için maça çıkmaya hak kazanıyor.''

(Titantron açılıyor ve bir duyuru yapılıyor. Shawn Michaels'ın Money In The Bank şovundan sonra dizinde bulunan sakatlığın daha ciddileştiğinin ve bu yüzden uzun bir süre aramızda olamayacağı açıklanıyor.)

The Wolves vs. Baron Corbin&Sheamus

''Sert bir maç izliyoruz. Eddie Edwards şimdi Sheamus'ın ayağından yakalıyor ve Achilles lock bağlıyor. Sheamus dayanmaya çalışıyor ve kendini iplere doğru yakınlaştırmaya çalışıyor. Tam o esnada Baron Corbin ringe giriyor ve Eddie Edwards'ın suratına bir tekme vurarak kiliti bozuyor fakat diğer köşeden Davey Richards hemen yardıma geliyor ve Baron Corbin'e Roundhouse Kick vuruyor. Şimdi Eddie Edwards, Sheamus'ı tekrar ringin ortasına sürükleyip Achilles Lock bağlıyor ve Sheamus bir süre sonra pes ediyor. The Wolves kazanmayı başarıyor.''

(Backstage'de BeckyFan görünüyor ve hızla yürümeye başlıyor. Kamera ise onu takip ediyor. BeckyFan şimdi hızla Eric Bischoff'un odasına giriyor. Eric ilk önce sinirleniyor ve kapıyı çalması konusunda bir takım sert sözler söylüyor. Bu sırada BeckyFan sinirle Eric Bischoff'un yakasından yakalıyor ardından onu kendisine çekiyor. Sadece bana bak, gözlerimdeki sinir ve hırsı farket. O lanet o*ospu çocuğunu istiyorum Eric. Kenny Omega'yı istiyorum. Onun cinsel uzvunu kopartıp eline vermek istiyorum. Becky Lynch'e yaptıklarının acısını almak istiyorum. Bu çantanın benim için herhangi bir önemi yok. Benim için önemli olan tek şey Becky Lynch ve onun zarar görmesine izin vermeyeceğim diyor ve aniden Erich Bischoff'u itiyor. Eric Bischoff o itişin etkisiyle sandalyesine oturuyor. BeckyFan'a sakin olmasını söylüyor. Normal şartlarda bana böyle bir şey yapanın sonu kovulmaktan başka bir şey olmazdı fakat sana istediğini vereceğim. Sadece gelecek haftayı bekle.)

(Ringe dönüyoruz. İlk önce Kerem Kılınç geliyor, yanında da NothingMan var. Ardından The Lone Man'in müziği duyuluyor ama kendisi gelmiyor. Paul Heyman mikrofonu alıyor ve gaza gele gele konuşmaya başlıyor.)

Paul Heyman: WWE Universe, Benim Adım Paul Heyman... Sizlere; Müvekkilim! Extreme Era'nın Geleceği! Kıç Tekmeleyici! Yeni WWE Evrensel Şampiyonu!!! The Lone Man'i taktim ediyorum.

(The Lone Man müthiş bir cheer eşliğinde ringe geliyor. Yanında Paul Heyman ve The Popi Man'de var. Kendisi maç başlamadan önce mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.)

The Lone Man: Bu kemeri almak, kazanmak için büyük yol kat ettim. Daha bir kaç ay öncesine kadar şovlara dahi alınmıyordum ama artık o günler geride kaldı. Artık bu kemer bende ve bu kemeri Kavimler Göçü'nden bile daha uzun süre tutmayı planlıyorum.(Popi Man'e selam çakıyor) Bu arada sen de kimsin? (Kerem Kılınç tam konuşmaya başlayacakken TLM onun sözünü kesiyor.) Hah tamam hatırladım. Sen unutulmaya yüz tutmuş olan Raw Takımlar Şampiyonusun. Bebeğim bir daha ana kemer maçına çıkamayacağın için sana bu şansı veriyorum. Karşımda pek şansın yok ama boyunu posunu görelim. (Mikrofonu yere atıyor ve kemerini Paul Heyman'a veriyor.)

The Lone Man (c) vs Kerem Kılınç - Universal Champion Match

''Maç başlıyor. The Lone Man hemen Kerem Kılınç'ın üstüne gidiyor ve onu köşede ard arda yumruklamaya başlıyor. Ardından orta parmak çekiyor ve sonrasında tekmelemeye başlıyor. Daha sonra diğer köşeye çıkıp tauntunu yapıyor. O sırada hakem Kerem Kılınç'la ilgileniyor. Hakem onunla ilgilenirken NothingMan ringe girip The Lone Man'e low blow yapıyor. O sırada da The Popi Man, UC kemeri ile NothingMan'in üstüne saldırıyor. Hakem daha sonra ikisini ringin kenarından postalıyor ve ringin kenarında sadece Paul Heyman kalıyor. Kerem Kılınç yerdeki TLM'ye tekmeler atmaya başlıyor. Daha sonra onu kaldırıp iplere yolluyor dönüşünde de Jumping Clothesline yapıyor. Sonra TLM'yi yine kaldırıyor ve köşeye atıyor. Big Splash yapmak için köşeye doğru uçuyor ama TLM çekiliyor, Kerem Kılınç kafasını köşe demirlere çarpıyor. TLM'de bunu fırsat bilerek ayağını iplere koyarak roll-up yapıyor 1...2...2,69 hakem TLM'nin ayağını görüyor ve tuşu saymayı bırakıyor. TLM ile hakem bir süre tartışıyor o sırada Kerem Kılınç, TLM'nin karnına Superkick geçiriyor ve iplere doğru koşuyor ama dönüşünde TLM'den Heel Kick yiyor. TLM hemen zaman kaybetmeden Sharpshoter yapıyor. Uzun bir süre Sharpshoter yapıyor Kerem Kılınç baya direniyor....

Bir süre sonra NothingMan geliyor ve hakemin dikkatini dağıtıyor sonra da hakemin kafasına bira şişesini geçiriyor! TLM, Heyman'a bir şeyler söylüyor. Heyman'da hallederim gibisinden bir şey diyor. O 4 isim seyircilerin arasında dururken TLM, NothingMan'in üstüne Tope Con Hilo yapıyor ardından ringe giriyor ve Kerem Kılınç'a Discus Big Boot yapıyor ve tuşa gidiyor 1...2...2,98 Kelly Kelly, TLM'nin ayağından çekiyor. WTF? Daha sonra TLM, Kelly Kelly'i girişe kadar kovalıyor. TLM, Kelly Kelly'e "Yönetim Toşbillisi" diyor ve ringe doğru gitmeye başlıyor. Tam ringe girecekken Matt Johnson geliyor ve TLM'ye Spear yapıyor. Hakem maçı bitiriyor. Kazanan isim diskalifiye
ile The Lone Man oluyor. Şimdi Matt Johnson saçlarını geriye atıyor ve daha sonra onu içeriye sokuyor. TLM'yi kaldırıyor ama TLM ona bir anda Sweet Chin Music yapıyor. Kerem Kılınç o sırada Takımlar kemerini TLM'nin kafasına geçirmeye çalışıyor. The Lone Man ani bir hamle ile eğiliyor ardında ise Sweet Chin Music! ''

''TLM maçı kazandıktan sonra ringin altından halatı çıkartıyor. Arka alandan The Popi Man'i de çağırıyor. The Popi Man gelirken Paul Heyman yerdeki cam parçalarıyla Matt Johnson'un kafasını kanatıyor. Daha sonra The Popi Man, Matt Johnson'un malum yerine ard arda yumruklar atıyor. En sonunda TLM, Matt Johnson'un kafasını halata geçiriyor ve iplerden sarkıtarak asıyor!!! Matt Johnson adeta boğuluyor, suratı pembeleşti, kafası ise kanlar içinde. O sırada arka alandan Kelly Kelly geliyor ve bağırmaya ardından endişelenip ağlamaya başlıyor. The Lone Man, The Popi Man ve Paul Heyman üçlüsüne bakıyor. TLM bırakır gibi oluyor ama Paul Heyman beyzbol sopasıyla Matt Johnson'un karnına geçiriyor. Daha sonra da Matt Johnson'u bırakıyorlar. The Lone Man konuşmaya başlıyor.''

The Lone Man: Şimdi bu yaptıklarımız hiçbir şeydi. Bu Matt ve yanındaki sürtük hiçbir neden yokken geldiler ve maçımızı sabote ettiler. Maç bu yüzden çok b*ktan geçti. Bu arada şunu da söylemek istiyorum. Hangi maç ne derece geçerse geçsin her zaman biz kazanırız. Ya seve seve ya da! Anladınız siz. Son olarak WLR, FBI, BeckyFan, Brock Lesnar ve diğer çöpler. İstediğiniz zamanda istediğiniz yerde gelin kapışalım, tabi g**ünüz yerse. (The Lone Man kemerini havaya kaldırıyor ve bu sırada girişte Evolution üyeleri gözüküyor. Triple H ve Windham Lawrence Rotunda önde Pete Dunne ile Ethan Carter III ise arkalarında The Lone Man seyircilerin reaksiyonu ile birlikte taunt yapıyor ve şov bu görüntülerle son buluyor.)
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era

Konu Aschentef tarafından (17-07-2017 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla